Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL
Pořadatel:  TK TENNISPOINT FM
Datum:  16.-19.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Knesl David
 
 
 
Marek Ondřej
6:0, 6:1
 
Václavík Miroslav
6:1, 6:0
 
Migdal Alexandr
6:2, 6:0
 
Michálek Stanislav
7:5, 6:1
 
Kalousek Šimon
6:0, 6:1
 
Bartoš Adrian
6:1, 6:0
 
Kopel Šimon
6:4, 6:1
 
 
 
Trunda Jakub
6:1, 6:2
 
Formánek Filip
6:4, 6:0
 
Horák Adam
6:3, 6:2
 
Martinovič Filip
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Nezval Jakub
 
Stejskal Adam
7:5, 6:3
 
 
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:4, 6:4
 
Rojíček Daniel
6:3, 6:3
 
Horák Vladimír
6:4, 6:1
 
Lys Ondřej
6:4, 6:1
 
Jányš Jakub
6:2, 6:1
 
Kalousek Kryštof
6:0, 6:1
 
Hanačík Antonín
6:1, 7:5
 
Cieślar Krzysztof
6:1, 6:0
 
Chlodnicki Jan
6:1, 6:2
 
Dohnal Matyáš
6:0, 6:0
 
Kačerovský Jan
6:3, 5:7, 1:0 (7)
 
Hrbáč Jan
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Beneš Daniel
 
Postupa Martin
6:4, 6:4
 
 
 
Zasada Filip
6:0, 6:0
 
Křistek Matěj
7:6 (6), 6:4
 
Doležal Jakub
6:1, 6:1
 
Doležal  David
6:1, 6:0
 
Zagól Jakub
6:3, 7:5
 
Špaček Jakub
6:1, 6:1
 
Kuřitka Lukáš
6:0, 6:2
 
Robenek Václav
6:0, 6:0
 
Kovář Adam
6:1, 6:2
 
Salot Fabián
6:0, 6:2
 
Kriegler Jan
7:6 (3), 6:0
 
Bartek David
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Šafařík Jonáš
 
Onderka Karel
6:0, 7:5
 
 
 
Vykoupil Patrik
6:1, 6:1
 
Jendřejek Daniel
6:4, 6:4
 
Lukas Filip
6:1, 6:1
 
Lýsek Ondřej
6:0, 6:2
 
Onderka Sebastian
6:0, 6:2
 
Obluk Jiří
6:0, 6:2
 
Pešat Oliver
6:3, 6:3
 
SÁŇKA FRANTIŠEK
6:0, 6:3
 
Škvara Eduard
6:4, 1:6, 1:0 (4)
 
Kubiena Petr
6:0, 6:0
 
Výtisk Adam
6:4, 7:6 (8)
 
Mück Filip
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Klimas Jan
 
Rozhodčí turnaje: ING. JIŘÍ VYKOUKAL/602718364-BRUNO ŽVAK/7745003660
Počet účastníků55
NasazeníBH
Knesl David 5335
Klimas Jan 5635
Stejskal Adam 9525
Šafařík Jonáš 9825
Postupa Martin 11425
Beneš Daniel 11725
Onderka Karel 13320
Nezval Jakub 15620
Kategorie : 7Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 702991

Knesl David - Šafařík Jonáš
 
 
 
Mück Filip - SÁŇKA FRANTIŠEK
6:1, 6:1
 
Václavík Miroslav - Horák Adam
6:3, 6:7 (5), 1:0 (7)
 
Křistek Matěj - Vykoupil Patrik
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Kovář Adam - Špaček Jakub
 
Nezval Jakub - Kuřitka Lukáš
6:1, 7:5
 
 
 
Migdal Alexandr - Hrbáč Jan
6:1, 6:1
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Formánek Filip
7:6 (3), 6:4
 
Kriegler Jan - Škvara Eduard
6:4, 7:6 (1)
 
 
 
 
6:0, 7:6 (4)
 
Bartoš Adrian - Martinovič Filip
 
Hanačík Antonín - Pešat Oliver
7:6 (3), 0:6, 1:0 (3)
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Lukas Filip - Jendřejek Daniel
 
Lys Ondřej - Kačerovský Jan
6:3, 6:3
 
Horák Vladimír - Robenek Václav
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Stejskal Adam - Kopel Šimon
 
Rojíček Daniel - Klimas Jan
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kubiena Petr - Cieślar Krzysztof
 
Onderka Sebastian - Chlodnicki Jan
7:5, 7:6 (2)
 
Kalousek Kryštof - Kalousek Šimon
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Beneš Daniel - Postupa Martin
 
Rozhodčí turnaje: ING. JIŘÍ VYKOUKAL/602718364-BRUNO ŽVAK/7745003660
Počet dvojic20
NasazeníBH
Knesl David 5335
Klimas Jan 5635
Stejskal Adam 9525
Šafařík Jonáš 9825
Postupa Martin 11425
Beneš Daniel 11725
Nezval Jakub 15620
Kuřitka Lukáš 16620
Kategorie : 7Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 704991

Tisková PDF verze hracího plánu