Český tenisový svaz

Pokorný Dominik

Datum narození:
03.09.1998
Platnost reg. do:
09.04.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2009
LTC Beroun
462 (9)
872 (3)
 
 
2010
LTC Beroun
279 (12)
679 (4)
 
 
2011
LTC Beroun
188 (1)
333 (6)
 
 
2012
LTC Beroun
 
233 (12)
753 (3)
 
2013
LTC Beroun
 
157 (1)
344 (6)
 
2014
Sportclub Řevnice o.s.
 
 
181 (12)
 
2015
Sportclub Řevnice o.s.
 
 
193 (12)
 
2016
Lokomotiva Beroun
 
 
333 (6)
902 (3)
2017
Lokomotiva Beroun
 
 
583 (1)
 
2018
Lokomotiva Beroun
 
 
 
468 (4)
2019
Lokomotiva Beroun
 
 
 
863 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

20
2
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

10
 Jednotlivci celkem
30/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

10
2
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
10/2
18.05.2019

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 5/4

16>8 Maleček, Piovarči - Pokorný, Brunclík 4:6, 6:3, 1:0 (9)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Beroun B - TJ Kralupy o.s.
0
2.
04 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice B - Lokomotiva Beroun B
4
3.
04 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Rudná B - Lokomotiva Beroun B
0
4.
04 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Beroun B - Sokol Buštěhrad
1
5.
04 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sokol Libiš - Lokomotiva Beroun B
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Beroun B - TJ Kralupy o.s.
4
2.
04 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice B - Lokomotiva Beroun B
0
3.
04 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Rudná B - Lokomotiva Beroun B
3
4.
04 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Beroun B - Sokol Buštěhrad
1
5.
04 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sokol Libiš - Lokomotiva Beroun B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13