Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  12.-16.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Brunclík Petr
 
 
 
Černovický Jakub
6:0, 6:0
 
Hromek Adrian
7:6 (2), 6:1
 
Bureš Oliver
6:1, 6:2
 
Vrtílka Jakub
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Petrofský David
 
Kozlovský Matyáš
6:1, 6:1
 
 
 
Hanke Max
2:6, 6:2, 7:5
 
Dostál Adam
4:6, 6:3, 7:6 (7)
 
Kusák Jan
6:0, 6:1
 
Jumar Jakub
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Jurák Jaroslav
 
Čepl Filip
6:2, 6:0
 
 
 
Burda Oliver Petr
6:2, 6:3
 
Komínek Kryštof
7:5, 6:4
 
Stibůrek Filip
3:6, 6:3, 6:2
 
Reitinger David
6:1, 7:6 (8)
 
 
6:4, 6:4
 
Kločurek Daniel
 
Dvořák Lukáš
6:4, 6:1
 
 
 
Brettl Filip
6:4, 6:1
 
Krejčí Matyáš
6:2, 3:6, 6:0
 
Kubec Filip
6:3, 6:3
 
Jurman Alexander
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Sklenička Štěpán
 
Břicháček Bedřich
6:4, 6:1
 
 
 
Brázda Filip
6:1, 6:0
 
Klein David
6:0, 6:0
 
Šmejcký Jakub
6:4, 7:5
 
Tuša Robert
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Žoldák Patrik
 
Stauch Daniel
6:2, 6:1
 
 
 
Voleský Daniel
6:1, 6:0
 
Hromek Patrik
6:1, 6:0
 
Ha Duc Hieu
7:6 (3), 6:2
 
Klíma Max
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Šafrata Jan
 
Pokorný Jiří
6:4, 7:5
 
 
 
Císař  Otakar
6:0, 6:0
 
Fojtů Lukas
6:1, 6:0
 
Šidlík Jan
6:3, 6:4
 
Duda Adam
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Klofáč Tobiáš
 
Bien Daniel
6:2, 6:1
 
 
 
Pugner Adam
6:2, 6:3
 
Šafrata David
6:0, 6:0
 
Mlynár Michal
6:2, 6:1
 
Vaněk Daniel
6:2, 4:1, scr.
 
 
6:0, 6:0
 
Valeš Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil, Chrudoš Tajtl, Šárka Hájková
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry 15. 5. 2018 od 12,00 Brunclík vs. Valeš
Počet účastníků48
NasazeníBH
Brunclík Petr 760
Valeš Vojtěch 1560
Šafrata Jan 3845
Čepl Filip 4835
Sklenička Štěpán 5135
Jurák Jaroslav 5335
Břicháček Bedřich 6230
Pokorný Jiří 6530
Kategorie : 12Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 712800

Brunclík Petr - Valeš Vojtěch
 
 
 
Krejčí Matyáš - Šafrata David
6:1, 6:1
 
Brettl Filip - Klíma Max
6:1, 6:1
 
Jurman Alexander - Voleský Daniel
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kločurek Daniel - Sanders Oliver
 
Břicháček Bedřich - Pokorný Jiří
6:2, 6:1
 
 
 
Ha Duc Hieu - Hanke Max
6:1, 6:3
 
Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
7:5, 6:0
 
Brázda Filip - Mlynár Michal
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Dvořák Lukáš - Kozlovský Matyáš
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Duda Adam - Tuša Robert
 
Bureš Oliver - Jumar Jakub
6:3, 6:3
 
Kubec Filip - Vaněk Daniel
6:2, 6:3
 
 
scr.
 
Čepl Filip - Sklenička Štěpán
 
Jurák Jaroslav - Žoldák Patrik
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Hromek Adrian - Hromek Patrik
 
Fojtů Lukas - Šidlík Jan
6:2, 7:6 (5)
 
Dostál Adam - Kusák Jan
7:6 (5), 2:6, 1:0 (9)
 
 
scr.
 
Bien Daniel - Šafrata Jan
 
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry se hraje 15. 5. ve 12,00 hodin
Počet dvojic20
NasazeníBH
Brunclík Petr 760
Valeš Vojtěch 1560
Šafrata Jan 3845
Čepl Filip 4835
Sklenička Štěpán 5135
Jurák Jaroslav 5335
Břicháček Bedřich 6230
Pokorný Jiří 6530
Kategorie : 12Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 714800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Soukup Adam24.11.2006I.ČLTK Praha
Sina Jakub21.06.2006LTC Modřany 2005