Český tenisový svaz
Název:
B1 středočeský
Datum:
09.-12.12.
Pořadatel:
TK Roja Příbram z.s. (B - 500)
Kódové číslo:
306012
Dvorců + povrch:
3 grand slam
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Chmelík Roman
Brodská 93
261 01 Příbram
Tel. (1):
728459217
E-mail:
Jaroslav.Chmelik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace možná na čísle 728 459 217, Roman Chmelík, mezi 16-18h.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
25
35
 
 
05.11.2017 21:03:44
2.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha
58
25
 
 
26.11.2017 22:20:35
3.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
 
01.11.2017 11:49:04
4.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
67
25
 
 
14.11.2017 22:59:56
5.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
 
01.11.2017 07:19:41
6.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha
76
20
 
 
15.11.2017 05:59:08
7.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
13.11.2017 13:04:26
8.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
91
20
 
 
18.11.2017 09:14:30
9.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
98
20
 
 
24.11.2017 13:49:47
10.
Potůček Adam 28.04.2000 Lokomotiva Beroun
100
20
 
 
24.11.2017 20:43:56
11.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
103
20
 
 
10.11.2017 13:28:34
12.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
 
01.11.2017 20:16:00
13.
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 SK OAZA Praha
121
15
 
 
12.11.2017 22:22:07
14.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
 
 
20.11.2017 19:46:21
15.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
130
15
 
 
04.11.2017 20:04:13
16.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
 
13.11.2017 09:21:05
17.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
 
22.11.2017 08:59:49
18.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
145
15
 
 
20.11.2017 19:46:24
19.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
160
12
 
 
01.11.2017 12:46:46
20.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
174
12
 
 
08.11.2017 22:18:14
21.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
 
16.11.2017 16:43:19
22.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
209
12
 
volná karta
09.11.2017 17:02:17
23.
Bužek Václav 02.05.2002 TK Slavia Plzeň
227
12
 
volná karta
07.11.2017 07:07:47
24.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
243
9
5
 
14.11.2017 19:32:18
25.
Průcha Patrik 09.02.2001 TJ Sokol Vysočany
270
9
 
 
10.11.2017 21:27:46
26.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice z.s.
270
9
 
 
26.11.2017 17:49:10
27.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
314
9
4
 
27.11.2017 08:29:52
28.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
349
6
 
 
07.11.2017 21:43:32
29.
Novák Jakub 22.03.2003 LTK Liberec
420
6
20
 
25.11.2017 07:44:43
30.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenis Dobříš
504
6
28
volná karta
16.11.2017 21:06:12
31.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Start Praha-Topolka
649
4
18
volná karta
19.11.2017 12:06:30
32.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
780
4
23
 
05.11.2017 15:00:00

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krautman Patrick Joseph 11.09.2001 LTC Modřany 2005
403
6
 
 
05.11.2017 17:54:00
2.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
40
30
 
 
02.12.2017 12:23:34
3.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha
129
15
 
 
03.12.2017 17:31:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Valoušek Jakub 06.03.2003 TKX Tennis Team Krupka z.s.
325
9
102
odhlášeno hráčem
11.11.2017 20:33:16
2.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
307
9
65
odhlášeno hráčem
19.11.2017 12:17:26
3.
Jirucha Ladislav 20.03.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
234
9
 
odhlášeno hráčem
22.11.2017 20:44:29
4.
Manda Ondřej 14.07.2004 Tenisový klub Mníšek
810
3
418
odhlášeno hráčem
24.11.2017 17:35:07
5.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
614
4
40
odhlášeno hráčem
25.11.2017 21:43:24
6.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
754
4
47
odhlášeno hráčem
26.11.2017 10:18:13
7.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 10:40:18
8.
Sedláček Jan 07.03.2000 LTC Tábor 1903
54
25
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 14:21:25
9.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
532
4
83
odhlášeno hráčem
27.11.2017 16:18:19
10.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
odhlášeno hráčem
28.11.2017 18:14:58
11.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
81
20
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 19:15:46
12.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
87
20
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 19:53:52
13.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 22:32:29
14.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
328
9
203
odhlášeno hráčem
30.11.2017 10:49:00
15.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
227
12
14
odhlášeno hráčem
30.11.2017 23:17:57
16.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
435
6
63
odhlášeno hráčem
01.12.2017 20:18:58
17.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
780
4
45
odhlášeno hráčem
02.12.2017 11:21:50
18.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 LTC Slovan Kladno
169
12
 
IS: kolizní přihláška
02.12.2017 12:00:05
19.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Sparta Praha
112
15
 
IS: kolizní přihláška
02.12.2017 12:00:06
20.
Šťastný Zoran 10.06.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
305
9
49
IS: kolizní přihláška
02.12.2017 12:00:07
21.
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
46
25
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 12:13:58
22.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 19:17:13
23.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
61
25
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 19:17:22
24.
Kverek Libor 04.08.2003 LTC Mladá Boleslav o.s.
263
9
171
odhlášeno hráčem
03.12.2017 10:03:06
25.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
179
12
 
odhlášeno hráčem
03.12.2017 10:03:54
26.
Střelec Jakub 23.10.2002 SK OAZA Praha
166
12
 
odhlášeno hráčem
03.12.2017 11:56:45
27.
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s.
330
9
96
odhlášeno hráčem
03.12.2017 11:57:44
28.
Černý Matyáš 15.10.2001 TK SLOVANKA Č. Lípa
63
25
 
odhlášeno hráčem
03.12.2017 11:59:12
29.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
379
6
22
IS: kolizní přihláška
03.12.2017 12:00:03
30.
Hoštička Adam 20.03.2002 TK Strakonice
295
9
 
IS: kolizní přihláška
03.12.2017 12:00:05
31.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
114
15
 
odhlášeno hráčem
06.12.2017 15:49:53
32.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
196
12
61
odhlášeno hráčem
06.12.2017 17:43:13
33.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
190
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 12:17:52
34.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
263
9
84
odhlášeno hráčem
07.12.2017 14:03:59
35.
Jirák Jaromír 15.05.2001 TO TJ Tesla Pardubice
82
20
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 21:00:00
36.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
194
12
12
odhlášeno hráčem
07.12.2017 22:28:38
37.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
55
25
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 10:43:43