Český tenisový svaz
Název:
Lípa cup B
Datum:
06.-09.08.
Pořadatel:
TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400)
Místo konání:
Měst.stadion Česká Lípa
Kódové číslo:
516114
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Goldbrichtová Jitka
Roháče z Dubé 2351
470 01 Česká Lípa
Tel. (1):
723649061
E-mail:
goldbrichtova@szdc.cz

Poznámka pořadatele:

prezentace SMS 723649061 - omlouvám se za chybný telefon

Hraje se: singl na 2 vítězné sety klasicky
debl na 2 vítězné sety -3.set super tie break - no AD

ubytování: Penzion Lípa tel. 604671458 nebo hamzikovat@skolalipa.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
 
14.07.2020 09:04:19
2.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
 
prezentován a přijat
07.07.2020 17:05:51
3.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
104
20
 
 
03.08.2020 20:33:16
4.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
 
26.07.2020 23:14:29
5.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
 
23.07.2020 12:43:10
6.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
 
26.07.2020 23:13:12
7.
Pajer Ivan 08.04.2006 TK LTC Děčín
127
15
 
 
03.08.2020 20:31:15
8.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
06.07.2020 18:58:21
9.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
prezentován a přijat
28.07.2020 18:45:35
10.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
137
15
 
 
06.07.2020 07:00:43
11.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
 
09.06.2020 10:41:38
12.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
 
27.05.2020 20:55:21
13.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
185
12
 
prezentován a přijat
17.07.2020 17:15:28
14.
Tuša Robert 14.02.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
189
12
 
prezentován a přijat
28.07.2020 19:29:52
15.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
prezentován a přijat
31.07.2020 07:21:38
16.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
211
12
85
prezentován a přijat
30.07.2020 10:43:22
17.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
prezentován a přijat
02.06.2020 22:05:33
18.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
284
9
60
prezentován a přijat
15.06.2020 22:17:28
19.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
 
30.07.2020 10:45:59
20.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
340
9
125
 
26.07.2020 10:20:39
21.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
391
6
36
 
16.07.2020 16:07:46
22.
Bodnár Tobiáš Petr 15.06.2006 TK Kadaň
397
6
 
prezentován a přijat
02.08.2020 19:42:06
23.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
431
6
93
prezentován a přijat
20.07.2020 15:07:08
24.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
483
6
29
prezentován a přijat
04.08.2020 10:37:17
25.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
493
6
67
prezentován a přijat
01.08.2020 19:29:52
26.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
862
3
76
 
23.05.2020 08:24:54
27.
Brych Lukáš 20.11.2006 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
913
3
 
 
08.07.2020 08:23:11
28.
Bradík Jonáš 04.02.2007 SK JC Sport Opava
1044
1
340
 
13.06.2020 17:55:51
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
08.07.2020 06:13:35
2.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
10.07.2020 18:46:38
3.
Havránek Jakub 15.06.2006 Tenisklub Cheb
175
12
 
odhlášeno hráčem
21.07.2020 08:24:56
4.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
odhlášeno hráčem
23.07.2020 18:39:54
5.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
odhlášeno hráčem
27.07.2020 12:48:34
6.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
odhlášeno hráčem
29.07.2020 06:24:58
7.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
odhlášeno hráčem
29.07.2020 20:35:50
8.
Prokopius Oliver 11.06.2006 TJ Spoje Praha
351
9
 
odhlášeno hráčem
30.07.2020 08:36:24
9.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha
162
15
 
odhlášeno hráčem
30.07.2020 10:21:29
10.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
31.07.2020 11:23:06
11.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 11:54:26
12.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 11:58:02
13.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 11:58:23
14.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
odhlášeno hráčem
04.08.2020 21:05:00
15.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
odhlášeno hráčem
05.08.2020 09:16:32
16.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
odhlášeno hráčem
05.08.2020 14:58:35
17.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
odhlášeno hráčem
05.08.2020 16:21:21
18.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
05.08.2020 16:24:23