Český tenisový svaz

Pavlišová Ellen

Datum narození:
23.01.2008
Platnost reg. do:
22.11.2019
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Slavia Orlová
313 (9)
 
 
 
2020
TK Slavia Orlová
197 (12)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
04.05.2019, TK Slavia Orlová B - TJ Start Ostrava - Poruba B
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
11.05.2019, TK Hlučín - TK Slavia Orlová B
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
25.05.2019, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko A
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
08.06.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK Slavia Orlová B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
04.05.2019, TK Slavia Orlová B - TJ Start Ostrava - Poruba B
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
11.05.2019, TK Hlučín - TK Slavia Orlová B
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
25.05.2019, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko A
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
08.06.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK Slavia Orlová B
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TK Slavia Orlová A - TK Na Dolině o.s. B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, Tenisový klub Šternberk, z.s. A - TK Slavia Orlová A
4
3.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Slavia Orlová A - SK LAMA o.s.
0
4.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tenis Vsetín A - TK Slavia Orlová A
4
5.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Slavia Orlová A - Tennis Hill Havířov o.s. A
0
6.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, TK Slavia Orlová A - SK JC Sport Opava B
6
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TK Slavia Orlová A - TK Na Dolině o.s. B
5
2.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, Tenisový klub Šternberk, z.s. A - TK Slavia Orlová A
0
3.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Slavia Orlová A - SK LAMA o.s.
5
4.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tenis Vsetín A - TK Slavia Orlová A
3
5.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Slavia Orlová A - Tennis Hill Havířov o.s. A
0
6.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, TK Slavia Orlová A - SK JC Sport Opava B
6
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33