Český tenisový svaz

Tomcová Štěpánka

Datum narození:
06.10.2005
Platnost reg. do:
10.11.2018
Klub:
TK Bohutín, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK PBtisk Bohutín
254 (9)
 
 
 
2017
TK PBtisk Bohutín
125 (15)
698 (3)
 
 
2018
TK Bohutín, z.s.
53 (1)
153 (12)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04- II.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Bohutín, z.s. - TK Stochov
0
2.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - TO SK Mělník B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04- II.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Bohutín, z.s. - TK Stochov
2
2.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - TO SK Mělník B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28- III.třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Hořovice - TK Bohutín, z.s.
1
2.
28- III.třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Spartak Rožmitál - TK Bohutín, z.s.
3
3.
28- III.třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, T.J. Sokol Lety - TK Bohutín, z.s.
1
4.
28- III.třída C
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Bohutín, z.s. - TK Březnice B
1
5.
28- III.třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenisový klub Mníšek
1
6.
28- III.třída C
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenis Dobříš
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28- III.třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Hořovice - TK Bohutín, z.s.
2
2.
28- III.třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Spartak Rožmitál - TK Bohutín, z.s.
3
3.
28- III.třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, T.J. Sokol Lety - TK Bohutín, z.s.
1
4.
28- III.třída C
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Bohutín, z.s. - TK Březnice B
1
5.
28- III.třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenisový klub Mníšek
2
6.
28- III.třída C
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenis Dobříš
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

20
2
15.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
3
27.12.2017, TK Funtom Cup

TK FUNTOM Dobřany (B - 500), K: 8/8

22
4
28.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

20
5
13.01.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/4

40
6
20.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

45
8
03.02.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 9/8

0
9
17.02.2018, Bambule Cup

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (B - 500), K: 8/-

0
10
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
11
17.03.2018, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 8/-

0
12
29.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

20
13
14.04.2018, Okresní přebor Příbram

TK Březnice (P - 200), K: 4/4

15
14
02.06.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

30
15
30.06.2018, SK SPORTCENTRUM ROUDNÁ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

0
16
03.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

30
17
05.07.2018, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
18
07.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

30
19
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

0
20
02.08.2018, B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
22.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

20
22
25.08.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
23
30.08.2018, Memoriál Strýčka Jedličky

TK Sparta Praha (C - 200), K: 4/4

15
24
08.09.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

30
25
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
26
09.02.2018, A2

TK Most (A - 700), K: 12/-

32
27
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
28
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
426/28

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
2
15.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
3
27.12.2017, TK Funtom Cup

TK FUNTOM Dobřany (B - 500), K: 8/8

0
4
28.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
5
13.01.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/4

7
6
20.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
8
03.02.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 9/8

0
9
17.02.2018, Bambule Cup

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (B - 500), K: 8/-

-
10
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
11
17.03.2018, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 8/-

-
12
29.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
13
14.04.2018, Okresní přebor Příbram

TK Březnice (P - 200), K: 4/4

10
14
02.06.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
30.06.2018, SK SPORTCENTRUM ROUDNÁ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

0
16
03.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
17
05.07.2018, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
18
07.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
19
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

-
20
02.08.2018, B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
22.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
22
25.08.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

16
23
30.08.2018, Memoriál Strýčka Jedličky

TK Sparta Praha (C - 200), K: 4/4

15
24
08.09.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
25
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
26
09.02.2018, A2

TK Most (A - 700), K: 12/-

-
27
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
28
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
135/19

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenis Dobříš B - TK Bohutín, z.s.
1
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenisový klub Mníšek
3
3.
32- I.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, SK Tenis Kladno - TK Bohutín, z.s.
4
4.
32- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sportclub Řevnice - TK Bohutín, z.s.
4
5.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Bohutín, z.s. - TC VITALITY Březnice
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenis Dobříš B - TK Bohutín, z.s.
1
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenisový klub Mníšek
4
3.
32- I.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, SK Tenis Kladno - TK Bohutín, z.s.
4
4.
32- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sportclub Řevnice - TK Bohutín, z.s.
4
5.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Bohutín, z.s. - TC VITALITY Březnice
1
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25