Český tenisový svaz

Bena Libor

Datum narození:
03.01.1986
Platnost reg. do:
23.11.2018
Klub:
TJ Baník Hrušov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1998
VOKD Ostrava-Poruba
205 (12)
 
 
 
1999
VOKD Ostrava-Poruba
103 (1)
581 (4)
 
 
2000
VOKD Ostrava-Poruba
 
192 (12)
973 (3)
 
2001
TK SC OSTRAVA, o.s.
 
76 (1)
438 (6)
 
2002
TK NH-TRANS Ostrava
 
 
219 (12)
 
2003
TK NH-TRANS Ostrava
 
 
116 (15)
 
2004
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
73 (20)
 
2005
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
48 (1)
277 (6)
2006
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
283 (6)
2007
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
414 (9)
2009
VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
1212 (4)
2013
TJ Baník Hrušov
 
 
 
725 (4)
2014
TJ Baník Hrušov
 
 
 
1057 (3)
28.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

16>8 Dub, Bena - Šmída, Šmída 7:5, 6:3
8>4 Válek, Štětka - Dub, Bena 6:1, 6:3
získané body: 7 b.
24.02.2018

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

16>8 Bena Libor- Šimon František3:6, 6:2, 1:0
8>4 Bena Libor- Fišer Filip6:0, 4:6, 1:0
4>2 Stavěl Martin- Bena Libor6:2, 6:3
získané body: 15 b.
24.02.2018

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

8>4 Bena, Šimon - Khek, Vyhlas 6:4, 2:6, 1:0
4>2 Štěpánek, Bezemek - Bena, Šimon 6:3, 6:3
získané body: 7 b.
07.04.2018

SK Satalice (C - 500), K: 5/4

16>8 Bena Libor- Krejčík David6:4, 6:3
8>4 Řihovský Ondřej- Bena Libor6:2, 1:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
28.4.2018, Sokol Petrovice A - TJ Solidarita Praha 10 B
3
2.
03. 1.třída B
5.5.2018, TO Bohemians Praha A - Sokol Petrovice A
0
3.
03. 1.třída B
19.5.2018, TK Start Praha-Topolka C - Sokol Petrovice A
0
4.
03. 1.třída B
26.5.2018, Sokol Petrovice A - SK Meteor Praha A
1
5.
03. 1.třída B
16.6.2018, Sokol Petrovice A - SK Aritma Praha B
1
1.
09. 3.třída B
9.6.2018, Sokol Petrovice B - Sportcentrum Uhříněves
1
2.
09. 3.třída B
23.6.2018, Sokol Petrovice B - Baník Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
28.4.2018, Sokol Petrovice A - TJ Solidarita Praha 10 B
3
2.
03. 1.třída B
5.5.2018, TO Bohemians Praha A - Sokol Petrovice A
0
3.
03. 1.třída B
19.5.2018, TK Start Praha-Topolka C - Sokol Petrovice A
0
4.
03. 1.třída B
26.5.2018, Sokol Petrovice A - SK Meteor Praha A
0
5.
03. 1.třída B
16.6.2018, Sokol Petrovice A - SK Aritma Praha B
0
1.
09. 3.třída B
9.6.2018, Sokol Petrovice B - Sportcentrum Uhříněves
1
2.
09. 3.třída B
23.6.2018, Sokol Petrovice B - Baník Praha A
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
5.5.2018, 03. 1.třída B
TO Bohemians Praha A - Sokol Petrovice A
team - Bena Libor scr.
získané body: 0 b.
team - Vyhlas scr.
získané body: 0 b.