Český tenisový svaz

Losman Matěj

Datum narození:
14.06.2005
Platnost reg. do:
08.04.2021
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Slavoj Český Brod
597 (9)
 
 
 
2018
Slavoj Český Brod
390 (1)
688 (4)
 
 
2019
Slavoj Český Brod
 
256 (9)
 
 
2020
Slavoj Český Brod
 
194 (1)
470 (6)
 
2021
Slavoj Český Brod
 
 
234 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

0
2
26.09.2020

Slavoj Český Brod (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

-
2
26.09.2020

Slavoj Český Brod (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1
26.09.2020

Slavoj Český Brod (C - 300), K: 4/4

8>4 Takáč, Losman - Lenk, Přádný 6:3, 5:7, 1:0 (9)
4>2 Kratochvíl, Štafa - Takáč, Losman 6:3, 6:2
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11 - III. třída D
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tsport Votice o.s. B (1) - LTC Kolín D (5)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11 - III. třída D
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tsport Votice o.s. B (1) - LTC Kolín D (5)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/-

0
2
06.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/5

10
3
20.12.2019, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/-

0
4
27.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

0
6
11.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/-

0
7
25.01.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
8
01.02.2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

10
9
08.02.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
10
15.02.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

0
11
28.02.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/4

0
12
07.03.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/4

0
13
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

19
14
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
15
05.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

0
16
11.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

7
17
18.07.2020, TC - Ustí nad Labem

TK Ústí n.Labem (C - 300), K: 4/4

15
18
25.07.2020, Dorost C

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
01.08.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

15
20
05.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/4

7
21
20.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

7
22
22.08.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

15
23
29.08.2020

TJ Červený Kostelec (C - 200), K: 4/4

15
24
05.09.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

10
25
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

10
26
19.09.2020, DTK Skuteč Cup 2020

DTK Skuteč (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
190/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/-

-
2
06.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/5

0
3
20.12.2019, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/-

-
4
27.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

0
6
11.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/-

-
7
25.01.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
8
01.02.2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

-
9
08.02.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
10
15.02.2020, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

0
11
28.02.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 4/4

0
12
07.03.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/4

0
13
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
14
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
15
05.07.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

7
16
11.07.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

0
17
18.07.2020, TC - Ustí nad Labem

TK Ústí n.Labem (C - 300), K: 4/4

10
18
25.07.2020, Dorost C

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
01.08.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

10
20
05.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/4

7
21
20.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

7
22
22.08.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

0
23
29.08.2020

TJ Červený Kostelec (C - 200), K: 4/4

0
24
05.09.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

10
25
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

10
26
19.09.2020, DTK Skuteč Cup 2020

DTK Skuteč (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
98/21
02.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Picek, Losman - Pecha, Havránek 6:4, 6:4
4>2 Lukášek, Ščurek - Picek, Losman 6:2, 6:3
získané body: 7 b.
05.09.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 Losman, Picek - Dvořák, Páltik 6:2, 6:2
4>2 Losman, Picek - Arefe, Lisner 6:3, 7:6
2>1 Tocháček, Jašek - Losman, Picek 6:4, 6:2
získané body: 10 b.
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Losman, Ulrich - Mareš, Šandor 6:1, 6:0
4>2 Losman, Ulrich - Klíma, Klíma 6:3, 4:6, 1:0 (9)
2>1 Bega, Novotný - Losman, Ulrich 1:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Radošovice (2) - LTC Kolín (7)
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, Sportclub Řevnice, z.s. (6) - LTC Kolín (7)
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Kolín (7) - TO SK Mělník (8)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Radošovice (2) - LTC Kolín (7)
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, Sportclub Řevnice, z.s. (6) - LTC Kolín (7)
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Kolín (7) - TO SK Mělník (8)
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3