Český tenisový svaz

Tkáč Dominik

Datum narození:
20.02.2006
Platnost reg. do:
29.03.2019
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Zlín
822 (6)
 
 
 
06.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

8>4 Novák, Holík - Tkáč, Kučera 6:1, 6:1
získané body: 0 b.
11.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

8>4 Ševčík, Krist - Tkáč, Medek 7:6 (5), 6:3
získané body: 0 b.
08.09.2018, Pohár města

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

16>8 Růčka, Tkáč - Krupa, Rektořík 6:3, 3:6, 1:0 (5)
8>4 Lýsek, SOSNA - Růčka, Tkáč 6:3, 2:6, 1:0 (10)
získané body: 5 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA CS
28.4.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. C - TK Fatra Napajedla
1
2.
III.TŘÍDA CS
5.5.2018, TK Fatra Napajedla - TK Kyjov
1
3.
III.TŘÍDA CS
19.5.2018, TJ Jiskra Strážnice - TK Fatra Napajedla
1
4.
III.TŘÍDA CS
26.5.2018, TK Fatra Napajedla - Orel jednota Uherský Brod
1
5.
III.TŘÍDA CS
16.6.2018, Sokol Lanžhot B - TK Fatra Napajedla
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA CS
28.4.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. C - TK Fatra Napajedla
1
2.
III.TŘÍDA CS
5.5.2018, TK Fatra Napajedla - TK Kyjov
1
3.
III.TŘÍDA CS
19.5.2018, TJ Jiskra Strážnice - TK Fatra Napajedla
0
4.
III.TŘÍDA CS
26.5.2018, TK Fatra Napajedla - Orel jednota Uherský Brod
1
5.
III.TŘÍDA CS
16.6.2018, Sokol Lanžhot B - TK Fatra Napajedla
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
02.12.2017, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

16>8 Tkáč, Páže - Krajča, Bodlák 6:0, 2:6, 1:0 (8)
8>4 Berka, Michálek - Tkáč, Páže 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
09.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

16>8 Majc, Tkáč - Srba, Svozil 6:2, 6:1
8>4 Řehák, Milar - Majc, Tkáč 6:4, 6:2
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA BM
6.5.2018, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - TK Zlín B
1
2.
II.TŔÍDA BM
20.5.2018, TK Zlín B - TK Blansko
12
3.
II.TŔÍDA BM
27.5.2018, TC Brno C - TK Zlín B
6
4.
II.TŔÍDA BM
10.6.2018, TK Zlín B - TC Bajda Kroměříž
4
1.
III.TŔÍDA CM
29.4.2018, TK Zlín C - TK Kyjov
1
2.
III.TŔÍDA CM
17.6.2018, TK Zlín C - TK Fatra Napajedla
4
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA BM
6.5.2018, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - TK Zlín B
3
2.
II.TŔÍDA BM
20.5.2018, TK Zlín B - TK Blansko
7
3.
II.TŔÍDA BM
27.5.2018, TC Brno C - TK Zlín B
1
4.
II.TŔÍDA BM
10.6.2018, TK Zlín B - TC Bajda Kroměříž
4
1.
III.TŔÍDA CM
29.4.2018, TK Zlín C - TK Kyjov
1
2.
III.TŔÍDA CM
17.6.2018, TK Zlín C - TK Fatra Napajedla
4
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44
20.5.2018, II.TŔÍDA BM
TK Zlín B - TK Blansko
team Tkáč, Majc - Mazal, Sychra 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
27.5.2018, II.TŔÍDA BM
TC Brno C - TK Zlín B
team Kuchař, Zerai - Tkáč, Majc 1:6, 2:6
získané body: 1 b.
29.4.2018, III.TŔÍDA CM
TK Zlín C - TK Kyjov
team Tkáč, Brázda - Němec, Řičica 6:0, 6:0
získané body: 1 b.