Český tenisový svaz

Doležal Lukáš

Datum narození:
08.07.2007
Platnost reg. do:
14.10.2021
Klub:
ŽLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
ŽLTC Brno
294 (12)
 
 
 
2019
ŽLTC Brno
159 (20)
872 (3)
 
 
2020
ŽLTC Brno
107 (1)
315 (9)
 
 
2021
ŽLTC Brno
 
163 (12)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. III.TŔÍDA sk.BD
7.6.2020, ŽLTC Brno F - TK Tuřany
1
2.
26. III.TŔÍDA sk.BD
21.6.2020, Tenisový klub Tesla Brno - ŽLTC Brno F
0
3.
26. III.TŔÍDA sk.BD
28.6.2020, TK TILIA Brno B - ŽLTC Brno F
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. III.TŔÍDA sk.BD
7.6.2020, ŽLTC Brno F - TK Tuřany
1
2.
26. III.TŔÍDA sk.BD
21.6.2020, Tenisový klub Tesla Brno - ŽLTC Brno F
1
3.
26. III.TŔÍDA sk.BD
28.6.2020, TK TILIA Brno B - ŽLTC Brno F
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/4

0
2
07.12.2019, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/8

0
3
21.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/-

0
4
27.12.2019, B východní Čechy

TO TJ Svitavy (B - 600), K: 8/8

0
5
04.01.2020, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 5/4

15
6
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

0
7
25.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/8

22
8
01.02.2020, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 5/-

0
9
15.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
10
22.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

20
11
29.02.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 400), K: 4/4

10
12
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/-

0
13
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

10
14
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
15
03.07.2020, IVECO CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/4

20
16
11.07.2020

BLTC Brno (C - 200), K: 4/-

10
17
15.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

10
18
01.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

20
19
15.08.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

15
20
22.08.2020

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
21
28.08.2020, Tesla Brno Cup 2020

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/-

10
22
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

0
23
12.09.2020, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

10
24
19.09.2020, KBT Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/-

15
 Jednotlivci celkem
202/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/4

7
2
07.12.2019, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/8

16
3
21.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/-

-
4
27.12.2019, B východní Čechy

TO TJ Svitavy (B - 600), K: 8/8

0
5
04.01.2020, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 5/4

10
6
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

15
7
25.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/8

0
8
01.02.2020, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 5/-

-
9
15.02.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/5

15
10
22.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
11
29.02.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 400), K: 4/4

10
12
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/-

-
13
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

10
14
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

16
15
03.07.2020, IVECO CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/4

0
16
11.07.2020

BLTC Brno (C - 200), K: 4/-

-
17
15.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

10
18
01.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

-
19
15.08.2020

TJ Jiskra Strážnice (C - 300), K: 4/4

15
20
22.08.2020

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
21
28.08.2020, Tesla Brno Cup 2020

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/-

-
22
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

0
23
12.09.2020, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

10
24
19.09.2020, KBT Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
159/17
30.11.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/4

8>4 Prokeš, Doležal - Hep, Rampír 6:2, 6:7 (5), 1:0 (10)
4>2 Dymák, Juliš - Prokeš, Doležal 3:6, 6:2, 1:0 (7)
získané body: 7 b.
07.12.2019, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/8

16>8 Špaček, Doležal - Kilian, ZAVŘEL 6:4, 2:6, 1:0 (6)
8>4 Krupa, Korec - Špaček, Doležal 6:2, 6:1
získané body: 16 b.
18.01.2020

TK TILIA Brno (C - 500), K: 5/5

8>4 Mazal, Doležal - Homolka, Schaur 6:4, 5:7, 1:0 (6)
4>2 Mazal, Doležal - Kilian, Krňávek 7:5, 7:6
2>1 Prokeš, Koryťák - Mazal, Doležal 6:0, 6:2
získané body: 15 b.
15.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

8>4 Doležal, Kučera - Klimeš, Gebel 6:1, 6:3
4>2 Doležal, Kučera - CEBÁK, Machourek 6:4, 6:4
2>1 Kilian, Mazal - Doležal, Kučera 6:1, 6:2
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
6.6.2020, ŽLTC Brno B - TK Spartak Jihlava B
4
2.
I.TŘÍDA S
20.6.2020, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno B
0
3.
I.TŘÍDA S
27.6.2020, ŽLTC Brno B - TC Brno. B
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
6.6.2020, ŽLTC Brno B - TK Spartak Jihlava B
4
2.
I.TŘÍDA S
20.6.2020, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno B
0
3.
I.TŘÍDA S
27.6.2020, ŽLTC Brno B - TC Brno. B
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
27.6.2020, I.TŘÍDA S
ŽLTC Brno B - TC Brno. B
team Doležal, Kučera - Zerai, Komrska 2:6, 7:5, 6:7
získané body: 0 b.