Pořadatel: | TK Horní Měcholupy | Datum: | 13.-17.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Sýkora Jan | | | | | |
| | | | | |
Migdal Alexandr | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Köhler Matěj | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kovář Josef | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Germala Darius | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Fencl Tomáš | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Dzúr Štěpán | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Duda Adam | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kusý Jakub | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
Trupl Marek | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Šidlík Jan | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Andr Marek | 4:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Fejka Matěj | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Holub Jakub | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Papavasiliu Nikolaos | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Krejčí Tomáš | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Svoboda Josef | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | |
Laššan Radek | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kreysa Jan | | 6:4, 4:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Buchanevyč Vladislav | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Šimek Kristián | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Červenka Matěj | 4:6, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Korolenko Kirill | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kotrc Aleš | scr. | | | | |
| | | | | |
Fojtů Lukas | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Vágner Dominik | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Linhart Adam | | 6:3, 7:6 (4) | | | |
| | | | | |
Svoboda Patrik | 3:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pugner Adam | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
Eversfield Thomas | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Mohamed Rahman | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Ladman Filip | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: Program neděle areál Hornoměcholupská 564 9:00 Sýkora - Duda; Kreysa - Kotrc; Kusý - Krejčí ////10:00 Fojtů - Ladman ////Rozehrávka možná od 8:30. ///Semifinále čtyřher od 12:30 nebo volejte předem na 737 972 632. |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Sýkora Jan | 34 | 45 | Ladman Filip | 37 | 45 | Kotrc Aleš | 39 | 45 | Kusý Jakub | 41 | 35 | Krejčí Tomáš | 45 | 35 | Svoboda Josef | 52 | 35 | Fojtů Lukas | 54 | 35 | Duda Adam | 55 | 35 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 310 |
Kódové číslo akce: 702028 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Nekovář Max | 29.09.2009 | TK Neridé | Rychnavský Jonáš | 09.05.2008 | Sokol TK Kaplice | Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha |
|