Český tenisový svaz
Název:
SPORT ADVANTAGE CUP
Datum:
14.-15.12.
Pořadatel:
TO Sokol Nehvizdy (C - 500)
Kódové číslo:
806027
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
12
Prezentace v
do 16:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kopřiva Petr
Horoušanská 253
25081 Nehvizdy
Tel. (1):
724424971
E-mail:
petr.kopriva@centrum.cz
Internet:
www.tenisnehvizdy.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE NA TURNAJ POUZE SMS V PÁTEK 13.12. mezi 15:00-16:00 NA TELEFONU ‭+420 777 912 892‬ (zaprezentování bude potvrzeno), po rozlosování bude večer umístěno na www.cztenis.cz pořadí a časy zápasů. První zápasy začínají v sobotu od 8:30h. Pro semifinalisty jsou připraveny ceny. TĚŠÍME SE NA VÁS! Příjemné prostředí. Adresa haly: Na Příštipku 135, Nehvizdy
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s.
179
12
 
 
26.11.2019 11:59:00
2.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
260
9
 
 
16.11.2019 16:09:42
3.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
293
9
 
 
18.11.2019 11:31:37
4.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
 
 
01.11.2019 09:02:19
5.
Kolářová Daniela 28.01.2009 TO Sokol Nehvizdy
439
6
 
 
25.11.2019 10:45:51
6.
Müllerová Kristýna 15.08.2009 LTC Houštka
535
6
 
 
21.11.2019 08:10:11
7.
Hradecká Kristýna 17.08.2008 TENNIS CENTRE Kosmonosy
637
4
 
 
01.11.2019 11:27:53
8.
Kolovecká Aneta 17.10.2008 TJ LTC Poděbrady
693
4
 
přijata
13.11.2019 00:41:39
9.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 05:59:15
10.
Ludvíková Alice 25.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
přijata
01.11.2019 05:59:45
11.
Picková Gabriela 08.09.2010 Slavoj Český Brod
1227
1
 
volná karta
04.11.2019 11:14:11
12.
Potměšilová Karolína 06.01.2009 LTC Houštka
1227
1
 
volná karta
25.11.2019 15:24:41

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrbová Natálie 21.05.2008 TENIS Klánovice
371
9
 
přijata
12.12.2019 17:42:22
2.
Durdynetsova Diana 01.07.2009 TK Čelákovice
1227
1
 
přijata
13.12.2019 10:46:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Machackova Nela 13.07.2009 TENNIS CENTRE Kosmonosy
684
4
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 20:59:41
2.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 08:50:38
3.
Soukupova Adela 23.06.2008 TK Čelákovice
575
6
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 10:43:44
4.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 08:03:07
5.
Martincová Denisa 04.09.2009 TJ Sokol Vysočany
507
6
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 21:14:24
6.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
odhlášeno hráčem
02.12.2019 17:37:25
7.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 17:22:45
8.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 20:03:52
9.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 09:02:53
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 22:24:13
11.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 22:37:58
12.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 22:40:45
13.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 22:43:23
14.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 10:35:20
15.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 12:50:29
16.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 18:24:48
17.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 23:30:57
18.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 07:22:14
19.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 07:33:58
20.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Tenisek Buštěhrad
945
3
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 08:42:50
21.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 11:34:45
22.
Tydlačková Nikola 06.10.2009 TO Sokol Nehvizdy
614
4
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 16:45:13
23.
Freeman Eva Savannah 25.06.2009 Sokol Čimice
495
6
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:05:58