Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
09.-12.06.
Pořadatel:
ŽLTC Brno (A - 500)
Místo konání:
ŽLTC Brno
Kódové číslo:
416005
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Přerovský Karel
Sídliště 339
66404 Mokrá - Horákov
Tel. (1):
739412543
E-mail:
karel.prerovsky@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Pořadatelem turnaje BTC OPEN 2020 je TK MALY´S OPEN, z.s. a JIHOMORAVSKÝ TENISOVÝ SVAZ.


Žádosti o volné karty na mail j.macharacek@jmts.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
7
45
0
 
17.05.2020 22:33:11
2.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
8
45
0
 
17.05.2020 23:13:50
3.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
9
45
0
 
23.05.2020 13:26:36
4.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
12
35
0
 
18.05.2020 07:26:03
5.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
13
35
0
 
19.05.2020 21:35:13
6.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
14
35
0
 
29.04.2020 20:48:43
7.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
19
30
0
 
11.05.2020 19:57:19
8.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
30
0
 
02.05.2020 06:59:20
9.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
24
30
0
 
01.05.2020 19:17:38
10.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
0
 
26.04.2020 20:21:51
11.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
27
25
5
 
07.05.2020 22:28:29
12.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
0
 
14.05.2020 12:48:31
13.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
31
25
0
 
05.05.2020 10:41:46
14.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
32
25
0
 
16.05.2020 12:33:34
15.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
35
25
0
 
02.05.2020 16:42:15
16.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
36
25
4
 
12.05.2020 16:56:48
17.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
40
20
0
 
15.05.2020 18:54:52
18.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
43
20
0
 
25.05.2020 22:08:11
19.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
44
20
0
 
09.05.2020 09:33:16
20.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
0
 
02.05.2020 18:11:43
21.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
0
 
24.04.2020 16:34:43
22.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
48
20
0
 
28.04.2020 07:40:55
23.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
49
20
0
 
18.05.2020 09:16:46
24.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
49
20
0
 
27.05.2020 07:12:13
25.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
52
20
0
 
09.05.2020 22:26:22
26.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
0
 
08.05.2020 22:06:05
27.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
 
10.05.2020 20:08:05
28.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
57
20
0
 
13.05.2020 12:32:50
29.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
59
20
0
 
14.05.2020 01:49:39
30.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
61
15
0
 
08.04.2020 18:52:50
31.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
0
 
05.05.2020 10:29:44
32.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
64
15
0
 
06.05.2020 21:42:45
33.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
0
 
01.05.2020 21:01:03
34.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
67
15
0
 
01.04.2020 14:36:54
35.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
68
15
0
 
11.04.2020 10:33:47
36.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
69
15
0
 
14.05.2020 20:16:30
37.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
0
 
08.04.2020 15:07:05
38.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
72
15
0
 
20.04.2020 11:25:42
39.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
13.04.2020 23:43:17
40.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
74
15
0
 
08.05.2020 12:16:28
41.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
15
19
 
28.04.2020 14:35:15
42.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
0
 
09.04.2020 22:57:08
43.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
 
03.05.2020 09:23:26
44.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
0
 
04.05.2020 18:00:18
45.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
0
 
30.04.2020 18:04:27
46.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
 
16.05.2020 13:29:57
47.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
91
15
0
 
30.04.2020 09:06:28
48.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
92
15
0
 
22.05.2020 10:40:00
49.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
0
 
04.05.2020 07:28:15
50.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
11.04.2020 11:58:47
51.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
 
19.04.2020 09:13:11
52.
Sasinka Victoria 14.11.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
101
12
0
 
16.05.2020 23:01:24
53.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
105
12
47
 
11.04.2020 11:40:13
54.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
0
 
06.04.2020 21:56:41
55.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
0
 
10.04.2020 10:31:31
56.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
110
12
0
 
16.05.2020 09:12:16
57.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
0
 
17.05.2020 21:27:16
58.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
 
13.05.2020 17:13:39
59.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
 
11.05.2020 20:02:15
60.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
 
05.05.2020 10:23:21
61.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
131
12
0
 
05.05.2020 10:19:57
62.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
137
12
0
 
26.05.2020 21:09:48
63.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
146
12
36
 
20.05.2020 07:49:43
64.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
149
12
158
 
09.05.2020 17:53:22
65.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
 
19.05.2020 22:03:37
66.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
163
9
0
 
01.05.2020 15:56:56
67.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
170
9
57
 
05.04.2020 09:17:56
68.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
175
9
66
 
04.05.2020 20:10:44
69.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
177
9
42
 
12.05.2020 21:19:13
70.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
186
9
53
 
10.05.2020 11:48:55
71.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
 
10.05.2020 23:46:55
72.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
 
05.05.2020 19:31:42
73.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
197
9
0
 
08.05.2020 13:44:53
74.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
09.05.2020 00:20:26
75.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
 
10.05.2020 16:30:40
76.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
217
9
0
 
05.05.2020 18:05:38
77.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
 
15.04.2020 14:37:50
78.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
234
6
99
 
05.05.2020 17:39:02
79.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
 
09.05.2020 20:06:35
80.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
238
6
50
 
11.05.2020 20:11:12
81.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
317
6
23
 
30.04.2020 21:57:14
82.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
320
6
434
 
22.04.2020 21:34:21
83.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
330
6
101
 
17.05.2020 19:46:58
84.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
330
6
22
 
23.05.2020 18:39:49
85.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
354
6
0
 
14.05.2020 17:28:23
86.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
390
4
153
 
03.04.2020 15:42:18
87.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
416
4
43
 
01.05.2020 09:09:59
88.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
426
4
45
 
10.05.2020 18:59:13
89.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
426
4
62
 
14.05.2020 12:59:41
90.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
561
3
48
 
10.05.2020 21:12:32
91.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
 
10.05.2020 23:59:51
92.
Slováková Leontina 14.01.2004 TJ Sokol Bludov
589
3
0
 
17.05.2020 18:50:17
93.
Dvořáková Natálie 29.09.2006 ŽLTC Brno
636
3
178
 
29.04.2020 19:40:54
94.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
663
3
275
 
01.04.2020 00:53:25
95.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
 
13.04.2020 13:19:06
96.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
30
 
17.05.2020 20:12:58
97.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
805
1
538
 
23.05.2020 13:42:25
98.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
805
1
75
 
27.05.2020 15:12:19

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TK Spartak Jihlava
249
6
 
odhlášeno hráčem
17.04.2020 12:58:29
2.
Dvořáčková Anna 22.10.2008 ŽLTC Brno
805
1
585
odhlášeno hráčem
10.05.2020 18:58:45
3.
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov
257
6
386
odhlášeno hráčem
13.05.2020 13:41:10
4.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
150
12
17
odhlášeno hráčem
18.05.2020 19:51:53
5.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
20
30
6
odhlášeno hráčem
20.05.2020 14:38:15
6.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
133
12
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 19:59:21
7.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
odhlášeno hráčem
25.05.2020 21:57:37