Český tenisový svaz

Bena Libor

Datum narození:
03.01.1986
Platnost reg. do:
23.11.2018
Klub:
TJ Baník Hrušov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1998
VOKD Ostrava-Poruba
205 (12)
 
 
 
1999
VOKD Ostrava-Poruba
103 (1)
581 (4)
 
 
2000
VOKD Ostrava-Poruba
 
192 (12)
973 (3)
 
2001
TK SC OSTRAVA, o.s.
 
76 (1)
438 (6)
 
2002
TK NH-TRANS Ostrava
 
 
219 (12)
 
2003
TK NH-TRANS Ostrava
 
 
116 (15)
 
2004
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
73 (20)
 
2005
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
48 (1)
277 (6)
2006
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
283 (6)
2007
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
414 (9)
2009
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
1212 (4)
2013
TJ Baník Hrušov
 
 
 
725 (4)
2014
TJ Baník Hrušov
 
 
 
1057 (3)
2019
TJ Baník Hrušov
 
 
 
182 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/-

0
2
08.12.2017, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
3
16.12.2017, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 600), K: 8/8

0
4
28.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
5
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/-

0
6
27.01.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 550), K: 4/4

0
7
24.02.2018

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

15
8
10.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/5

0
9
23.03.2018

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
10
31.03.2018, Shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

0
11
07.04.2018

SK Satalice (C - 500), K: 5/4

15
12
14.04.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 500), K: 6/-

14
13
12.05.2018, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 300), K: 4/-

0
14
30.06.2018, S+W,Automobily-Kopf Advisory Open 2018

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

16
15
02.07.2018, AntiOvar Cup 2018 - Sportem proti obezitě

TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka (C - 350), K: 4/4

20
16
21.07.2018, Praha Wilson Circuit 2017 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/4

7
17
28.07.2018, Pankrác cup

TC Pankrác (C - 350), K: 4/4

10
18
04.08.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 350), K: 5/4

15
19
18.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

10
20
25.08.2018, Dial Telecom Cup 25.000 Kč

TK Frýdlant v Čechách (B - 300), K: 8/8

16
21
01.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
178/21

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/-

-
2
08.12.2017, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

16
3
16.12.2017, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 600), K: 8/8

0
4
28.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

7
5
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/-

-
6
27.01.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 550), K: 4/4

0
7
24.02.2018

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

7
8
10.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/5

0
9
23.03.2018

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
10
31.03.2018, Shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
11
07.04.2018

SK Satalice (C - 500), K: 5/4

0
12
14.04.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 500), K: 6/-

-
13
12.05.2018, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 300), K: 4/-

-
14
30.06.2018, S+W,Automobily-Kopf Advisory Open 2018

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

16
15
02.07.2018, AntiOvar Cup 2018 - Sportem proti obezitě

TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka (C - 350), K: 4/4

15
16
21.07.2018, Praha Wilson Circuit 2017 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 4/4

15
17
28.07.2018, Pankrác cup

TC Pankrác (C - 350), K: 4/4

0
18
04.08.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 350), K: 5/4

7
19
18.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

0
20
25.08.2018, Dial Telecom Cup 25.000 Kč

TK Frýdlant v Čechách (B - 300), K: 8/8

16
21
01.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
114/16
28.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

16>8 Dub, Bena - Šmída, Šmída 7:5, 6:3
8>4 Válek, Štětka - Dub, Bena 6:1, 6:3
získané body: 7 b.
24.02.2018

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

16>8 Bena Libor- Šimon František3:6, 6:2, 1:0
8>4 Bena Libor- Fišer Filip6:0, 4:6, 1:0
4>2 Stavěl Martin- Bena Libor6:2, 6:3
získané body: 15 b.
24.02.2018

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

8>4 Bena, Šimon - Khek, Vyhlas 6:4, 2:6, 1:0
4>2 Štěpánek, Bezemek - Bena, Šimon 6:3, 6:3
získané body: 7 b.
07.04.2018

SK Satalice (C - 500), K: 5/4

16>8 Bena Libor- Krejčík David6:4, 6:3
8>4 Řihovský Ondřej- Bena Libor6:2, 1:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
18.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

16>8 Bena Libor- Bubeník Jan7:6, 6:3
8>4 Otáhal Jan- Bena Libor4:6, 3:0, scr.
získané body: 10 b.
01.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

32>16 Bena Libor- Štofl Ivan7:5, 7:6 (4)
16>8 Bena Libor- Hudeček Petr6:4, 6:3
8>4 Bena Libor- Camfrla Štěpán4:6, 6:1, 1:0 (3)
4>2 Bena Libor- Vaněk Jiří6:2, 2:6, 1:0 (6)
2>1 Bena Libor- Kazda Martin6:4, 6:7, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
01.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

8>4 Bena, Camfrla - Chlumský, Krmníček 6:3, 7:5
4>2 Bena, Camfrla - Kasalý, Ricci 6:7, 6:4, 1:0 (6)
2>1 Bena, Camfrla - Vaněk, Šebík 6:2, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
28.4.2018, Sokol Petrovice A - TJ Solidarita Praha 10 B
3
2.
03. 1.třída B
5.5.2018, TO Bohemians Praha A - Sokol Petrovice A
0
3.
03. 1.třída B
19.5.2018, TK Start Praha-Topolka C - Sokol Petrovice A
0
4.
03. 1.třída B
26.5.2018, Sokol Petrovice A - SK Meteor Praha A
1
5.
03. 1.třída B
16.6.2018, Sokol Petrovice A - SK Aritma Praha B
1
1.
09. 3.třída B
9.6.2018, Sokol Petrovice B - Sportcentrum Uhříněves
1
2.
09. 3.třída B
23.6.2018, Sokol Petrovice B - Baník Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
28.4.2018, Sokol Petrovice A - TJ Solidarita Praha 10 B
3
2.
03. 1.třída B
5.5.2018, TO Bohemians Praha A - Sokol Petrovice A
0
3.
03. 1.třída B
19.5.2018, TK Start Praha-Topolka C - Sokol Petrovice A
0
4.
03. 1.třída B
26.5.2018, Sokol Petrovice A - SK Meteor Praha A
0
5.
03. 1.třída B
16.6.2018, Sokol Petrovice A - SK Aritma Praha B
0
1.
09. 3.třída B
9.6.2018, Sokol Petrovice B - Sportcentrum Uhříněves
1
2.
09. 3.třída B
23.6.2018, Sokol Petrovice B - Baník Praha A
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
5.5.2018, 03. 1.třída B
TO Bohemians Praha A - Sokol Petrovice A
team - Bena Libor scr.
získané body: 0 b.
team - Vyhlas scr.
získané body: 0 b.