Český tenisový svaz

Kotzmannová Emma

Datum narození:
19.01.2006
Platnost reg. do:
19.11.2023
Klub:
TJ TK Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ TK Šumperk
485 (6)
 
 
 
2018
TJ TK Šumperk
220 (12)
729 (3)
 
 
2019
TJ TK Šumperk
470 (1)
225 (9)
 
 
2020
TJ TK Šumperk
 
199 (9)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 6/-

0
2
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

10
3
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

0
4
19.01.2019, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

10
5
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

15
6
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/-

10
7
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

10
9
02.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 4/-

15
10
13.04.2019, Meziokresní přebor Šumperk-Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

15
11
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
12
29.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 300), K: 8/8

0
13
20.07.2019, Svitavy Cup 2019

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

15
14
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

0
15
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
16
03.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
17
10.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

0
19
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

0
20
31.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
22
14.09.2019, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
23
21.09.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
115/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 6/-

-
2
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

7
3
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

7
4
19.01.2019, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

10
5
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/-

-
7
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
9
02.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 4/-

-
10
13.04.2019, Meziokresní přebor Šumperk-Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

15
11
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

8
12
29.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 300), K: 8/8

0
13
20.07.2019, Svitavy Cup 2019

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

15
14
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

15
15
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
16
03.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
17
10.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
18
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

0
19
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

10
20
31.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
21
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
22
14.09.2019, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
23
21.09.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
112/19

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Unex Uničov
4
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TJ MSV Studénka
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, TK Krnov - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
9
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE - T.J. Sokol Šumperk
4
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Unex Uničov
3
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TJ MSV Studénka
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, TK Krnov - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
5
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27