Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-16.06.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Pod Plynojemem 164, Praha 8
Kódové číslo:
616800
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Miloslav Hejna
Pod plynojemem 164
180 00 Praha 8
Tel. (1):
732849369
E-mail:
mila.hejna@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Po dohodě předsedy PTS a pořadatele se kvalifikace hrát bude,
a to v původně plánovaném rozsahu.

Prezence hráček do kvalifikace proběhne v původně stanovených termínech, tedy ve čtvrtek 11.06.2020 do 18,00 hodin.
Prezence do kvalifikace je ve čtvrtek 11.06.2020 mezi 17,00 a 18,00 hodin přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, klub a datum narození)
na čísle 607 540 815.
Losování kvalifikace proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání páteční kvalifikace bude zveřejněn na webu do 20,00 hodin.

Prezence do hlavní soutěže je v pátek 12.06.2020 mezi 17,00 a 18,00 hodin přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, klub a datum narození)
na čísle 607 540 815 nebo osobně mezi 17,30 a 18,00 hodin.
Losování hlavní soutěže proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání na sobotu bude zveřejněn na webu do 20,00 hodin.

Čtyřhry se budou hrát dle původního rozpisu.

V kvalifikaci se hraje rozhodující set SUPERTIEBREAK.
--------------------------------------------------------------------------------
Ředitel turnaje: Miroslav Váňa
Vrchní rozhodčí: Kateřina Hejnová
Zdravotník: Miloslav hejna
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
 
10.05.2020 13:47:30
2.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
19.05.2020 10:47:36
3.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
 
18.05.2020 15:45:37
4.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
02.05.2020 08:57:27
5.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
 
03.04.2020 18:58:48
6.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
04.05.2020 20:55:35
7.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
07.05.2020 23:12:15
8.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
21.05.2020 13:03:52
9.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
 
15.05.2020 00:14:13
10.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
 
 
14.05.2020 13:54:23
11.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
123
12
 
 
19.05.2020 19:17:02
12.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
15.05.2020 18:33:48
13.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
 
 
12.04.2020 12:11:24
14.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
 
29.05.2020 10:13:37
15.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
136
12
18
 
04.05.2020 21:07:30
16.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
154
12
65
 
20.05.2020 16:53:43
17.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
05.05.2020 09:59:07
18.
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
166
12
 
 
11.05.2020 07:12:45
19.
Nýdrlová Eliška 14.03.2006 TK Hovorčovice
189
9
 
 
21.05.2020 20:02:58
20.
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha
198
9
 
 
13.05.2020 18:35:04
21.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
10.05.2020 21:52:06
22.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
 
08.04.2020 20:37:19
23.
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
214
9
 
 
06.04.2020 19:50:09
24.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
dle nvk
04.04.2020 21:44:24
25.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
dle nvk
01.05.2020 22:18:14
26.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
volná karta PTS
09.05.2020 21:16:49
27.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
dle nvk
13.05.2020 23:09:55
28.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
dle nvk
29.04.2020 19:40:47
29.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
562
4
37
volná karta PTS
10.04.2020 08:53:47
30.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
634
3
36
dle nvk
13.05.2020 22:21:10
31.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
658
3
31
volná karta PTS
10.05.2020 19:28:34
32.
Peršlová Nicol 18.07.2007 Lokomotiva Praha
845
1
247
volná karta pořadatele
24.05.2020 09:52:48
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
225
9
 
 
09.04.2020 09:31:53
2.
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s.
239
9
81
 
12.05.2020 22:27:26
3.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
 
06.05.2020 17:36:54
4.
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha
269
6
 
 
05.04.2020 18:47:28
5.
Holbová Aneta 22.02.2006 TCD Donovalská
270
6
 
 
14.05.2020 16:26:04
6.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
275
6
 
 
15.05.2020 12:41:05
7.
Hostáková Julie 21.04.2007 LTC Modřany 2005
275
6
433
 
17.05.2020 11:48:41
8.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
 
19.05.2020 19:20:20
9.
Stoneová Tereza 03.11.2006 TENIS Klánovice
283
6
 
 
31.05.2020 22:35:15
10.
Krymlová Marie 13.12.2006 SK OAZA Praha
288
6
 
 
22.05.2020 10:59:41
11.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
294
6
290
 
18.05.2020 16:22:23
12.
Barešová Aneta 18.03.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
324
6
 
 
21.05.2020 20:13:49
13.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
338
6
60
 
04.06.2020 14:01:39
14.
Lhotáková Laura 23.01.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
342
6
 
 
30.05.2020 22:01:56
15.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.04.2020 11:07:33
16.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
357
6
67
 
02.04.2020 11:02:38
17.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
363
6
158
 
20.05.2020 19:26:27
18.
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005
367
6
308
 
16.05.2020 21:14:18
19.
Chlubnová Lucie 22.08.2008 TENIS Klánovice
389
6
101
 
29.05.2020 20:58:05
20.
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany
432
4
 
 
01.06.2020 19:00:51
21.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
484
4
92
 
06.06.2020 09:15:12
22.
Stejskalová Kateřina 18.05.2007 TCD Donovalská
504
4
324
 
21.05.2020 20:06:53
23.
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s.
506
4
118
volná karta PTS
07.06.2020 15:36:22
24.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
516
4
42
dle nvk
06.04.2020 14:30:13
25.
Švíglerová Pavla 29.07.2008 LTC Modřany 2005
524
4
109
dle nvk
07.06.2020 15:36:42
26.
Martincová Ester 27.02.2007 TJ Sokol Vysočany
597
4
184
 
07.04.2020 22:22:22
27.
Rabová Anika 15.11.2007 TK Konstruktiva, z.s.
638
3
753
volná karta pořadatele
11.04.2020 21:20:48
28.
Sertičová Tereza 17.03.2008 TJ Spoje Praha
674
3
115
dle nvk
24.05.2020 18:03:09
29.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
693
3
120
volná karta PTS
08.05.2020 18:27:22
30.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
dle nvk
02.05.2020 15:16:39
31.
Čermáková Aneta 23.11.2008 Lokomotiva Praha
845
1
273
volná karta pořadatele
05.04.2020 23:54:35
32.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
845
1
83
dle nvk
25.05.2020 02:06:32

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s.
611
4
349
 
06.04.2020 11:06:13
2.
Halamová Kateřina 02.06.2008 TJ Spoje Praha
674
3
197
 
16.05.2020 11:56:30
3.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
845
1
330
 
01.04.2020 00:06:55
4.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
845
1
151
 
13.05.2020 20:38:07
5.
Salame Lilly Jasmine 06.02.2008 Tenis Cibulka
845
1
166
 
15.05.2020 13:36:08
6.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
597
4
103
 
09.06.2020 13:36:35

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
01.06.2020 21:17:21
2.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
přímý postup na MČR
05.06.2020 23:00:28
3.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
 
přímý postup na MČR
06.06.2020 09:03:39
4.
Horčičková Viktorie 07.10.2007 SK HAMR, z.s.
429
4
209
odhlášeno hráčem
06.06.2020 10:16:39
5.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
97
15
 
odhlášeno hráčem
07.06.2020 19:29:36
6.
Křtěnová Eva 01.09.2006 TGC Kunratice
686
3
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 10:12:49
7.
Lencová Tereza 01.11.2007 Tempo Praha
338
6
144
odhlášeno hráčem
10.06.2020 20:06:19