Český tenisový svaz
Název:
CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.
Datum:
03.-06.02.
Pořadatel:
TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500)
Místo konání:
TK Škoda Plzeň
Kódové číslo:
306086
Dvorců + povrch:
2 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hrdina Jiří
Pod Košutkou 16
323 00 Plzeň
Tel. (1):
603572023
Tel. (2):
377259715
Tel. (3):
377259715
E-mail:
tkskodaplzen@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

!!! Prezentace do turnaje je v pátek 2.2.2018 od 17.00 do 18.00 hod. osobně v klubovně TK Škoda Plzeň z.s. nebo telefonicky na č. 603572O23. Následně proběhne rozlosování turnaje. Rozpis zápasů na sobotu 3.2.2018 bude zveřejněn v IS do 20.00 hod. !!!

Adresa kurtů : Luční ul. 60a, 301 00 Plzeň - Roudná
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
27
35
 
 
16.11.2017 11:34:31
2.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
28
35
 
 
01.11.2017 19:51:28
3.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
40
30
 
 
16.12.2017 21:14:00
4.
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
46
25
 
 
23.01.2018 16:17:33
5.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
 
31.12.2017 18:15:57
6.
Sedláček Jan 07.03.2000 LTC Tábor 1903
54
25
 
 
14.11.2017 18:13:17
7.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
56
25
 
 
02.11.2017 09:21:41
8.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha
58
25
 
 
20.01.2018 22:26:03
9.
Kroupa Václav 04.08.2000 Tenisklub Cheb
65
25
 
 
03.01.2018 09:13:09
10.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
68
25
 
 
24.11.2017 14:28:02
11.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
 
01.11.2017 07:24:28
12.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha
76
20
 
 
18.12.2017 08:15:52
13.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
 
02.11.2017 09:00:23
14.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
81
20
 
 
02.12.2017 16:23:56
15.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
83
20
 
 
22.01.2018 21:57:49
16.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
87
20
 
 
01.11.2017 08:33:25
17.
Potůček Adam 28.04.2000 Lokomotiva Beroun
100
20
 
 
15.01.2018 15:56:56
18.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
 
14.11.2017 19:41:45
19.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
117
15
 
 
23.12.2017 19:15:54
20.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
 
03.01.2018 10:31:47
21.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
160
12
1
 
22.01.2018 20:33:42
22.
Čapek Jakub 07.05.2000 TK Slavia Plzeň
186
12
 
 
11.11.2017 14:40:58
23.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
196
12
61
 
08.01.2018 13:30:39
24.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
208
12
 
 
06.01.2018 15:28:59
25.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
242
9
 
 
20.01.2018 08:59:49
26.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
263
9
84
 
17.12.2017 16:48:45
27.
Vavřík Roman 20.12.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
295
9
 
volná karta
10.11.2017 17:32:32
28.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
328
9
203
 
01.11.2017 13:31:05
29.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
340
9
37
 
20.01.2018 22:24:12
30.
Makovec Radek 25.02.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
343
6
 
volná karta
28.01.2018 21:54:06
31.
Brož Petr 15.06.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
383
6
46
volná karta
24.12.2017 16:27:50
32.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
435
6
63
volná karta
27.11.2017 08:13:54

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
312
9
 
 
26.11.2017 21:50:33
2.
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Slavia Plzeň
339
9
 
 
04.11.2017 17:51:49
3.
Milt Lukáš 11.12.2002 TK Škoda Plzeň z.s.
359
6
 
 
21.12.2017 22:38:17
4.
Miller David 23.06.2002 TK Škoda Plzeň z.s.
416
6
 
 
29.12.2017 22:00:52
5.
Flídr Jan 08.05.2002 TK Škoda Plzeň z.s.
462
6
 
 
11.11.2017 16:32:21
6.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
23
35
 
 
28.01.2018 21:54:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Karel Daniel 06.09.2000 SK Štětí
223
12
 
odhlášeno hráčem
19.11.2017 16:23:22
2.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
98
20
 
odhlášeno hráčem
30.11.2017 12:28:03
3.
Karger Daniel 06.04.2002 TK Strakonice
181
12
 
odhlášeno hráčem
26.12.2017 21:31:24
4.
Hofmann Jiří 11.06.2001 TCG Karlovy Vary
475
6
 
odhlášeno hráčem
31.12.2017 16:40:19
5.
Bureš Michal 20.12.2002 Tenisklub Cheb
266
9
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 20:24:56
6.
Bureš Martin 14.04.2000 Tenisklub Cheb
171
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 20:29:12
7.
Böttinger Ondřej 16.04.2002 TK Sokolov
301
9
 
odhlášeno hráčem
11.01.2018 19:40:57
8.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
59
25
 
odhlášeno hráčem
14.01.2018 19:09:42
9.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
307
9
65
odhlášeno hráčem
15.01.2018 12:56:09
10.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
odhlášeno hráčem
18.01.2018 08:21:19
11.
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň
497
6
185
odhlášeno hráčem
22.01.2018 16:34:18
12.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
odhlášeno hráčem
22.01.2018 19:53:01
13.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
odhlášeno hráčem
23.01.2018 16:20:23
14.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
243
9
5
odhlášeno hráčem
25.01.2018 08:23:14
15.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
25
35
 
odhlášeno hráčem
25.01.2018 18:16:18
16.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
330
9
96
odhlášeno hráčem
26.01.2018 19:45:36
17.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
114
15
 
odhlášeno hráčem
27.01.2018 07:56:14
18.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
20
 
odhlášeno hráčem
27.01.2018 11:08:06
19.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
314
9
4
IS: kolizní přihláška
27.01.2018 12:00:10
20.
Závrský Hynek 11.08.2000 SK HAMR, z.s.
86
20
 
odhlášeno hráčem
27.01.2018 13:31:44
21.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
odhlášeno hráčem
28.01.2018 10:59:07
22.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
532
4
83
odhlášeno hráčem
28.01.2018 11:02:07
23.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
 
odhlášeno hráčem
28.01.2018 11:15:15
24.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
209
12
 
odhlášeno hráčem
28.01.2018 11:21:16
25.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
63
25
 
odhlášeno hráčem
28.01.2018 11:43:06
26.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
IS: kolizní přihláška
28.01.2018 12:00:06
27.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
IS: kolizní přihláška
28.01.2018 12:00:07
28.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
IS: kolizní přihláška
28.01.2018 12:00:08
29.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň
341
9
217
IS: kolizní přihláška
28.01.2018 12:00:09
30.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
379
6
22
IS: kolizní přihláška
28.01.2018 12:00:10
31.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
227
12
14
odhlášeno hráčem
29.01.2018 11:19:34
32.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
222
12
13
odhlášeno hráčem
30.01.2018 17:54:09
33.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
780
4
23
odhlášeno hráčem
31.01.2018 07:57:48
34.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
55
25
 
odhlášeno hráčem
01.02.2018 14:00:58
35.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
odhlášeno hráčem
02.02.2018 09:37:14
36.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
780
4
45
odhlášeno hráčem
02.02.2018 10:14:27
37.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
 
odhlášeno hráčem
02.02.2018 12:44:08