Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  TCG Karlovy Vary
Datum:  07.-11.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Pánik Matěj
 
 
 
Čech Michael
6:4, 6:1
 
Zapletal Josef
6:7, 6:3, 7:6
 
Skrbek Matěj
6:7 (3), 6:4, 6:2
 
Novák Jakub
6:3, 6:2
 
 
6:7, 6:2, 7:5
 
Vaculík Lukáš
 
Pírek František
7:5, 6:2
 
 
 
Příhoda Jan
6:2, 6:4
 
Rys Dominik
7:6 (2), 6:4
 
Stolín Jan
6:4, 6:1
 
Došič Nikola
6:3, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Šilhavý Jan
 
Barnat Jiří
7:5, 4:6, 6:1
 
 
 
Růžička Adam
6:3, 6:1
 
Diushembiev Namazbek
6:4, 6:4
 
Hegenbart Max
7:6, 6:2
 
Kladiva Šimon
6:7, 6:4, 6:3
 
 
3:6, 6:4, 6:1
 
Marančák Jan
 
Stavrovsky Petr
6:2, 6:3
 
 
 
Kroupa Václav
6:2, 3:6, 6:2
 
Kopecký Štěpán
6:3, 6:3
 
Forman Max
6:3, 6:1
 
Peterka Adam
6:1, 6:4
 
 
6:3, 6:2
 
Kraus Martin
 
Kozler Adam
6:3, 6:3
 
 
 
Gorbušin Ivan
6:4, 7:5
 
Mareš Vojtěch
6:3, 6:4
 
Baum Štěpán
6:3, 6:4
 
Klír Petr
6:2, 6:4
 
 
7:5, 6:7, 7:6 (3)
 
Šlachta Cyril František
 
Musil Mathias
6:4, 6:1
 
 
 
Polák Marek
6:1, 6:0
 
Mikula Jakub
6:2, 7:6 (8)
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
6:3, 6:0
 
Černý Matyáš
6:2, 4:6, 6:1
 
 
6:4, 3:6, 6:4
 
Vondrák Martin
 
Červinka Petr
7:6, 6:4
 
 
 
Podolan Petr
6:4, 6:1
 
Šťastný Boris
6:4, 6:2
 
Kljujev Leon
7:5, 6:1
 
Potůček Adam
3:6, 6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Beran Jakub
 
Kovařík David
6:3, 6:1
 
 
 
Šmíd Filip
6:3, 6:3
 
Janis Tomáš
6:2, 6:2
 
Zapský Kryštof
7:5, 6:3
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:1, 7:5
 
 
6:2, 6:4
 
Pleva Jan
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan
Poznámka pořadatele: Program pátek: 9:00 -finále dvouhra
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pánik Matěj 1145
Pleva Jan 1245
Barnat Jiří 1345
Vondrák Martin 1835
Červinka Petr 2135
Kraus Martin 2735
Kozler Adam 2835
Šilhavý Jan 3130
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 312005

Pleva Jan - Červinka Petr
 
 
 
Podolan Petr - Černý Matyáš
6:2, 6:4
 
Janis Tomáš - Šťastný Boris
7:6 (3), 6:3
 
Křížek Matěj - Kubín Marian
6:4, 6:4
 
Baum Štěpán - Zapletal Josef
2:0, scr.
 
Gorbušin Ivan - Truhlář Josef
6:2, 6:4
 
Vondrák Martin - Vaculík Lukáš
7:5, 6:3
 
Pánik Matěj - Kroupa Václav
6:3, 6:2
 
 
 
Rys Dominik - Sklenka Victor Andrés
scr.
 
Novák Jakub - Bušek Kryštof
1:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Hegenbart Max - Stolín Jan
6:4, 3:6, 1:0 (3)
 
Příhoda Jan - Mareš Vojtěch
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Kovařík David - Marančák Jan
 
Stavrovsky Petr - Šlachta Cyril František
6:2, 6:3
 
 
 
Peterka Adam - Růžička Adam
scr.
 
Kljujev Leon - Dinh Pavel
6:4, 5:7, 1:0 (9)
 
Potůček Adam - Klír Petr
0:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Šmíd Filip - Skrbek Matěj
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:4
 
Barnat Jiří - Beran Jakub
 
Stuchlík Oskar Oliver - Šilhavý Jan
6:2, 6:4
 
Kladiva Šimon - Hájek Tobiáš
7:5, 6:4
 
Beneš Martin - Mikula Jakub
6:4, 6:4
 
Zapský Kryštof - Čech Michael
7:5, 6:4
 
Zapský Adam - Kollár Petr
scr.
 
Diushembiev Namazbek - Mirdzhaliev Mirgiiaz
7:6 (1), 6:2
 
 
6:1, 6:4
 
Kraus Martin - Kozler Adam
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan
Poznámka pořadatele:
Počet dvojic26
NasazeníBH
Pánik Matěj 1145
Pleva Jan 1245
Barnat Jiří 1345
Vondrák Martin 1835
Červinka Petr 2135
Kraus Martin 2735
Kozler Adam 2835
Šilhavý Jan 3130
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 314005

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Siniakov Daniel15.01.2003TK Sparta Praha
Jiroušek Lukáš19.07.2001TK Neridé
Jurajda Adam17.05.2003TK AGROFERT Prostějov