Český tenisový svaz

Kulhánková Markéta

Datum narození:
23.09.2001
Platnost reg. do:
05.04.2020
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Precolor Plus Přerov o
600 (4)
 
 
 
2013
TK PRECHEZA Přerov o.s.
332 (6)
 
 
 
2014
TK PRECHEZA Přerov o.s.
265 (1)
573 (3)
 
 
2015
TK Milo Olomouc
 
432 (4)
 
 
2016
TK Milo Olomouc
 
247 (1)
 
 
2017
TK Milo Olomouc
 
 
441 (4)
 
2018
TK Milo Olomouc
 
 
599 (3)
 
2019
TK Milo Olomouc
 
 
309 (6)
897 (3)
2020
TK Milo Olomouc
 
 
296 (1)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
01.05.2019, SK JC Sport Opava A - TK Milo Olomouc
0
2.
MONETA-Severomoravská divize
11.05.2019, TK Milo Olomouc - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
3.
MONETA-Severomoravská divize
25.05.2019, Tennis Hill Havířov o.s. - TK Milo Olomouc
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
01.05.2019, SK JC Sport Opava A - TK Milo Olomouc
0
2.
MONETA-Severomoravská divize
11.05.2019, TK Milo Olomouc - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
3.
MONETA-Severomoravská divize
25.05.2019, Tennis Hill Havířov o.s. - TK Milo Olomouc
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, TK Gymnázium Uničov - TJ Sparta Bílovec
3
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, Rožnovský tenisový klub - TK Gymnázium Uničov
0
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, TK Gymnázium Uničov - SK Véska Olomouc
0
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, TO TJ Nový Jičín - TK Gymnázium Uničov
3
5.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, SK JC Sport Opava A - TK Gymnázium Uničov
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, TK Gymnázium Uničov - TJ Sparta Bílovec
2
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, Rožnovský tenisový klub - TK Gymnázium Uničov
0
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, TK Gymnázium Uničov - SK Véska Olomouc
6
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, TO TJ Nový Jičín - TK Gymnázium Uničov
3
5.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, SK JC Sport Opava A - TK Gymnázium Uničov
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20