Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  18.-22.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Jiroušek Tomáš
 
 
 
Kroupa Václav
6:3, 6:1
 
Pozdenkov Petr
7:6, 3:2, scr.
 
Hauge Lukáš
6:2, 6:2
 
Černý Matyáš
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Šilhavý Jan
 
Marančák Jan
6:3, 7:6
 
 
 
Solař David
4:6, 6:0, 6:4
 
Růžička Adam
3:6, 6:1, 6:0
 
Barnat Jiří
6:2, 6:1
 
Gorbušin Ivan
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Beran Jakub
 
Kraus Martin
7:6, 6:3
 
 
 
Štětka Ondřej
6:4, 6:2
 
Šlachta Cyril František
7:5, 6:4
 
Skrbek Matěj
2:6, 7:6, 7:6
 
Jiroušek Lukáš
6:1, 6:2
 
 
6:1, 3:6, 6:1
 
Červinka Petr
 
Jeníček Jiří
7:6, 6:3
 
 
 
Čech Michael
6:2, 6:1
 
Růžička Václav
7:6, 7:5
 
Rys Dominik
6:0, 6:0
 
Příhoda Jan
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Januška Adam
 
Pecák Štěpán
6:2, 6:2
 
 
 
Hegenbart Max
2:6, 6:2, 6:1
 
Janis Tomáš
6:2, 6:1
 
Novák Jakub
6:4, 5:7, 6:1
 
Jurajda Adam
6:4, 6:4
 
 
6:2, 7:6
 
Sedláček Jan
 
Kozler Adam
6:4, 6:3
 
 
 
Semerák Jan
3:6, 7:6, 6:2
 
Podzemný Vojtěch
6:3, 6:4
 
Šmédek Jaroslav
6:4, 4:6, 6:4
 
Pavelka Patrik
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Pleva Jan
 
Kovařík David
6:0, 6:2
 
 
 
Vychopeň Vojtěch
6:2, 6:3
 
Podsedník Dominik
6:3, 6:1
 
Pučálka Jan
6:3, 5:7, 6:3
 
Peterka Adam
7:6, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Hlavačka Martin
 
Vondrák Martin
6:0, 6:1
 
 
 
Arendar Roman
7:6, 6:4
 
Stavrovsky Petr
6:1, 6:1
 
Vaculík Lukáš
6:1, 6:2
 
Vavák Erik
6:0, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Lehečka Jiří
 
Počet účastníků48
NasazeníBH
Jiroušek Tomáš 2235
Lehečka Jiří 2735
Pleva Jan 3035
Kraus Martin 3130
Januška Adam 3630
Pecák Štěpán 3730
Beran Jakub 4430
Kovařík David 5025
Kategorie : 12Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 312137

Januška Adam - Beran Jakub
 
 
 
Stuchlík Oskar Oliver - Hegenbart Max
7:6, 6:2
 
Šlachta Cyril František - Novák Jakub
4:6, 6:2, 1:0
 
Janis Tomáš - Černý Matyáš
6:3, 6:3
 
Rys Dominik - Pučálka Jan
6:0, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Stavrovsky Petr - Semerák Jan
 
Kozler Adam - Kraus Martin
6:2, 7:5
 
 
 
Štětka Ondřej - Peterka Adam
6:2, 7:6
 
Příhoda Jan - Forman Max
6:3, 6:4
 
Vaculík Lukáš - Jurajda Adam
3:6, 6:2, 1:0
 
Podzemný Vojtěch - Zoubek Vojtěch
1:0, scr.
 
 
6:3, 6:1
 
Pecák Štěpán - Barnat Jiří
 
Červinka Petr - Šilhavý Jan
5:7, 6:4, 1:0
 
 
 
Solař David - Jeníček Jiří
6:4, 6:7, 1:0
 
Šmédek Jaroslav - Vychopeň Vojtěch
6:7, 6:4, 1:0
 
Podsedník Dominik - Marančák Jan
7:6, 4:6, 1:0
 
Jiroušek Lukáš - Kroupa Václav
7:5, 1:6, 1:0
 
 
6:1, 4:6, 1:0
 
Hlavačka Martin - Kovařík David
 
Podolan Petr - Pleva Jan
6:2, 6:2
 
 
 
Sedláček Jan - Růžička Václav
scr.
 
Beneš Martin - Beneš Tomáš
6:0, 6:1
 
Arendar Roman - Růžička Adam
6:0, 6:1
 
Vavák Erik - Hauge Lukáš
6:4, 4:6, 1:0
 
 
6:2, 6:1
 
Vondrák Martin - Lehečka Jiří
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Lehečka Jiří 2735
Pleva Jan 3035
Kraus Martin 3130
Januška Adam 3630
Pecák Štěpán 3730
Beran Jakub 4430
Kovařík David 5025
Šilhavý Jan 5125
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 314137

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Musil Mathias08.08.2002I.ČLTK Praha
Pánik Matěj09.05.2000TK Olymp Praha
Doubek Lukáš24.06.2000F.H.TK Dobřichovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jiroušek Tomáš04.01.2000TK Neridé
Beneš Tomáš09.07.2001TK Hrušov