Název: |
Sport Tennis Club Studénka |
Datum: |
06.-10.03. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600) |
Kódové číslo: |
506149 |
Dvorců + povrch: |
3 koberec s pískem |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
St do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Krkoška Jiří |
Palackého 540 | |
74258 Příbor | |
Tel. (1): |
603 142 285 |
E-mail: |
jirikrkoska@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Fiala Martin | 24.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 44 |
35 |
10.11.2019 08:21:29 |
||
2. |
Klimas Jan | 05.11.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 51 |
30 |
09.11.2019 20:28:36 |
||
3. |
Knesl David | 29.11.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 60 |
25 |
21.11.2019 22:04:24 |
||
4. |
Šimeček David | 12.05.2006 | TK Slavia Orlová | 62 |
25 |
17.12.2019 21:05:27 |
||
5. |
Beránek Ondřej | 18.02.2006 | TK Na Dolině o.s. | 66 |
25 |
04.11.2019 21:26:58 |
||
6. |
Vlček Daniel | 31.05.2006 | LTC Slovan Kladno | 75 |
25 |
17.02.2020 12:28:12 |
||
7. |
Krupa Lukáš | 04.11.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 78 |
25 |
03.12.2019 22:23:24 |
||
8. |
Kalousek Kryštof | 20.02.2006 | TK SC OSTRAVA | 79 |
25 |
04.12.2019 23:00:30 |
||
9. |
Pytel Šimon | 10.12.2006 | TC Brno. | 85 |
20 |
24.02.2020 16:28:35 |
||
10. |
Beneš Daniel | 24.06.2006 | TK Opava | 89 |
20 |
17.11.2019 16:51:44 |
||
11. |
Pospíšil Matěj | 11.03.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 99 |
20 |
17 |
14.01.2020 15:10:58 |
|
12. |
Kuřitka Lukáš | 11.10.2006 | SK JC Sport Opava | 103 |
20 |
16.02.2020 12:42:40 |
||
13. |
Prokeš Bedřich | 28.06.2006 | Start Brno | 118 |
15 |
16.02.2020 16:50:00 |
||
14. |
Bartoš Adrian | 13.08.2006 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 122 |
15 |
10.12.2019 21:28:08 |
||
15. |
Řehák Adam | 10.04.2006 | TK Milo Olomouc | 140 |
15 |
23.02.2020 23:23:49 |
||
16. |
Hanačík Antonín | 05.02.2007 | TK Zlín | 146 |
15 |
18 |
16.12.2019 19:34:22 |
|
17. |
Grois Ondřej | 27.06.2007 | TC-MJ TENIS Líšeň | 147 |
15 |
30 |
21.12.2019 12:39:40 |
|
18. |
Postupa Martin | 26.04.2007 | VSK VŠB-TU Ostrava | 164 |
15 |
26 |
28.12.2019 16:27:51 |
|
19. |
Stejskal Adam | 01.06.2007 | TK Milo Olomouc | 168 |
15 |
28 |
26.01.2020 07:07:14 |
|
20. |
Řehák Daniel | 10.04.2006 | TK Milo Olomouc | 175 |
12 |
23.02.2020 23:22:57 |
||
21. |
Nezval Jakub | 09.10.2006 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 180 |
12 |
volná karta | 15.02.2020 07:04:12 |
|
22. |
Hanák Ondřej | 21.06.2007 | TK Na Dolině o.s. | 192 |
12 |
59 |
05.11.2019 20:24:27 |
|
23. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 219 |
12 |
13 |
12.01.2020 21:27:48 |
|
24. |
Rožnovský Matyáš | 04.01.2006 | SK JC Sport Opava | 246 |
9 |
volná karta | 17.02.2020 20:12:56 |
|
25. |
Milar Jiří | 25.07.2007 | HTK Třebíč | 247 |
9 |
42 |
23.02.2020 12:35:35 |
|
26. |
Kilian Darek | 29.09.2007 | ŽLTC Brno | 298 |
9 |
92 |
23.02.2020 13:23:56 |
|
27. |
Mück Filip | 05.02.2007 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 365 |
9 |
557 |
volná karta | 12.02.2020 17:36:49 |
28. |
Horák Vladimír | 04.07.2007 | Tenisový klub Studénka z.s. | 674 |
4 |
241 |
volná karta | 01.11.2019 06:29:50 |
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Berka Dalibor | 14.08.2006 | TC Bajda Kroměříž | 259 |
9 |
01.03.2020 19:13:59 |
||
2. |
Doležal Lukáš | 08.07.2007 | TJ Brno-Komín | 315 |
9 |
107 |
13.02.2020 09:30:20 |
|
3. |
Luňák Maxim | 20.12.2007 | Lokomotiva Praha | 371 |
6 |
152 |
01.11.2019 01:38:12 |
|
4. |
Pekara Přemysl | 06.06.2006 | TK TENNISPOINT FM | 402 |
6 |
15.01.2020 07:22:48 |
||
5. |
Onderka Karel | 15.03.2006 | SK JC Sport Opava | 579 |
4 |
volná karta | 28.02.2020 18:08:40 |
|
6. |
Frodl Jan | 19.07.2006 | TC Ostrava Nová Ves | 674 |
4 |
volná karta | 05.11.2019 17:59:28 |
|
7. |
Hnidets Vitalii | 23.08.2006 | TC Ostrava Nová Ves | 720 |
4 |
volná karta | 24.02.2020 19:52:27 |
|
8. |
Havrlant Marek | 11.06.2007 | VSK VŠB-TU Ostrava | 1044 |
1 |
475 |
02.03.2020 21:32:01 |
|
9. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | 1044 |
1 |
225 |
04.03.2020 16:11:17 |
|
10. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 1044 |
1 |
516 |
odhlášeno hráčem | 17.11.2019 23:00:36 |
2. |
Robenek Václav | 22.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 424 |
6 |
119 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2020 16:18:45 |
3. |
Korec Zdeněk | 06.02.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 58 |
30 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 12:56:44 |
|
4. |
Hývnar Lukáš | 09.08.2007 | TK Kopřivnice z.s. | 985 |
3 |
448 |
odhlášeno hráčem | 11.02.2020 18:53:23 |
5. |
Hývnar Radim | 09.08.2007 | TK Kopřivnice z.s. | 802 |
3 |
303 |
odhlášeno hráčem | 11.02.2020 18:54:55 |
6. |
Sedlář Josef | 01.05.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 99 |
20 |
4 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 22:34:07 |
7. |
Rektořík Marek | 20.08.2006 | TK Zlín | 231 |
12 |
odhlášeno hráčem | 17.02.2020 11:58:27 |
|
8. |
Vaněk Tomáš | 06.11.2006 | TK Milo Olomouc | 156 |
15 |
odhlášeno hráčem | 21.02.2020 08:40:16 |
|
9. |
Šafařík Jonáš | 10.03.2006 | TJ Zbrojovka Vsetín | 121 |
15 |
odhlášeno hráčem | 22.02.2020 22:55:21 |
|
10. |
Martinovič Filip | 27.06.2007 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 346 |
9 |
74 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2020 14:28:05 |
11. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 402 |
6 |
31 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2020 23:23:30 |
12. |
Sedláček Adam | 21.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 184 |
12 |
odhlášeno hráčem | 27.02.2020 16:29:10 |
|
13. |
Křesala Matyáš | 23.04.2007 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 490 |
6 |
287 |
odhlášeno hráčem | 28.02.2020 05:50:44 |
14. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 312 |
9 |
34 |
odhlášeno hráčem | 28.02.2020 11:35:05 |
15. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | 302 |
9 |
10 |
odhlášeno hráčem | 28.02.2020 21:58:26 |
16. |
Pešat Oliver | 19.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | 198 |
12 |
21 |
odhlášeno hráčem | 29.02.2020 07:02:17 |
17. |
Drobný Jan | 20.01.2007 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1043 |
3 |
712 |
odhlášeno hráčem | 29.02.2020 14:20:59 |
18. |
Abrman Matěj | 14.06.2007 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 368 |
6 |
253 |
odhlášeno hráčem | 29.02.2020 20:40:12 |
19. |
Gawlik Julian Jan | 10.04.2006 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 985 |
3 |
IS: lhůta 8 dní | 01.03.2020 15:27:55 |
|
20. |
Špaček Jakub | 01.02.2006 | TK Milo Olomouc | 231 |
12 |
odhlášeno hráčem | 05.03.2020 09:49:09 |