Český tenisový svaz

Jantačová Elen

Datum narození:
16.08.2005
Platnost reg. do:
12.03.2021
Klub:
TJ Brno-Komín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK Jundrov Brno
672 (4)
 
 
 
2017
SK Jundrov Brno
343 (9)
 
 
 
2018
SK Jundrov Brno
136 (1)
240 (9)
 
 
2019
Tatran Starý Lískovec
 
105 (15)
373 (4)
 
2020
TJ Brno-Komín
 
56 (1)
190 (9)
336 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07. III.TŔÍDA sk.CA
6.6.2020, TK Brno Bosonohy,z.s. B - TJ Brno-Komín C
9
2.
07. III.TŔÍDA sk.CA
20.6.2020, TJ Brno-Komín C - Sokol Letovice
1
3.
07. III.TŔÍDA sk.CA
27.6.2020, Start Brno B - TJ Brno-Komín C
6
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07. III.TŔÍDA sk.CA
6.6.2020, TK Brno Bosonohy,z.s. B - TJ Brno-Komín C
0
2.
07. III.TŔÍDA sk.CA
20.6.2020, TJ Brno-Komín C - Sokol Letovice
0
3.
07. III.TŔÍDA sk.CA
27.6.2020, Start Brno B - TJ Brno-Komín C
6
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 4/4

10
2
06.12.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/8

0
3
11.01.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/4

15
4
01.02.2020, Havlíčkobrodský CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 600), K: 8/-

0
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/-

22
6
15.02.2020, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 600), K: 8/8

22
7
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
8
01.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
9
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
10
18.07.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

0
11
25.07.2020, Chimney Cup 2020

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/-

30
12
05.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/-

30
13
15.08.2020, MEMORIÁL ALOISE HUŤKY

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 8/-

16
14
20.08.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 400), K: 8/8

0
15
24.08.2020, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

0
16
29.08.2020, TURNAJ T.J SOKOL ŠUMPERK

T.J. Sokol Šumperk (B - 400), K: 8/8

22
17
05.09.2020, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
18
19.09.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 8/8

16
19
06.12.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/-

16
20
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 500), K: 12/-

24
21
02.08.2020, A4

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
253/21

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 4/4

7
2
06.12.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/8

0
3
11.01.2020

TK Česká Třebová, z.s. (C - 500), K: 5/4

10
4
01.02.2020, Havlíčkobrodský CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 600), K: 8/-

-
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/-

-
6
15.02.2020, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 600), K: 8/8

0
7
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

8
8
01.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

16
9
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16
10
18.07.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

0
11
25.07.2020, Chimney Cup 2020

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/-

-
12
05.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/-

-
13
15.08.2020, MEMORIÁL ALOISE HUŤKY

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 8/-

-
14
20.08.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 400), K: 8/8

0
15
24.08.2020, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

16
16
29.08.2020, TURNAJ T.J SOKOL ŠUMPERK

T.J. Sokol Šumperk (B - 400), K: 8/8

0
17
05.09.2020, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
19.09.2020

LTC Pardubice (B - 400), K: 8/8

0
19
06.12.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/-

-
20
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 500), K: 12/-

-
21
02.08.2020, A4

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
88/13

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
7.6.2020, TK Blansko - TJ Brno-Komín
3
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
21.6.2020, TJ Brno-Komín - ŽLTC Brno D
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.6.2020, TJ Brno-Komín - SK Zlín-Mladcová
9
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
7.6.2020, TK Blansko - TJ Brno-Komín
2
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
21.6.2020, TJ Brno-Komín - ŽLTC Brno D
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.6.2020, TJ Brno-Komín - SK Zlín-Mladcová
7
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21