Český tenisový svaz
Název:
Chlapci - Sparta Head Babytenis Tour II - Z18
Datum:
10.-10.12.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Kódové číslo:
906523
Dvorců + povrch:
8 ULTRA CUSHION
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
Ne do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 2/1115
17000 Praha 7
Tel. (1):
724074000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do 8:30.

Přijímáme maximálně 40 chlapců. Pořadatel si vyhrazuje právo přijmout hráče dle svého uvážení. Seznam přijatých hráčů bude upřesněn ve čtvrtek před turnajem.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
01.11.2017 00:05:50
2.
Novotny Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s. volná karta
01.11.2017 00:15:42
3.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
01.11.2017 00:18:52
4.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha volná karta
01.11.2017 00:18:53
5.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
01.11.2017 00:19:32
6.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava volná karta
01.11.2017 00:39:13
7.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko volná karta
01.11.2017 01:30:13
8.
Majera Denis 25.03.2009 TC Dvůr Králové, z.s. volná karta
01.11.2017 06:00:33
9.
Köhler Matěj 05.07.2009 SK Satalice volná karta
01.11.2017 07:15:50
10.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice volná karta
01.11.2017 08:48:41
11.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
01.11.2017 09:08:52
12.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s. volná karta
01.11.2017 09:46:05
13.
Kottink Nicolas 01.12.2009 Sokol Říčany volná karta
01.11.2017 12:24:18
14.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC volná karta
01.11.2017 12:43:55
15.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov volná karta
01.11.2017 12:59:57
16.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
01.11.2017 14:20:54
17.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Sparta Praha volná karta
01.11.2017 18:01:22
18.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha volná karta
01.11.2017 20:47:22
19.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
01.11.2017 21:20:05
20.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice volná karta
01.11.2017 21:57:02
21.
Drul Matvij 11.02.2009 SK Satalice volná karta
02.11.2017 20:06:24
22.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
03.11.2017 19:45:55
23.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10 volná karta
04.11.2017 19:08:22
24.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha volná karta
05.11.2017 11:13:35
25.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
05.11.2017 18:44:45
26.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha volná karta
07.11.2017 11:19:43
27.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart volná karta
07.11.2017 11:57:58
28.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC volná karta
12.11.2017 08:39:06
29.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec volná karta
13.11.2017 18:31:08
30.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice volná karta
15.11.2017 18:35:16
31.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha volná karta
16.11.2017 20:21:40
32.
Šebek Martin 29.11.2009 SK Žalov volná karta
20.11.2017 00:18:28
33.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Roja Příbram z.s. volná karta
20.11.2017 14:03:28
34.
Svoboda Patrik 14.08.2009 TK Olymp Praha volná karta
24.11.2017 18:22:27
35.
Kabourek Jan 05.09.2009 SK Tenis Kladno volná karta
28.11.2017 11:28:36
36.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
28.11.2017 15:59:30
37.
Válek Maxmilián 07.05.2009 TK Sparta Praha volná karta
30.11.2017 19:15:53
38.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec volná karta
03.12.2017 15:07:24
39.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 Start Liberec volná karta
05.12.2017 09:18:53
40.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec volná karta
05.12.2017 16:19:20

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Opluštil Jakub 21.05.2009 Tenis klub Nýrsko NEPŘIJAT
12.11.2017 20:17:43
2.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum NEPŘIJAT
17.11.2017 14:12:29
3.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s. 1. náhradník
26.11.2017 17:18:38
4.
Mráz Jakub 17.05.2009 TJ Kyje Praha 14 NEPŘIJAT
02.12.2017 19:40:14
5.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov NEPŘIJAT
04.12.2017 20:42:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov odhlášeno hráčem
03.12.2017 15:58:54
2.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
03.12.2017 21:11:45
3.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs odhlášeno pořadatelem
04.12.2017 10:33:37
4.
Krejčí Tobiáš 17.10.2009 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
04.12.2017 11:05:43
5.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
05.12.2017 12:27:32
6.
Vrba Jan 20.03.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
06.12.2017 13:45:29
7.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice odhlášeno hráčem
06.12.2017 19:50:47
8.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy odhlášeno hráčem
07.12.2017 11:10:29
9.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha odhlášeno pořadatelem
07.12.2017 13:50:16