Český tenisový svaz

Fric Adam

Datum narození:
30.06.2008
Platnost reg. do:
10.04.2020
Klub:
TK Louny
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Louny
701 (6)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2A
27.04.2019, TK Louny - TK Evženie Klášterec n/O
0
2.
DS2A
04.05.2019, TK Jirkov - TK Louny
1
3.
DS2A
11.05.2019, TK Louny - TK Kadaň A
1
4.
DS2A
08.06.2019, TK Kadaň B - TK Louny
0
5.
DS2A
15.06.2019, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
6.
DS2A
22.06.2019, TK Žatec - TK Louny
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2A
27.04.2019, TK Louny - TK Evženie Klášterec n/O
0
2.
DS2A
04.05.2019, TK Jirkov - TK Louny
0
3.
DS2A
11.05.2019, TK Louny - TK Kadaň A
3
4.
DS2A
08.06.2019, TK Kadaň B - TK Louny
0
5.
DS2A
15.06.2019, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
6.
DS2A
22.06.2019, TK Žatec - TK Louny
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
04.05.2019, DS2A
TK Jirkov - TK Louny
team Běloch Adam - Fric Adam 2:6, 4:6
získané body: 1 b.
04.05.2019, DS2A
TK Jirkov - TK Louny
team Poláček, Hrdlička - Moravec, Fric 6:4, 6:3
získané body: 0 b.
11.05.2019, DS2A
TK Louny - TK Kadaň A
team Fric Adam - Kisiel Jan 6:3, 6:1
získané body: 1 b.
11.05.2019, DS2A
TK Louny - TK Kadaň A
team Moravec, Fric - Bodnár, Pata 2:6, 6:0, 1:0
získané body: 3 b.
08.06.2019, DS2A
TK Kadaň B - TK Louny
team Straka Lukáš - Fric Adam 6:4, 7:6
získané body: 0 b.
08.06.2019, DS2A
TK Kadaň B - TK Louny
team Samek, Straka - Moravec, Fric 6:7, 7:6, 10:6
získané body: 0 b.
22.06.2019, DS2A
TK Žatec - TK Louny
team Černý Radim - Fric Adam 6:0, 6:2
získané body: 0 b.
22.06.2019, DS2A
TK Žatec - TK Louny
team Vrána, Černý - Moravec, Fric 6:0, 6:0
získané body: 0 b.
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

16>8 Fric Adam- Buroň Jakub6:0, 6:0
8>4 Fric Adam- Tikovský Jakub3:6, 6:2, 1:0 (1)
4>2 Mutl Antonín- Fric Adam6:0, 6:2
získané body: 20 b.
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

8>4 Novák, Brouček - Herman, Fric 7:6 (1), 6:3
získané body: 0 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

16>8 Vrána Václav- Fric Adam6:2, 5:7, 3:0, scr.
získané body: 0 b.
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Klokov, Fric - Löhner, Valenta 6:4, 6:4
4>2 Klokov, Fric - CHot, Hauer 7:5, 6:1
2>1 Klokov, Fric - STRNAD, Fingerhut 6:0, 6:1
získané body: 15 b.
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

16>8 Fric Adam- Holada Jan6:1, 6:0
8>4 Roubík Martin- Fric Adam6:2, 5:7, 6:2
získané body: 10 b.
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Fric, Strouhal - Ambrož, Roubík 5:7, 6:0, 1:0 (8)
4>2 Košvanec, Staněk - Fric, Strouhal 7:6 (2), 1:6, 1:0 (10)
získané body: 7 b.
27.07.2019, Podřipský pohár

TK Roudnice n.L. (C - 200), K: 4/4

8>4 Fric, Strouhal - Řezáč, Kozák 6:1, 6:3
4>2 Fric, Strouhal - Bělík, Furlet 6:3, 6:1
2>1 Fric, Strouhal - Kačur, Kačur 4:6, 6:2, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

4>2 Klokov, Fric - Fogelman, Dzúr 0:6, 6:4, 1:0
2>1 Dzúr, Moravec - Klokov, Fric 6:1, 6:3
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2A
28.04.2019, TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
9
2.
DM2A
05.05.2019, TK Louny - TJ Sokol Domoušice
3
3.
DM2A
08.05.2019, TK Louny - TK Evženie Klášterec n/O
1
4.
DM2A
12.05.2019, TK Jirkov - TK Louny
6
5.
DM2A
26.05.2019, TK Louny - TK Chomutov
1
6.
DM2A
09.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Louny
0
7.
DM2A
16.06.2019, TK Louny - SK Tenis Duchcov
0
8.
DM2A
30.06.2019, TK Žatec - TK Louny
4
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2A
28.04.2019, TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
7
2.
DM2A
05.05.2019, TK Louny - TJ Sokol Domoušice
2
3.
DM2A
08.05.2019, TK Louny - TK Evženie Klášterec n/O
1
4.
DM2A
12.05.2019, TK Jirkov - TK Louny
5
5.
DM2A
26.05.2019, TK Louny - TK Chomutov
1
6.
DM2A
09.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Louny
1
7.
DM2A
16.06.2019, TK Louny - SK Tenis Duchcov
6
8.
DM2A
30.06.2019, TK Žatec - TK Louny
0
 Družstva celkem (4hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42
28.04.2019, DM2A
TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
team Fric Adam - Kasal Michal 6:1, 6:0
získané body: 9 b.
28.04.2019, DM2A
TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
team Fric, Strouhal - Kasal, Řebíček 6:0, 6:1
získané body: 7 b.
05.05.2019, DM2A
TK Louny - TJ Sokol Domoušice
team Fric Adam - Mach Jakub 6:1, 6:1
získané body: 3 b.
05.05.2019, DM2A
TK Louny - TJ Sokol Domoušice
team Fric, Strouhal - Mach, Tittelbach 6:2, 6:0
získané body: 2 b.
12.05.2019, DM2A
TK Jirkov - TK Louny
team Hrdlička Adam - Fric Adam 1:6, 0:6
získané body: 6 b.
12.05.2019, DM2A
TK Jirkov - TK Louny
team Hrdlička, Blaško - Fric, Moravec 0:6, 1:6
získané body: 5 b.
26.05.2019, DM2A
TK Louny - TK Chomutov
team Fric Adam - Mikeš Jakub 6:3, 6:2
získané body: 1 b.
26.05.2019, DM2A
TK Louny - TK Chomutov
team Fric, Kolovratnik - Mikeš, Vinter 6:4, 6:1
získané body: 1 b.
16.06.2019, DM2A
TK Louny - SK Tenis Duchcov
team Fric Adam - Nedvěd Ondřej 2:6, 0:6
získané body: 0 b.
16.06.2019, DM2A
TK Louny - SK Tenis Duchcov
team Fric, Moravec - Nedvěd, Frýdl 6:3, 6:1
získané body: 6 b.
30.06.2019, DM2A
TK Žatec - TK Louny
team Metlička Matěj - Fric Adam 0:6, 0:6
získané body: 4 b.
team - Fric scr.
získané body: 0 b.
30.06.2019, DM2A
TK Žatec - TK Louny
získané body: - b.