Český tenisový svaz

Beneš Tomáš

Datum narození:
09.07.2001
Platnost reg. do:
09.11.2018
Klub:
TK Hrušov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
1. Vestecká sportovní o.s
284 (12)
 
 
 
2013
1. Vestecká sportovní o.s
296 (12)
611 (4)
 
 
2014
1. Vestecká sportovní o.s
608 (1)
421 (6)
 
 
2015
1. Vestecká sportovní o.s
 
151 (15)
679 (4)
 
2016
TK Hrušov
 
143 (1)
272 (9)
 
2017
TK Hrušov
 
 
195 (12)
 
2018
TK Hrušov
 
 
217 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
9.6.2018, TK Ruzyně Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
01. Pražská divize
16.6.2018, TJ Sokol Vysočany A - TK Start Praha-Topolka B
0
3.
01. Pražská divize
23.6.2018, TJ Sokol Vysočany A - LTC Modřany 2005 C
0
1.
06. 2.třída C
28.4.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Čimice
1
1.
08. 3.třída A
5.5.2018, Sokol Chuchle - TJ Sokol Vysočany C
1
2.
08. 3.třída A
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - TK Hanspaulka B
1
3.
08. 3.třída A
16.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - Tempo Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
9.6.2018, TK Ruzyně Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
01. Pražská divize
16.6.2018, TJ Sokol Vysočany A - TK Start Praha-Topolka B
0
3.
01. Pražská divize
23.6.2018, TJ Sokol Vysočany A - LTC Modřany 2005 C
0
1.
06. 2.třída C
28.4.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Čimice
1
1.
08. 3.třída A
5.5.2018, Sokol Chuchle - TJ Sokol Vysočany C
1
2.
08. 3.třída A
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - TK Hanspaulka B
1
3.
08. 3.třída A
16.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - Tempo Praha A
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
20.01.2018

TK Radošovice (C - 500), K: 5/-

8>4 Beneš Tomáš- Kverek Libor6:2, 6:1
4>2 Beneš Tomáš- Kobera Jakub6:2, 2:6, 1:0 (2)
2>1 Kubín Marian- Beneš Tomáš6:0, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 27 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/8

16>8 Beneš, Hrdina - Novák, Froňka 6:0, 7:5
8>4 Beneš, Hrdina - Koukal, Makovička 2:6, 7:6 (3), 1:0 (3)
4>2 Januška, Semerák - Beneš, Hrdina 6:2, 6:2
získané body: 22 b.
13.07.2018

TK Radošovice (C - 200), K: 4/4

4>2 Beneš, Beneš - Krischke, Bernas 6:2, 6:2
2>1 Beneš, Beneš - Janko, Kameník scr.
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, SK OAZA Praha A - TJ Sokol Vysočany B
3
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s. A
0
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany C
9
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
15
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, SK OAZA Praha B - TJ Sokol Vysočany C
0
5.
21. 1.třída A
10.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany C
6
6.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - TC VŠ Praha
12
 Družstva celkem (2hra)
45
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, SK OAZA Praha A - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s. A
2
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany C
3
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
0
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, SK OAZA Praha B - TJ Sokol Vysočany C
3
5.
21. 1.třída A
10.6.2018, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany C
4
6.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Sokol Vysočany C - TC VŠ Praha
4
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56