Český tenisový svaz

Kopecký Štěpán

Datum narození:
22.02.2002
Platnost reg. do:
10.11.2018
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
Slavoj Český Brod
190 (15)
969 (3)
 
 
2014
Slavoj Český Brod
63 (35)
544 (4)
 
 
2015
Slavoj Český Brod
28 (1)
111 (20)
 
 
2016
Slavoj Český Brod
 
41 (35)
786 (3)
 
2017
Slavoj Český Brod
 
27 (1)
447 (6)
 
2018
Slavoj Český Brod
 
 
145 (15)
705 (4)
2019
Slavoj Český Brod
 
 
176 (12)
717 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

0
2
21.04.2018, Okresní přebor Kolín

LTC Kolín (P - 200), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
30/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

-
2
21.04.2018, Okresní přebor Kolín

LTC Kolín (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
3
2.
03- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk C
0
3.
03- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
0
4.
03- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Mnichovo Hradiště - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
0
2.
03- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Český Brod B - TC Realsport Nymburk C
0
3.
03- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
8
4.
03- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Mnichovo Hradiště - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
9
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
4
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
4
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - Slavoj Český Brod
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Český Brod - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
8
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
5
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30