Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  09.-12.02.
Věk. kategorie:  dorost
Kladiva Šimon
 
 
 
Holík Denis
6:1, 6:0
 
Jašek David
6:3, 6:4
 
Šubert Vítek
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Forman Max
 
Kazda Martin
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:7, 6:1
 
Kopecký Maxmilián Albert
 
Dušek Karel
6:1, 6:0
 
Janko Antonín
7:5, 7:6
 
 
6:1, 6:3
 
Hegenbart Max
 
Peterka Adam
3:6, 6:0, 6:3
 
 
 
Nicod Jakub
6:4, 7:6
 
Střelec Jakub
3:6, 6:2, 7:5
 
Vencl Matyáš
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Keller Oliver
 
Žák Kryštof
6:4, 3:6, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Apltauer Filip
 
Dinh Pavel
6:2, 6:2
 
Ben Ahmed Adam
6:3, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Truhlář Josef
 
Vejšický Oldřich
6:1, 6:4
 
 
 
Jupa Jakub
7:5, 6:2
 
Růžička Tomáš
6:1, 6:0
 
Vašíř Adam
3:6, 6:4, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Schneider Václav
 
Kubín Marian
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Rais Lukáš
 
Pavlišta Jonáš
6:2, 6:2
 
Vydlák Šimon
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:4
 
Prachař Jakub
 
Baum Štěpán
6:4, 6:4
 
 
 
Šťastný Zoran
6:3, 6:4
 
Kotarac Oliver
6:2, 6:3
 
Bega Petr
6:3, 2:6, 7:6
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Čížek Gabriel
 
Hájek Tobiáš
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Duda Adam
 
Agovič Semi
4:6, 7:5, 6:4
 
Vůle Matyáš
6:0, 6:1
 
 
7:6, 6:2
 
Gorbušin Ivan
 
Poznámka pořadatele: program na pondělí: 10:00==semi singlů 13:00==finále deblů, finále singlů v úterý 10:00
Počet účastníků40
NasazeníBH
Kladiva Šimon 3230
Gorbušin Ivan 3530
Prachař Jakub 4030
Peterka Adam 4925
Hegenbart Max 5425
Truhlář Josef 5925
Vejšický Oldřich 6125
Baum Štěpán 7020
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 302800

Gorbušin Ivan - Hegenbart Max
 
 
 
Kazda Martin - Keller Oliver
6:3, 6:0
 
Jupa Jakub - Vašíř Adam
3:6, 7:5, 1:0
 
Janko Antonín - Vydlák Šimon
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Kotarac Oliver - Žák Kryštof
 
Prachař Jakub - Truhlář Josef
5:7, 6:4, 1:0
 
 
 
 
6:1, 2:6, 1:0
 
Apltauer Filip - Baum Štěpán
 
Agovič Semi - Bušek Kryštof
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Šťastný Zoran - Vencl Matyáš
 
Dušek Karel - Holík Denis
6:4, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
 
Jašek David - Ben Ahmed Adam
6:7, 7:6, 1:0
 
 
 
 
scr.
 
Dinh Pavel - Kljujev Leon
 
Hájek Tobiáš - Čížek Gabriel
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Pavlišta Jonáš - Střelec Jakub
 
Kopecký Maxmilián Albert - Růžička Tomáš
6:1, 6:1
 
Šubert Vítek - Kubín Marian
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Kladiva Šimon 3230
Gorbušin Ivan 3530
Prachař Jakub 4030
Hegenbart Max 5425
Kljujev Leon 5525
Truhlář Josef 5925
Vejšický Oldřich 6125
Baum Štěpán 7020
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 304800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bernas Daniel11.11.2004SK OAZA Praha
Průcha Oliver06.05.2002TJ Sokol Vysočany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kljujev Leon12.02.2002SK HAMR, z.s.