Český tenisový svaz

Obluk Jiří

Datum narození:
26.07.2006
Platnost reg. do:
06.10.2021
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Slavia Orlová
427 (12)
 
 
 
2018
TK Slavia Orlová
314 (12)
 
 
 
2019
TK Slavia Orlová
588 (1)
 
 
 
2020
TK Slavia Orlová
 
378 (6)
975 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
06.06.2020, TK Slavia Orlová D(3) - TK Slavia Orlová E(7)
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
27.06.2020, TK Slavia Orlová D(3) - VSK VŠB-TU Ostrava C(4)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
06.06.2020, TK Slavia Orlová D(3) - TK Slavia Orlová E(7)
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
27.06.2020, TK Slavia Orlová D(3) - VSK VŠB-TU Ostrava C(4)
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.08.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.08.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1) - TK Slavia Orlová B(5)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Slavia Orlová B(5) - Beskydský tenisový klub(3)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, TK Slavia Orlová B(5) - TK Havířov B(2)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(1) - TK Slavia Orlová B(5)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Slavia Orlová B(5) - Beskydský tenisový klub(3)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, TK Slavia Orlová B(5) - TK Havířov B(2)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TK Krnov(6)
1
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5) - TK Slavia Orlová A(3)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(4)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TK Krnov(6)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5) - TK Slavia Orlová A(3)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A(4)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2