Český tenisový svaz
Název:
A4 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
26.-30.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Dotace:
60000
Kódové číslo:
116068
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
0
 
04.06.2019 16:29:30
2.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
32
30
0
 
14.07.2019 21:06:27
3.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
0
 
09.06.2019 14:06:08
4.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
0
 
12.06.2019 15:43:37
5.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
0
 
03.06.2019 18:10:38
6.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
37
25
0
 
18.06.2019 22:53:08
7.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
25
53
 
14.07.2019 15:01:30
8.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
25
0
 
16.06.2019 21:41:57
9.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
45
25
0
 
06.06.2019 20:55:37
10.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
0
 
20.04.2019 19:52:38
11.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
0
 
03.06.2019 15:42:26
12.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
0
 
21.03.2019 10:54:31
13.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
0
 
01.07.2019 00:01:05
14.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
57
20
0
 
03.06.2019 13:34:49
15.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
58
20
0
 
13.07.2019 09:03:36
16.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
0
 
31.05.2019 06:42:40
17.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
0
 
15.03.2019 10:20:18
18.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
0
 
22.06.2019 13:43:47
19.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
0
 
09.05.2019 16:04:12
20.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
66
20
0
 
03.06.2019 22:27:53
21.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
0
 
23.04.2019 13:38:44
22.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
70
20
0
 
03.07.2019 09:22:01
23.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
0
 
16.03.2019 20:02:36
24.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
0
 
06.05.2019 00:14:35
25.
Kalivoda Adam 17.04.1997 Lob S.A. Bohnice, zs
77
20
0
 
14.07.2019 21:59:26
26.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
 
20.06.2019 20:10:01
27.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
80
20
0
 
28.03.2019 18:45:37
28.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
81
20
0
 
03.07.2019 22:01:48
29.
Rumler Robert 01.12.1993 I.NTC Olomouc
82
20
0
 
03.07.2019 06:52:24
30.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
15.03.2019 21:05:40
31.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
14.07.2019 12:40:51
32.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
 
04.06.2019 22:58:07
33.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
95
15
0
 
07.07.2019 20:34:34
34.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
 
22.04.2019 17:24:03
35.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
98
15
0
 
06.06.2019 18:54:37
36.
Toman Tomáš 05.09.1989 SK OAZA Praha
99
15
0
 
09.07.2019 08:18:47
37.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
11.07.2019 17:45:08
38.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
0
 
29.06.2019 17:31:20
39.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
109
15
0
 
12.05.2019 10:36:02
40.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
110
15
0
 
28.04.2019 19:12:52
41.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
113
15
82
 
12.07.2019 18:31:54
42.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
 
25.06.2019 17:31:26
43.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
0
 
15.07.2019 17:41:03
44.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
122
15
291
 
25.06.2019 14:10:44
45.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
133
12
14
 
13.07.2019 13:03:43
46.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
139
12
0
 
10.07.2019 19:14:13
47.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
140
12
47
 
24.06.2019 17:09:18
48.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
142
12
0
 
03.06.2019 18:11:02
49.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
0
 
05.05.2019 15:22:15
50.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
 
01.07.2019 22:32:58
51.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
 
10.07.2019 15:54:25
52.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
153
12
0
 
01.07.2019 22:13:20
53.
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha
159
12
0
 
23.05.2019 01:49:35
54.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
173
12
8
 
19.06.2019 07:41:33
55.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
0
 
25.06.2019 16:29:53
56.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
 
02.04.2019 08:19:24
57.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
 
16.04.2019 23:36:53
58.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
203
9
21
 
24.06.2019 09:25:19
59.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
 
18.06.2019 10:36:58
60.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
 
14.07.2019 05:20:11
61.
Vrba Jan 29.04.1999 Severočeská tenisová o.s.
230
9
0
 
01.07.2019 13:55:04
62.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
238
9
0
 
15.07.2019 15:40:31
63.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
241
9
94
 
30.06.2019 08:38:55
64.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
248
9
0
 
26.06.2019 18:01:42
65.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
266
9
0
 
07.04.2019 08:19:40
66.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
 
27.06.2019 17:17:28
67.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
296
9
113
 
19.03.2019 17:58:36
68.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
 
01.04.2019 17:29:18
69.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
326
6
45
 
17.06.2019 16:40:47
70.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
 
14.07.2019 16:38:01
71.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
423
6
19
 
03.07.2019 22:17:49
72.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
463
4
76
 
09.07.2019 08:01:22
73.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
479
4
0
 
28.04.2019 21:44:27
74.
Vykoukal Petr 17.10.1972 Lokomotiva Trutnov
479
4
0
 
15.06.2019 19:46:21
75.
Jansa Štěpán 19.07.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
536
4
270
 
14.07.2019 18:48:55
76.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
 
26.06.2019 10:43:55
77.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
635
4
168
 
24.03.2019 13:19:34
78.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
16.03.2019 20:08:23
79.
Vágner Matouš 27.08.1998 TC Dvůr Králové, z.s.
751
3
0
 
11.06.2019 09:38:13
80.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
807
3
70
 
19.06.2019 15:27:24
81.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
817
3
120
 
20.03.2019 09:28:32
82.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
863
3
660
 
09.05.2019 09:43:24
83.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
914
3
209
 
22.06.2019 15:36:08
84.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
 
02.07.2019 16:31:45
85.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
1044
1
0
 
17.04.2019 22:16:59
86.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
0
 
11.05.2019 23:11:17
87.
Koula Petr 02.06.1978 Slavoj Český Brod
1044
1
0
 
07.07.2019 13:53:31
88.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
1044
1
395
 
15.07.2019 14:59:46
89.
Matuszewski Michal 13.01.2001 TK Slavia Orlová
1044
1
740
 
15.07.2019 19:50:44

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
368
6
 
odhlášeno hráčem
11.06.2019 16:08:36
2.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
odhlášeno hráčem
08.07.2019 14:53:46
3.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
odhlášeno hráčem
09.07.2019 00:32:36
4.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
odhlášeno hráčem
10.07.2019 14:54:12
5.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
192
12
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 13:08:53
6.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
78
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 10:55:58
7.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 16:36:05