Český tenisový svaz

Jurda Tomáš

Datum narození:
30.09.2006
Platnost reg. do:
18.11.2019
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK AGROFERT Prostějov
271 (15)
851 (3)
 
 
2018
TK AGROFERT Prostějov
79 (30)
717 (4)
 
 
13.01.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

16>8 Jurda Tomáš- Šošolík Pavel6:2, 6:3
8>4 Jurda Tomáš- Kvapil Eduard6:4, 4:6, 1:0 (7)
4>2 Jurda Tomáš- Smílek Filip2:6, 6:1, 1:0 (7)
2>1 Mareček Ondřej- Jurda Tomáš6:3, 6:0
získané body: 20 b.
13.01.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

8>4 Peták, Jurda - Krňávek, Maňásek 6:4, 7:6 (5)
4>2 Peták, Jurda - Kvapil, Šošolík scr.
2>1 Mareček, Križan - Peták, Jurda 6:3, 6:2
získané body: 10 b.
03.03.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

8>4 Smílek, Jurda - Pomykal, Žák 6:2, 6:2
4>2 Smílek, Jurda - Klim, Klim 3:6, 6:4, 1:0 (7)
2>1 Smílek, Jurda - Suchánek, Vaculík 6:2, 0:6, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
24.03.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

4>2 Němec, Jurda - Melichar, Prášek 6:0, 6:1
2>1 Patera, Krist - Němec, Jurda 6:3, 6:4
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA ES
28.4.2018, TK Vyškov - TK Zlín B
3
2.
III.TŘÍDA ES
5.5.2018, TK 2000 Luhačovice - TK Vyškov
1
3.
III.TŘÍDA ES
19.5.2018, TK Vyškov - TK Bystřice p.H.
1
4.
III.TŘÍDA ES
26.5.2018, TK Natali - TK Vyškov
1
5.
III.TŘÍDA ES
9.6.2018, TK Vyškov - TC Bajda Kroměříž B
1
6.
III.TŘÍDA ES
23.6.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Vyškov
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA ES
28.4.2018, TK Vyškov - TK Zlín B
0
2.
III.TŘÍDA ES
5.5.2018, TK 2000 Luhačovice - TK Vyškov
1
3.
III.TŘÍDA ES
19.5.2018, TK Vyškov - TK Bystřice p.H.
1
4.
III.TŘÍDA ES
26.5.2018, TK Natali - TK Vyškov
1
5.
III.TŘÍDA ES
9.6.2018, TK Vyškov - TC Bajda Kroměříž B
1
6.
III.TŘÍDA ES
23.6.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Vyškov
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
28.4.2018, III.TŘÍDA ES
TK Vyškov - TK Zlín B
team Jurda, Čulík - Hanačík, Majc 0:6, 3:6
získané body: 0 b.
26.5.2018, III.TŘÍDA ES
TK Natali - TK Vyškov
team Vaněk, Zamazal - Jurda, Sup 3:6, 1:6
získané body: 1 b.
16.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 500), K: 11/11

16>8 Peták, Jurda - Vaněk, Mohapl 6:4, 6:2
8>4 Peták, Jurda - Čech, ZAVŘEL 6:4, 6:4
4>2 Peták, Jurda - Mrva, Komrska 7:6 (5), 6:3
2>1 Peták, Jurda - Kratochvíl, Vrtěna 7:6 (4), 7:6 (4)
získané body: 90 b.
10.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 12/12

32>16 Raštica, Jurda - Prokeš, Pytel 4:6, 6:3, 1:0 (7)
16>8 Němec, Mrva - Raštica, Jurda 6:1, 7:6 (5)
získané body: 21 b.