Český tenisový svaz

Archmannová Emma

Datum narození:
01.12.2010
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
LTC Panorama Teplice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
LTC Panorama Teplice
196 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2B
20.06.2020, LTK Bílina - TK Severní Terasa B
0
2.
DS2B
27.06.2020, LTC Litvínov - LTK Bílina
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2B
20.06.2020, LTK Bílina - TK Severní Terasa B
4
2.
DS2B
27.06.2020, LTC Litvínov - LTK Bílina
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/4

10
2
06.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

0
3
13.12.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 5/5

0
4
21.12.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

0
5
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

15
6
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
7
04.01.2020

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 500), K: 4/4

0
8
11.01.2020, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

10
9
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

10
10
19.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

10
11
25.01.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

0
12
01.02.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

10
13
08.02.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 500), K: 4/4

0
14
15.02.2020

LTC Panorama Teplice (C - 400), K: 5/5

15
15
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/5

10
16
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
17
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

0
18
23.06.2020

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 6/-

0
19
01.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
20
04.07.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

10
21
11.07.2020, Premedis cup

Start Liberec (C - 300), K: 4/4

0
22
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

15
23
20.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
24
23.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
25
24.07.2020, Mladší žactvo Dubí

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

0
26
30.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
27
01.08.2020, Lípa cup

TK SLOVANKA Č. Lípa (C - 300), K: 4/4

15
28
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/-

0
29
06.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
30
13.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

0
31
18.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

10
32
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/-

22
33
24.08.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

10
34
29.08.2020, Prácheňský pohár

TK Horažďovice (C - 300), K: 4/4

10
35
05.09.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/-

0
36
19.09.2020, TK Cheb

Tenisklub Cheb (C - 300), K: 4/-

15
37
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
38
16.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
262/37

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/4

0
2
06.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

0
3
13.12.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 5/5

7
4
21.12.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

7
5
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

10
6
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

5
7
04.01.2020

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 500), K: 4/4

0
8
11.01.2020, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

7
9
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
10
19.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

7
11
25.01.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

7
12
01.02.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

7
13
08.02.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 500), K: 4/4

7
14
15.02.2020

LTC Panorama Teplice (C - 400), K: 5/5

0
15
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/5

20
16
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
17
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

0
18
23.06.2020

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 6/-

-
19
01.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
20
04.07.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

7
21
11.07.2020, Premedis cup

Start Liberec (C - 300), K: 4/4

7
22
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

10
23
20.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
24
23.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
25
24.07.2020, Mladší žactvo Dubí

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

7
26
30.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
27
01.08.2020, Lípa cup

TK SLOVANKA Č. Lípa (C - 300), K: 4/4

10
28
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/-

-
29
06.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

0
30
13.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

0
31
18.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

7
32
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/-

-
33
24.08.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

7
34
29.08.2020, Prácheňský pohár

TK Horažďovice (C - 300), K: 4/4

10
35
05.09.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/-

-
36
19.09.2020, TK Cheb

Tenisklub Cheb (C - 300), K: 4/-

-
37
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
38
16.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
206/32

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
21.06.2020, TK Frýdlant v Čechách A - LTC Panorama Teplice A
1
1.
DM2B
28.06.2020, TK Dubí - LTC Panorama Teplice B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
21.06.2020, TK Frýdlant v Čechách A - LTC Panorama Teplice A
5
1.
DM2B
28.06.2020, TK Dubí - LTC Panorama Teplice B
3
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9