Český tenisový svaz

Schirmerová Terezie

Datum narození:
15.12.2002
Platnost reg. do:
05.12.2021
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Slavia Orlová
426 (6)
 
 
 
2014
TK Slavia Orlová
235 (12)
 
 
 
2015
TK Slavia Orlová
117 (1)
261 (6)
 
 
2016
TK Slavia Orlová
 
177 (9)
510 (3)
 
2017
TK Slavia Orlová
 
111 (1)
254 (6)
 
2018
TK Slavia Orlová
 
 
147 (12)
 
2019
TK Slavia Orlová
 
 
208 (9)
843 (3)
2020
TK Slavia Orlová
 
 
133 (12)
337 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'A'
06.06.2020, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A(2) - TK Slavia Orlová C(6)
3
2.
Oblastní přebor 'A'
20.06.2020, TK Slavia Orlová C(6) - TC BIOCEL Vratimov z.s. A(3)
3
3.
Oblastní přebor 'A'
27.06.2020, TK Havířov-Tennis Hill Havířov o.s.B(4) - TK Slavia Orlová C(6)
0
1.
Oblastní soutěž skupina D
20.06.2020, Městský tenisový klub Karviná C(2) - TK Slavia Orlová D(3)
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'A'
06.06.2020, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A(2) - TK Slavia Orlová C(6)
0
2.
Oblastní přebor 'A'
20.06.2020, TK Slavia Orlová C(6) - TC BIOCEL Vratimov z.s. A(3)
0
3.
Oblastní přebor 'A'
27.06.2020, TK Havířov-Tennis Hill Havířov o.s.B(4) - TK Slavia Orlová C(6)
0
1.
Oblastní soutěž skupina D
20.06.2020, Městský tenisový klub Karviná C(2) - TK Slavia Orlová D(3)
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
07.06.2020, SK LAMA o.s. A(1) - TK Slavia Orlová A(8)
0
2.
Liga JUNIOR TOUR
21.06.2020, TK Slavia Orlová A(8) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B(4)
1
3.
Liga JUNIOR TOUR
28.06.2020, SK JC Sport Opava A(7) - TK Slavia Orlová A(8)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
07.06.2020, SK LAMA o.s. A(1) - TK Slavia Orlová A(8)
7
2.
Liga JUNIOR TOUR
21.06.2020, TK Slavia Orlová A(8) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B(4)
1
3.
Liga JUNIOR TOUR
28.06.2020, SK JC Sport Opava A(7) - TK Slavia Orlová A(8)
5
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14