Český tenisový svaz

Sokolová Marie

Datum narození:
18.06.2005
Platnost reg. do:
24.04.2020
Klub:
Sokol Lanžhot
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Sokol Lanžhot
994 (3)
 
 
 
2018
Sokol Lanžhot
347 (1)
634 (3)
 
 
2019
Sokol Lanžhot
 
236 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.07.2018, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.07.2018, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.4.2018, Sokol Lanžhot - TK Fatra Napajedla
0
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
27.5.2018, LTC Hodonín B - Sokol Lanžhot
3
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.4.2018, Sokol Lanžhot - TK Fatra Napajedla
0
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
27.5.2018, LTC Hodonín B - Sokol Lanžhot
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
09.12.2017

TK Znojmo (B - 500), K: 8/-

0
3
16.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

0
4
27.12.2017, TCV OPEN 2017

TCV Strání (C - 400), K: 4/-

15
5
06.01.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

10
6
13.01.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/-

0
7
20.01.2018, NTC cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/-

0
8
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/-

16
9
03.02.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

7
10
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/-

10
11
17.02.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
12
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

10
13
03.03.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/-

10
14
10.03.2018

SHARK Brno (C - 400), K: 4/4

10
15
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
16
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

0
17
20.04.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

10
18
12.05.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
19
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/-

0
20
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

7
21
07.07.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 4/4

0
22
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/-

7
23
21.07.2018, O pohár starosty

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
18.08.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

10
25
25.08.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
26
01.09.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

15
27
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

0
28
15.09.2018

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/4

10
29
28.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
212/29

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
09.12.2017

TK Znojmo (B - 500), K: 8/-

-
3
16.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

0
4
27.12.2017, TCV OPEN 2017

TCV Strání (C - 400), K: 4/-

-
5
06.01.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

0
6
13.01.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/-

-
7
20.01.2018, NTC cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/-

-
8
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/-

-
9
03.02.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

0
10
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/-

-
11
17.02.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

0
13
03.03.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/-

-
14
10.03.2018

SHARK Brno (C - 400), K: 4/4

10
15
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
16
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

0
17
20.04.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

0
18
12.05.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

7
19
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/-

-
20
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

10
21
07.07.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 4/4

0
22
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/-

-
23
21.07.2018, O pohár starosty

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

7
24
18.08.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

10
25
25.08.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
26
01.09.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

7
27
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

8
28
15.09.2018

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/4

7
29
28.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
66/19
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Pávková, Sokolová - Rušarová, Švidrnochová 6:4, 6:7 (5), 1:0 (7)
2>1 Kordulíková, Mikulcová - Pávková, Sokolová 4:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
28.4.2018, SK Zlín-Mladcová A - Sokol Lanžhot
0
2.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
3.
II.TŘÍDA BS
19.5.2018, SK Zlín-Mladcová B - Sokol Lanžhot
1
4.
II.TŘÍDA BS
26.5.2018, Sokol Lanžhot - BLTC Brno
0
5.
II.TŘÍDA BS
9.6.2018, LTC Hodonín - Sokol Lanžhot
4
6.
II.TŘÍDA BS
16.6.2018, Sokol Lanžhot - TC Bajda Kroměříž
0
7.
II.TŘÍDA BS
23.6.2018, Sokol Lanžhot - TK Blansko
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
28.4.2018, SK Zlín-Mladcová A - Sokol Lanžhot
0
2.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
3.
II.TŘÍDA BS
19.5.2018, SK Zlín-Mladcová B - Sokol Lanžhot
1
4.
II.TŘÍDA BS
26.5.2018, Sokol Lanžhot - BLTC Brno
0
5.
II.TŘÍDA BS
9.6.2018, LTC Hodonín - Sokol Lanžhot
3
6.
II.TŘÍDA BS
16.6.2018, Sokol Lanžhot - TC Bajda Kroměříž
0
7.
II.TŘÍDA BS
23.6.2018, Sokol Lanžhot - TK Blansko
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12