Český tenisový svaz
Název:
A4 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
26.-30.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Dotace:
60000
Kódové číslo:
116068
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz

Poznámka pořadatele:

Další letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019 a 19.ročník turnaje ve Dvoře Králové nad Labem pod názvem JUTA CUP

Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.

Vzhledem k velkému zájmu Vás žádáme, abyste případné
odhlášení z turnaje provedli včas!!!

KVALIFIKACE časový harmonogram pátek 26.7.
10,00 Brabec, Pátý, Kelnar, Ježek, Kozler, Peterka, Motl, Šmíd, Jansa, Jiroušek, Holub, Vágner Ma., Nápravník, Knutson, Pánik, Říha, Matuszewski, Filip - pořadí jmen je náhodné!!!
11,30 Vágner J., Januška, Podzemný, Aregger, Malý, Rais, Poštolka
Hrací plán vyvěšen 25.7. 19,00 na nástěnce v klubovně

Rozehra možná 9,00-9,45 hod


HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 26. 7. do 17:00 formou SMS na mobil 602 295 746 (budou potvrzovány).
Losování v pátek 26. 7. po 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00 včetně časového harmonogramu nasazení zápasů předkola.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.

POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.

PŘEDPOKLÁDANÝ ČASOVÝ PROGRAM
Hrací doba hlavní soutěže 8:30 – 20:30, poslední nasazení zápasů nejpozději v 19:30, první den se hraje předkolo a 1.kolo dvouher a poté dle možností čtyřhry, dvouhry mužů a žen se hrají střídavě.

Příjezd k areálu po místní komunikaci mezi hypermarketem KAUFLAND a čerpací stanicí OMV. Parkování na louce u haly.

UBYTOVÁNÍ
Hostel Student, tel.: 499 320 195, mobil: 739 615 930, mail: lukasova.katerina@ssis.cz.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
32
30
 
 
14.07.2019 21:06:27
2.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
 
 
09.06.2019 14:06:08
3.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
12.06.2019 15:43:37
4.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
 
 
03.06.2019 18:10:38
5.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
37
25
 
 
18.06.2019 22:53:08
6.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
25
53
 
14.07.2019 15:01:30
7.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
25
 
 
16.06.2019 21:41:57
8.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
45
25
 
 
06.06.2019 20:55:37
9.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
 
20.04.2019 19:52:38
10.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
 
03.06.2019 15:42:26
11.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
21.03.2019 10:54:31
12.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
 
01.07.2019 00:01:05
13.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
57
20
 
 
03.06.2019 13:34:49
14.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
58
20
 
 
13.07.2019 09:03:36
15.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
 
31.05.2019 06:42:40
16.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
 
15.03.2019 10:20:18
17.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
 
 
22.06.2019 13:43:47
18.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
 
 
09.05.2019 16:04:12
19.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK SC OSTRAVA
65
20
 
volná karta ČTS
17.07.2019 19:41:54
20.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
66
20
 
 
03.06.2019 22:27:53
21.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
 
 
23.04.2019 13:38:44
22.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
 
 
16.03.2019 20:02:36
23.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
73
20
16
volná karta ČTS
17.07.2019 08:54:30
24.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
 
06.05.2019 00:14:35
25.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
80
20
 
 
28.03.2019 18:45:37
26.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
81
20
 
 
03.07.2019 22:01:48
27.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
14.07.2019 12:40:51
28.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
95
15
 
 
07.07.2019 20:34:34
29.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
98
15
 
 
06.06.2019 18:54:37
30.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
11.07.2019 17:45:08
31.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
 
25.06.2019 17:31:26
32.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
133
12
14
 
13.07.2019 13:03:43
33.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
173
12
8
 
19.06.2019 07:41:33
34.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
203
9
21
 
24.06.2019 09:25:19
35.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
volná karta
18.06.2019 10:36:58
36.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
 
14.07.2019 05:20:11
37.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
241
9
94
volná karta
30.06.2019 08:38:55
38.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
423
6
19
volná karta ČTS
03.07.2019 22:17:49
39.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
16.03.2019 20:08:23
40.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
807
3
70
volná karta
19.06.2019 15:27:24
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
volná karta
21.07.2019 22:02:17
2.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
87
15
 
volná karta
21.07.2019 22:04:51
3.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
 
 
29.06.2019 17:31:20
4.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
109
15
 
 
12.05.2019 10:36:02
5.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
110
15
 
 
28.04.2019 19:12:52
6.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
113
15
82
 
12.07.2019 18:31:54
7.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
122
15
291
 
25.06.2019 14:10:44
8.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
128
12
 
 
15.07.2019 23:27:50
9.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
139
12
 
 
10.07.2019 19:14:13
10.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
140
12
47
 
24.06.2019 17:09:18
11.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
142
12
 
 
03.06.2019 18:11:02
12.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
 
 
05.05.2019 15:22:15
13.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
 
01.07.2019 22:32:58
14.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
 
10.07.2019 15:54:25
15.
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha
159
12
 
volná karta ČTS
23.05.2019 01:49:35
16.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
 
16.04.2019 23:36:53
17.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
238
9
 
 
15.07.2019 15:40:31
18.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
266
9
 
 
07.04.2019 08:19:40
19.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
326
6
45
 
17.06.2019 16:40:47
20.
Jansa Štěpán 19.07.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
536
4
270
 
14.07.2019 18:48:55
21.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
 
26.06.2019 10:43:55
22.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
635
4
168
 
24.03.2019 13:19:34
23.
Vágner Matouš 27.08.1998 TC Dvůr Králové, z.s.
751
3
 
volná karta Q
11.06.2019 09:38:13
24.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
817
3
120
 
20.03.2019 09:28:32
25.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
863
3
660
 
09.05.2019 09:43:24
26.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
914
3
209
 
22.06.2019 15:36:08
27.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
1044
1
 
volná karta
17.04.2019 22:16:59
28.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
1044
1
395
volná karta
15.07.2019 14:59:46
29.
Matuszewski Michal 13.01.2001 TK Slavia Orlová
1044
1
740
volná karta Q
15.07.2019 19:50:44
30.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
1044
1
583
volná karta
22.07.2019 11:14:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
368
6
 
odhlášeno hráčem
11.06.2019 16:08:36
2.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
odhlášeno hráčem
08.07.2019 14:53:46
3.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
odhlášeno hráčem
09.07.2019 00:32:36
4.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
odhlášeno hráčem
10.07.2019 14:54:12
5.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
192
12
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 13:08:53
6.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
78
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 10:55:58
7.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 16:36:05
8.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
479
4
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 11:27:08
9.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
296
9
113
odhlášeno hráčem
18.07.2019 12:43:14
10.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 16:06:24
11.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
odhlášeno hráčem
19.07.2019 13:48:43
12.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
odhlášeno hráčem
19.07.2019 20:56:07
13.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
odhlášeno hráčem
19.07.2019 21:48:45
14.
Rumler Robert 01.12.1993 I.NTC Olomouc
82
20
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 07:58:24
15.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 08:57:18
16.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
odhlášeno hráčem
20.07.2019 21:55:55
17.
Vykoukal Petr 17.10.1972 Lokomotiva Trutnov
479
4
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 22:03:59
18.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
odhlášeno hráčem
20.07.2019 23:21:36
19.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
odhlášeno hráčem
21.07.2019 16:20:18
20.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
153
12
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 16:58:41
21.
Koula Petr 02.06.1978 Slavoj Český Brod
1044
1
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 21:18:29
22.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
248
9
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 01:53:23
23.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
odhlášeno hráčem
22.07.2019 15:46:01
24.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
463
4
76
odhlášeno pořadatelem
23.07.2019 08:20:34
25.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
IS: lhůta 8 dní
23.07.2019 11:43:10
26.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
70
20
 
IS: lhůta 8 dní
23.07.2019 11:43:13
27.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
odhlášeno pořadatelem
23.07.2019 13:29:56
28.
Vrba Jan 29.04.1999 Severočeská tenisová o.s.
230
9
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 12:35:02
29.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 20:29:33
30.
Kalivoda Adam 17.04.1997 Lob S.A. Bohnice, zs
77
20
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 21:33:50
31.
Toman Tomáš 05.09.1989 SK OAZA Praha
99
15
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 08:38:08
32.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
odhlášeno hráčem
25.07.2019 15:02:04