Český tenisový svaz

Valenta Šimon

Datum narození:
09.07.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Lokomotiva Beroun
492 (9)
 
 
 
2021
Lokomotiva Beroun
314 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC VITALITY Březnice (7) - Lokomotiva Beroun (1)
1
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Roja Příbram z.s. A (3) - Lokomotiva Beroun B (7)
1
2.
39E - III. třída E
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Roja Příbram z.s. B (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC VITALITY Březnice (7) - Lokomotiva Beroun (1)
1
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Roja Příbram z.s. A (3) - Lokomotiva Beroun B (7)
1
2.
39E - III. třída E
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Roja Příbram z.s. B (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/6

8>4 Furlet, Valenta - Vokroj, Zeman 4:6, 7:6, 1:0
4>2 Witoš, Kusý - Furlet, Valenta 6:2, 6:1
získané body: 14 b.
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/-

32>16 Valenta Šimon- Pelda Martin5:7, 6:4, 1:0 (7)
16>8 Vokroj Marek- Valenta Šimon6:0, 6:2
získané body: 14 b.
08.08.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Horák, Valenta - Pavlásek, Pos 6:4, 6:4
4>2 Frýzek, Skřivánek - Horák, Valenta 6:3, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 7 b.
22.08.2020

TK Písek (C - 300), K: 4/4

8>4 Chalupa, Valenta - Lhoták, Schick 6:1, 6:1
4>2 Roubík, Prášek - Chalupa, Valenta 6:1, 7:6
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, Open Tennis Club (4) - Lokomotiva Beroun (8)
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (6) - Lokomotiva Beroun (8)
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Lokomotiva Beroun (8) - Slavoj Žiželice (5)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, Open Tennis Club (4) - Lokomotiva Beroun (8)
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (6) - Lokomotiva Beroun (8)
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Lokomotiva Beroun (8) - Slavoj Žiželice (5)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0