Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Stratos auto cup
Pořadatel:  TENIS-CENTRUM DTJ HK
Datum:  29.08-01.09.
Věk. kategorie:  dorost
Veigert Vojtěch
 
 
 
Brož Tobiáš
7:5, 6:3, 1:0 (7)
 
Soumar Matyáš
6:4, 6:2
 
Křepinský Tomáš
6:3, 6:3
 
Vala Filip
6:4, 6:4
 
Brill Jindřich
6:4, 6:4
 
 
 
Typl Jáchym
6:2, 6:4
 
 
 
Knutson Dominik
6:1, 6:3
 
Bezdíček Bohumil
6:1, 6:4
 
Kusý Jan
6:4, 0:6, 1:0 (4)
 
Olšanský Filip
6:3, 6:4
 
Padevět Jonáš
6:0, 6:3
 
 
 
Lukáš Břetislav
6:1, 7:5
 
 
 
Doubek Vojtěch
6:1, 6:4
 
Matouš Jakub
6:0, 6:1
 
Havránek Šimon
6:0, 6:4
 
Fáček Jan
6:2, 6:2
 
Šich Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Bureš Ondřej
7:5, 6:2
 
 
 
Vrba Jakub
7:5, 6:3
 
Taláb Vojtěch
6:1, 6:0
 
Fedasko Nikolas
7:5, 3:6, 1:0 (3)
 
Soukup Albert
6:0, 6:0
 
Kelnar Lukáš
6:3, 6:4
 
 
 
Zlatohlávek Tomáš
7:5, 6:1
 
 
 
Páral  Radim
7:5, 6:3
 
Filip Jakub
7:5, 6:4
 
Durovič Boris
6:2, 3:6, 1:0 (8)
 
Strnad Štěpán
6:2, 6:2
 
Novotný Šimon
6:1, 6:0
 
 
 
Horálek Dominik
6:3, 6:4
 
 
 
Picek Samuel
3:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Veselý František
6:2, 6:0
 
Hozman Dominik
 
Hradil Tomáš
scr.
 
Šťastný Zoran
6:0, 6:4
 
 
 
Hrdina Aleš
6:4, 6:4
 
 
 
Kolářík Jakub
6:3, 6:0
 
Blažka Daniel
6:0, 6:0
 
Petera Patrik
6:2, 7:6 (3)
 
Šiler Martin
6:0, 6:0
 
Bažant Filip
3:6, 6:2, 1:0 (9)
 
 
 
Laibl Matěj
6:2, 3:0, scr.
 
 
 
Taláb Matěj
6:3, 6:3
 
Kurka Tomáš
6:2, 6:2
 
Dostál Tadeáš
2:6, 7:5, 1:0 (4)
 
Kárník Dominik
6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Šrámek Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Ducháč Michal (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM PONDĚLÍ


9:00 -

Padevět-Lukáš, Horálek-Laibl ačátek utkání 9:00 - Všechny 2hry
Rozehra možná od 8:30
4hry: Fáček,Brož - Taláb,Taláb 11:00
Ostatní 4hry po odehrání 2her


PROGRAM SOBOTA


Začátek utkání 9:00 -

Brož-Soumar, Knutson-Bezdíček, Kusý-Olšanský, Doubek-Matouš, Havránek-Fáček,Vrba-Taláb V., Páral-Filip, Durovič-Strnad

10:00 -

Křepinský-Vala, Fedasko-Soukup, Picek-Veselý, Hozman-Hradil, Kolářik-Blažka, Petera-Šiler, Taláb M.-Kurka, Dostál-Kárník

11:00 -

Veigert, Typl, Padevět, Lukáš, Šich, Bureš, Zlatohlávek, Novotný.
Ostatní ne dříve než v 11:30.
Předpověď počasí na noc je převážně deštivá, začátky utkání se tedy mohou posunout podle situace kurtů a počasí. Prosím sledujte web, ráno případně napíšu jaká je situace.
Přihlášky do 4hry do 13:00.
Ve 2hře hrajeme místo třetího setu super tie-break. NO-LET.
Ve 4hře hrajeme místo třetího setu super tie-break. NO-LET. NO AD.
Možnost rozehry od 8:30 hod.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Veigert Vojtěch 6425
Šrámek Ondřej 6620
Lukáš Břetislav 6720
Šťastný Zoran 9220
Zlatohlávek Tomáš 9420
Hrdina Aleš 10320
Kelnar Lukáš 10815
Padevět Jonáš 11115
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 312145

Šťastný Zoran - Veigert Vojtěch
 
 
 
Doubek Vojtěch - Vrba Jakub
1:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Kolářík Jakub - Durovič Boris
6:4, 6:4
 
Fedasko Nikolas - Šrámek Ondřej
6:3, 6:3
 
 
 
Laibl Matěj - Bureš Ondřej
6:1, 6:4
 
 
 
Kelnar Lukáš - Horálek Dominik
6:1, 6:3
 
 
 
Fáček Jan - Brož Tobiáš
6:2, 6:3
 
 
 
Taláb Matěj - Taláb Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
 
Kurka Tomáš - Dostál Tadeáš
6:2, 6:2
 
 
 
Havránek Šimon - Šiler Martin
6:4, 4:6, 1:0 (11)
 
 
 
Strnad Štěpán - Bažant Filip
7:5, 6:2
 
 
 
Knutson Dominik - Kárník Dominik
6:4, 6:4
 
 
 
Filip Jakub - Lukáš Břetislav
6:2, 6:4
 
 
 
Novotný Šimon - Olšanský Filip
6:4, 7:6 (3)
 
 
 
Šich Daniel - Kameník Kryštof
6:4, 7:6 (4)
 
 
 
Vala Filip - Typl Jáchym
6:7 (5), 6:1, 1:0 (3)
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Zlatohlávek Tomáš - Hrdina Aleš
 
Rozhodčí turnaje: Ducháč Michal (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Veigert Vojtěch 6425
Šrámek Ondřej 6620
Lukáš Břetislav 6720
Šťastný Zoran 9220
Zlatohlávek Tomáš 9420
Hrdina Aleš 10320
Kelnar Lukáš 10815
Horálek Dominik 11415
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 314145

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kameník Kryštof19.05.2003Severočeská tenisová o.s.