Český tenisový svaz

Brož Petr

Datum narození:
15.06.2003
Platnost reg. do:
12.11.2018
Klub:
TK Škoda Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Škoda Plzeň o.s.
270 (15)
 
 
 
2015
TK Škoda Plzeň o.s.
112 (25)
868 (3)
 
 
2016
TK Škoda Plzeň z.s.
52 (1)
276 (9)
 
 
2017
TK Škoda Plzeň z.s.
 
123 (20)
976 (3)
 
2018
TK Škoda Plzeň z.s.
 
46 (1)
383 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.09.2018, Memoriál RNDr. M. Kořínka

Sokol Nepomuk (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.09.2018, Memoriál RNDr. M. Kořínka

Sokol Nepomuk (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I.A
28.4.2018, TK Rokycany - SK SPORTCENTRUM Roudná
1
2.
ODO I.A
05.5.2018, LTC Sušice - TK Rokycany
1
3.
ODO I.A
19.5.2018, TK Rokycany - Sokol Plzeň Doudlevce A
0
4.
ODO I.A
26.5.2018, TK Dýšina - TK Rokycany
1
5.
ODO I.A
09.6.2018, TK Rokycany - Sokol Nepomuk A
4
6.
ODO I.A
16.6.2018, TK Škoda Plzeň C - TK Rokycany
1
7.
ODO I.A
23.6.2018, LTK Klatovy B - TK Rokycany
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I.A
28.4.2018, TK Rokycany - SK SPORTCENTRUM Roudná
1
2.
ODO I.A
05.5.2018, LTC Sušice - TK Rokycany
0
3.
ODO I.A
19.5.2018, TK Rokycany - Sokol Plzeň Doudlevce A
2
4.
ODO I.A
26.5.2018, TK Dýšina - TK Rokycany
1
5.
ODO I.A
09.6.2018, TK Rokycany - Sokol Nepomuk A
4
6.
ODO I.A
16.6.2018, TK Škoda Plzeň C - TK Rokycany
1
7.
ODO I.A
23.6.2018, LTK Klatovy B - TK Rokycany
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
28.4.2018, ODO I.A
TK Rokycany - SK SPORTCENTRUM Roudná
team Wágner, Brož - Barnáš, Ryška 3:6, 6:0, 1:0
získané body: 1 b.
05.5.2018, ODO I.A
LTC Sušice - TK Rokycany
team Kroupa Josef - Brož Petr 4:6, 7:5, 3:6
získané body: 1 b.
05.5.2018, ODO I.A
LTC Sušice - TK Rokycany
team Skrbek, Vospěl - Wágner, Brož 6:1, 6:2
získané body: 0 b.
19.5.2018, ODO I.A
TK Rokycany - Sokol Plzeň Doudlevce A
team Průša, Brož - Gosler, Jahl 6:7, 7:5, 1:0
získané body: 2 b.
26.5.2018, ODO I.A
TK Dýšina - TK Rokycany
team Vaidiš Viktor - Brož Petr 4:6, 3:6
získané body: 1 b.
26.5.2018, ODO I.A
TK Dýšina - TK Rokycany
team Čechura, Šustr - Průša, Brož 6:7, 5:7
získané body: 1 b.
09.6.2018, ODO I.A
TK Rokycany - Sokol Nepomuk A
team Brož Petr - Suko Michal 6:2, 6:3
získané body: 4 b.
09.6.2018, ODO I.A
TK Rokycany - Sokol Nepomuk A
team Wágner, Brož - Kugler, Suko 6:4, 6:4
získané body: 4 b.
16.6.2018, ODO I.A
TK Škoda Plzeň C - TK Rokycany
team Zummer, Vavřík - Wágner, Brož 6:4, 4:6, 0:1
získané body: 1 b.
23.6.2018, ODO I.A
LTK Klatovy B - TK Rokycany
team Pšajdl Jiří - Brož Petr 2:6, 7:5, 4:6
získané body: 1 b.
23.6.2018, ODO I.A
LTK Klatovy B - TK Rokycany
team Hlavsa, Tománek - Brož, Pátecký 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 0 b.
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Brož, Hertl - Sklenka, Kotarac 3:6, 7:5, 1:0 (8)
4>2 Baum, Polák - Brož, Hertl 6:2, 3:6, 1:0 (9)
získané body: 10 b.
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

16>8 Brož Petr- Matějka Daniel1:6, 7:6, 1:0
8>4 Brož Petr- Bulíř Adam6:1, 6:0
4>2 Brož Petr- Hájek Tobiáš6:4, 6:1
2>1 Žák Kryštof- Brož Petr4:6, 6:3, 1:0
získané body: 27 b.
19.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/6

8>4 Hertl, Brož - Kopecký, Havlíček 6:3, 3:6, 1:0
4>2 Hájek, Závrský - Hertl, Brož 6:1, 6:1
získané body: 14 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16>8 Hertl, Brož - Duba, Babka 6:0, 6:4
8>4 Zapský, Klír - Hertl, Brož 6:3, 6:2
získané body: 16 b.
06.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/4

16>8 Brož, Vild - Procházka, Špánek 6:3, 6:1
8>4 Bažant, Uhřík - Brož, Vild 6:4, 6:3
získané body: 5 b.