Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
13.-17.07.
Pořadatel:
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500)
Místo konání:
SK Vítkovice - Ridera
Kódové číslo:
516055
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hynek Martin
Závodní 86
703 00 Ostrava Vítkovice
Tel. (1):
731 705 735
E-mail:
hyma@seznam.cz

Poznámka pořadatele:


Program čtvrtek 16.7.: 8.30 hod SF dvouhry, poté Finále dvouhry a Finále čtyřhry dle časových možností.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
26
45
 
 
20.05.2020 11:59:43
2.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
 
06.06.2020 14:01:25
3.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
28
45
 
 
20.06.2020 13:52:38
4.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
 
02.04.2020 11:20:59
5.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
 
12.05.2020 17:18:28
6.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
 
16.05.2020 10:27:09
7.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
14.05.2020 17:33:37
8.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
08.05.2020 10:59:22
9.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
22.06.2020 18:41:29
10.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
12.05.2020 07:26:00
11.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
22.06.2020 18:42:46
12.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
04.05.2020 22:02:51
13.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
52
30
 
 
03.05.2020 11:38:36
14.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
 
09.06.2020 10:53:54
15.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
 
08.07.2020 10:29:55
16.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
09.04.2020 20:56:35
17.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
23.05.2020 13:20:37
18.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
24.05.2020 19:39:38
19.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
 
09.04.2020 13:01:24
20.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
06.04.2020 18:23:55
21.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
09.04.2020 13:29:08
22.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
08.06.2020 13:17:53
23.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
79
25
 
 
14.04.2020 19:55:56
24.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
 
10.07.2020 20:41:27
25.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
 
10.05.2020 19:59:14
26.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
 
03.05.2020 14:29:16
27.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
 
07.05.2020 19:31:32
28.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
22.06.2020 17:47:34
29.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
29.06.2020 20:24:36
30.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
18.06.2020 16:20:25
31.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
24.06.2020 08:33:36
32.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
15.06.2020 17:09:47
33.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
 
12.07.2020 13:13:36
34.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
09.06.2020 17:30:24
35.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
25.05.2020 08:57:51
36.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
180
12
25
 
29.06.2020 18:36:07
37.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
 
05.05.2020 16:27:49
38.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
07.05.2020 13:18:20
39.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
 
20.06.2020 17:15:59
40.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
622
4
49
 
01.07.2020 23:06:05
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
prezentovat do hlavní soutěže
03.07.2020 07:15:13
2.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
prezentovat do hlavní soutěže
31.05.2020 13:55:17
3.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
prezentovat do hlavní soutěže
03.07.2020 07:16:53
4.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov, z.s.
204
12
101
prezentovat do hlavní soutěže
09.07.2020 13:42:00
5.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
290
9
 
prezentovat do hlavní soutěže
10.07.2020 08:07:28
6.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
310
9
359
prezentovat do hlavní soutěže
08.07.2020 17:29:06
7.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
312
9
 
prezentovat do hlavní soutěže
06.05.2020 18:54:20
8.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
346
9
74
prezentovat do hlavní soutěže
21.06.2020 13:03:31
9.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
prezentovat do hlavní soutěže
20.06.2020 12:26:56
10.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
prezentovat do hlavní soutěže
17.05.2020 21:04:13
11.
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
749
4
340
prezentovat do hlavní soutěže
09.07.2020 21:33:22
12.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
932
3
73
prezentovat do hlavní soutěže
12.07.2020 16:11:24
13.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
prezentovat do hlavní soutěže
01.04.2020 10:11:49
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
13
60
1
odhlášeno hráčem
26.06.2020 11:25:08
2.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
odhlášeno hráčem
01.07.2020 07:07:43
3.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
odhlášeno hráčem
01.07.2020 21:30:42
4.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
244
12
 
odhlášeno hráčem
03.07.2020 04:38:03
5.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
04.07.2020 12:34:17
6.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
odhlášeno hráčem
04.07.2020 19:45:23
7.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha
162
15
 
odhlášeno hráčem
06.07.2020 10:50:35
8.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
153
15
 
odhlášeno hráčem
06.07.2020 16:25:39
9.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
odhlášeno hráčem
06.07.2020 20:42:57
10.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
odhlášeno hráčem
07.07.2020 08:39:33
11.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
odhlášeno hráčem
08.07.2020 15:01:13
12.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
odhlášeno hráčem
09.07.2020 09:31:39
13.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
odhlášeno hráčem
12.07.2020 15:15:07
14.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
odhlášeno hráčem
12.07.2020 16:19:17
15.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
1044
1
316
odhlášeno hráčem
12.07.2020 16:21:12