Český tenisový svaz

Slabihoudek Matěj

Datum narození:
18.08.2002
Platnost reg. do:
30.11.2019
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
LTC Beroun
559 (6)
 
 
 
2014
LTC Beroun
354 (12)
 
 
 
2015
LTC Beroun
209 (1)
318 (9)
 
 
2016
LTC Beroun
 
222 (12)
614 (4)
 
2017
LTC Beroun, z.s.
 
216 (1)
323 (9)
 
2018
LTC Beroun, z.s.
 
 
261 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
2
21.04.2018, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
20/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

7
2
21.04.2018, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
22/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Beroun - Sokol Buštěhrad
0
1.
14- IV.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tennis club Hýskov - LTC Beroun B
0
2.
14- IV.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Beroun B - Sokol Kublov
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04- II.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Beroun - Sokol Buštěhrad
0
1.
14- IV.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tennis club Hýskov - LTC Beroun B
1
2.
14- IV.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Beroun B - Sokol Kublov
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/5

4>2 Jadlovský, Burian - Slabihoudek, Král 4:6, 6:3, 1:0 (3)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Březnice - LTC Beroun, z.s.
9
2.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
3.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Rudná
3
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Březnice - LTC Beroun, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
3.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Rudná
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14