Český tenisový svaz
Název:
A1 NIKE TROPHY 2018
Datum:
11.-15.04.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (A - 400)
Kódové číslo:
516000
Dvorců + povrch:
14 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cetkovský Petr
Za Velodromem 49a
796 01 Prostějov
Tel. (1):
777 244 452
E-mail:
pcetkovsky@email.cz

Poznámka pořadatele:

UBYTOVÁNÍ HOTEL TENNIS CLUB ( PŘÍMO V AREÁLU):
STANDARD:
- jednolůžkový pokoj se snídaní: 1000,-Kč/os.
- dvoulůžkový pokoj se snídaní: 800,- Kč/os.
BUSINESS:
- jednolůžkový pokoj se snídaní: 1400,-Kč/os.
- dvoulůžkový pokoj se snídaní: 1200,- Kč/os.

Rezervace: tel. RECEPCE - 582 402 511 - heslo NIKE TROPHY

Prezentace - hlavní soutěž - středa 11.4. mezi 16:00 - 17:45 hod. možno i telefonicky - vrchní rozhodčí _ Ing- Petr Flašar - tel. 725 806 513


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
8
60
 
 
26.03.2018 16:24:22
2.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
12
60
 
 
23.03.2018 10:31:34
3.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
19
45
 
 
19.03.2018 12:13:20
4.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
24
45
 
 
28.03.2018 13:15:47
5.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
27
45
 
 
27.03.2018 07:57:53
6.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
28
45
 
 
26.03.2018 14:40:26
7.
Neuwirth Filip 27.07.2004 TK SC OSTRAVA
30
45
 
 
20.03.2018 21:27:47
8.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
32
35
 
 
26.03.2018 21:16:08
9.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
33
35
 
 
28.03.2018 00:42:31
10.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
36
35
 
volná karta ČTS
02.04.2018 09:30:34
11.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
40
35
 
 
22.03.2018 19:46:20
12.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
41
35
 
 
26.03.2018 16:32:35
13.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
45
30
 
 
25.03.2018 16:51:44
14.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
47
30
 
 
18.03.2018 12:58:20
15.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
56
30
 
 
20.03.2018 22:39:48
16.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
56
30
 
 
25.03.2018 07:58:41
17.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
64
25
 
 
28.03.2018 09:17:47
18.
Černý Jakub 27.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
66
25
 
 
26.03.2018 22:58:38
19.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
69
25
 
 
28.03.2018 14:49:42
20.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
74
25
 
 
24.03.2018 16:19:36
21.
Rudolf Matěj 08.10.2004 Severočeská tenisová o.s.
76
25
 
 
27.03.2018 22:49:39
22.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
78
25
 
 
28.03.2018 14:38:37
23.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
80
25
 
 
24.03.2018 18:00:04
24.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
89
25
4
 
29.03.2018 09:30:55
25.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
101
20
11
 
16.03.2018 08:10:03
26.
Samek Jiří 10.01.2004 ŽLTC Brno
108
20
 
 
29.03.2018 12:49:51
27.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
112
20
30
 
27.03.2018 11:16:34
28.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
116
20
36
 
18.03.2018 10:30:38
29.
Panáček Petr 10.04.2005 TJ Sokol Vysočany
138
15
24
 
22.03.2018 16:02:49
30.
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha
141
15
12
 
25.03.2018 20:41:11
31.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
148
15
1
 
26.03.2018 19:55:40
32.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
152
15
13
volná karta ČTS
29.03.2018 20:23:08
33.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
162
15
21
volná karta pořadatel
31.03.2018 15:02:29
34.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
165
15
3
 
26.03.2018 06:51:26
35.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
175
15
34
volná karta pořadatel
09.04.2018 12:56:58
36.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
200
12
6
 
21.03.2018 21:19:57
37.
Chovanec Jakub 25.07.2005 TK Zlín
206
12
559
volná karta pořadatel
07.04.2018 08:46:06
38.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
236
12
7
 
16.03.2018 19:57:36
39.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
297
9
16
volná karta ČTS
30.03.2018 19:09:53
40.
Velík Lukáš 17.06.2005 Lokomotiva Beroun
382
6
10
 
27.03.2018 19:54:01
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
112
20
 
 
03.04.2018 07:23:39
2.
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha
155
15
37
 
24.03.2018 16:04:08
3.
Guzoň Samuel 18.04.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
158
15
853
volná karta pořadatel
10.04.2018 12:30:02
4.
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha
169
15
 
 
20.03.2018 09:02:47
5.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
173
15
 
 
16.03.2018 09:39:46
6.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Neridé
178
15
 
 
28.03.2018 13:34:43
7.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
193
12
415
 
22.03.2018 18:49:00
8.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
199
12
 
 
16.03.2018 06:55:05
9.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
221
12
123
 
15.03.2018 14:20:59
10.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
223
12
20
 
15.03.2018 14:59:38
11.
Formánek Václav 12.11.2004 TO TJ Nový Jičín
226
12
 
 
22.03.2018 15:37:09
12.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
264
9
18
 
26.03.2018 22:17:33
13.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
289
9
 
 
09.04.2018 17:27:56
14.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
291
9
59
volná karta ČTS
03.04.2018 10:38:13
15.
Palovčík Oskar 08.11.2005 LTC Houštka
335
9
382
 
05.04.2018 09:45:46
16.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
362
9
22
 
29.03.2018 09:31:18
17.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
384
6
267
 
29.03.2018 22:07:37
18.
Bako Jan 23.08.2005 TK Havířov
401
6
81
 
27.03.2018 15:58:02
19.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
440
6
60
 
28.03.2018 07:07:44
20.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
453
6
53
 
23.03.2018 20:47:05
21.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
477
6
117
 
01.04.2018 09:29:29
22.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
554
4
98
 
29.03.2018 13:06:21
23.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
574
4
49
volná karta ČTS
04.04.2018 16:02:46
24.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
670
4
80
 
26.03.2018 16:39:18
25.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
688
4
55
 
18.03.2018 18:54:27
26.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
717
4
79
 
27.03.2018 16:21:34
27.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
740
4
15
 
20.03.2018 11:56:28
28.
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov
747
4
50
 
26.03.2018 17:16:28
29.
Strážnický Filip 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
1126
1
 
 
23.03.2018 20:20:27
30.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
1126
1
 
volná karta ČTS
03.04.2018 13:54:46
31.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
1126
1
 
volná karta pořadatel
07.04.2018 08:46:29
32.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
1126
1
 
volná karta pořadatel
10.04.2018 07:03:05

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
586
4
86
odhlášeno hráčem
26.03.2018 20:26:33
2.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
131
15
 
odhlášeno hráčem
27.03.2018 17:37:46
3.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
135
15
14
odhlášeno hráčem
27.03.2018 22:56:31
4.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
286
9
33
odhlášeno hráčem
28.03.2018 22:40:55
5.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
747
4
264
odhlášeno hráčem
29.03.2018 11:09:30
6.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
274
9
218
odhlášeno hráčem
02.04.2018 13:12:05
7.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
301
9
23
odhlášeno hráčem
03.04.2018 10:10:05
8.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
299
9
108
odhlášeno hráčem
03.04.2018 18:23:04
9.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
63
25
 
odhlášeno hráčem
04.04.2018 20:54:48
10.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
257
12
97
odhlášeno hráčem
04.04.2018 22:17:57
11.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
129
15
8
odhlášeno hráčem
05.04.2018 11:14:46
12.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
18
60
 
odhlášeno hráčem
05.04.2018 12:03:28
13.
Křížek Šimon 20.04.2004 TK SC OSTRAVA
312
9
 
odhlášeno hráčem
05.04.2018 20:44:53
14.
Semančík Filip 11.12.2004 TC-MJ TENIS Líšeň
53
30
 
odhlášeno pořadatelem
07.04.2018 17:01:34
15.
Veigl Jakub 05.09.2004 ŽLTC Brno
95
20
 
odhlášeno hráčem
09.04.2018 09:04:58
16.
Tkáč Dominik 20.02.2006 TK Zlín
1126
1
822
odhlášeno hráčem
09.04.2018 21:15:52