Český tenisový svaz

Škachová Miriam

Datum narození:
01.09.2009
Platnost reg. do:
30.09.2025
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Slovan Kladno
283 (9)
658 (3)
 
 
2021
LTC Slovan Kladno
168 (12)
648 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

10
2
19.09.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

0
2
19.09.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - III. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, TJ Kralupy o.s. (2) - Sokol Libiš (7)
1
2.
35 - III. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Kralupy o.s. (2) - TK Tenisek Buštěhrad (4)
0
3.
35 - III. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Stochov (1) - TJ Kralupy o.s. (2)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - III. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, TJ Kralupy o.s. (2) - Sokol Libiš (7)
1
2.
35 - III. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Kralupy o.s. (2) - TK Tenisek Buštěhrad (4)
0
3.
35 - III. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Stochov (1) - TJ Kralupy o.s. (2)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

15
3
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

0
5
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

14
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

22
7
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
8
18.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

10
9
25.01.2020, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/4

15
10
08.02.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 500), K: 4/4

20
11
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
12
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
13
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

10
14
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

0
15
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

10
16
04.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

20
17
09.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

0
18
18.07.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

0
19
25.07.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 300), K: 4/4

0
20
08.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

15
21
10.08.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

20
22
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

10
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
24
05.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
25
12.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

0
26
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
223/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

0
3
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

0
5
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

10
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
7
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
8
18.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

7
9
25.01.2020, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/4

10
10
08.02.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
12
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

15
13
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
14
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
15
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

10
16
04.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

10
17
09.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
18
18.07.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

15
19
25.07.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 300), K: 4/4

15
20
08.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

10
21
10.08.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

10
22
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

7
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
24
05.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
25
12.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

0
26
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
190/25
18.07.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

8>4 Škachová, Stachová - Lébrová, Beranová 6:0, 6:1
4>2 Škachová, Stachová - Tofi, Tofi 4:6, 7:6 (4), 1:0 (10)
2>1 Škachová, Stachová - Benešová, Hamouzová 7:6 (5), 2:6, 1:0 (10)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - SK Tenis Kladno (6)
1
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenisový klub Benátky nad Jizerou (1) - LTC Slovan Kladno (4)
12
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, TC VITALITY Březnice (7) - LTC Slovan Kladno (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - SK Tenis Kladno (6)
2
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenisový klub Benátky nad Jizerou (1) - LTC Slovan Kladno (4)
11
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, TC VITALITY Březnice (7) - LTC Slovan Kladno (4)
1
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28