Český tenisový svaz

Slabihoudek Matěj

Datum narození:
18.08.2002
Platnost reg. do:
30.11.2019
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
LTC Beroun
559 (6)
 
 
 
2014
LTC Beroun
354 (12)
 
 
 
2015
LTC Beroun
209 (1)
318 (9)
 
 
2016
LTC Beroun
 
222 (12)
614 (4)
 
2017
LTC Beroun, z.s.
 
216 (1)
323 (9)
 
2018
LTC Beroun, z.s.
 
 
261 (9)
 
2019
LTC Beroun, z.s.
 
 
169 (12)
547 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04- II.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Rakovník - LTC Beroun
1
2.
04- II.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Beroun - Lokomotiva Beroun B
1
3.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Beroun - Sokol Buštěhrad
0
4.
04- II.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Stochov - LTC Beroun
1
5.
04- II.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Beroun - TK Bohutín, z.s.
1
1.
14- IV.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tennis club Hýskov - LTC Beroun B
0
2.
14- IV.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Beroun B - Sokol Kublov
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04- II.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Rakovník - LTC Beroun
1
2.
04- II.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Beroun - Lokomotiva Beroun B
1
3.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Beroun - Sokol Buštěhrad
0
4.
04- II.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Stochov - LTC Beroun
0
5.
04- II.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Beroun - TK Bohutín, z.s.
1
1.
14- IV.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tennis club Hýskov - LTC Beroun B
1
2.
14- IV.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Beroun B - Sokol Kublov
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
3
16.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

14
4
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
5
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/5

15
6
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
7
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

10
8
03.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

15
9
10.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/-

30
10
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
11
24.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

10
12
31.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

30
13
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

20
14
14.04.2018, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

30
15
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

27
16
17.07.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/-

15
17
26.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

20
18
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

0
19
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

15
20
06.08.2018, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/-

15
21
13.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
22
18.08.2018, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 5/-

15
23
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
24
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/-

0
25
28.08.2018, PŘEBOR ČOS OPEN

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/-

0
26
08.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
27
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/-

13
28
22.09.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

20
29
29.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
364/29

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
3
16.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

10
4
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
5
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/5

0
6
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

7
7
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
8
03.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

15
9
10.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/-

-
10
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
11
24.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
12
31.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

10
13
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
14
14.04.2018, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

15
15
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

-
16
17.07.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/-

-
17
26.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
18
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
19
01.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

14
20
06.08.2018, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
21
13.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
22
18.08.2018, O pohár města Berouna

Lokomotiva Beroun (C - 200), K: 5/-

-
23
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
24
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/-

-
25
28.08.2018, PŘEBOR ČOS OPEN

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/-

-
26
08.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

0
27
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/-

-
28
22.09.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

7
29
29.09.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
101/13
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/5

4>2 Jadlovský, Burian - Slabihoudek, Král 4:6, 6:3, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Král, Slabihoudek - Hájek, Prachař 6:3, 3:6, 1:0 (7)
8>4 Zapský, Čech - Král, Slabihoudek 6:1, 6:2
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TO SK Mělník - LTC Beroun, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun, z.s.
6
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Březnice - LTC Beroun, z.s.
9
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Beroun, z.s.
6
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Beroun, z.s. - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Rudná
3
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TO SK Mělník - LTC Beroun, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun, z.s.
5
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Březnice - LTC Beroun, z.s.
0
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Beroun, z.s.
0
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Beroun, z.s. - F.H.TK Dobřichovice B
0
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Rudná
2
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31