Český tenisový svaz

Bláhová Ema Albína

Datum narození:
15.09.2003
Platnost reg. do:
06.11.2019
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TENIS Klánovice
337 (9)
 
 
 
2015
TENIS Klánovice
128 (15)
606 (3)
 
 
2016
TENIS Klánovice
108 (1)
371 (4)
 
 
2017
Slavoj Český Brod
 
155 (12)
530 (4)
 
2018
Slavoj Český Brod
 
71 (1)
247 (6)
699 (4)
2019
Slavoj Český Brod
 
 
182 (9)
380 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Říčany - Slavoj Český Brod B
9
2.
03 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka B - Slavoj Český Brod B
1
3.
03 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK PTA Kolín
1
4.
03 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Mladá Boleslav B
0
5.
03 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod B
6
6.
03 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Kolín
6
7.
03 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Říčany - Slavoj Český Brod B
0
2.
03 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Houštka B - Slavoj Český Brod B
1
3.
03 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK PTA Kolín
1
4.
03 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Mladá Boleslav B
0
5.
03 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod B
0
6.
03 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Kolín
0
7.
03 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Čelákovice - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Slavoj Český Brod - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
12
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Slovan Kladno - Slavoj Český Brod
9
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Slavoj Český Brod - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
9
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
6
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Slovan Kladno - Slavoj Český Brod
11
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47