Český tenisový svaz
Název:
TC Head tour
Datum:
14.-16.12.
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500)
Místo konání:
Vestec, Praha-západ
Kódové číslo:
306024
Dvorců + povrch:
5 koberec s granulemi
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Polák Jiří
Sportovní 456
252 42 Vestec
Tel. (1):
777773139
E-mail:
recepce@teniscentrum.com

Poznámka pořadatele:

TURNAJ SE HRAJE S MÍČI HEAD.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
102
20
 
volná karta,prezentováno
09.12.2019 17:15:14
2.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
123
15
 
volná karta,prezentováno
09.12.2019 17:14:41
3.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
134
15
 
volná karta,prezentováno
11.12.2019 15:40:42
4.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
136
15
 
prezentováno
09.12.2019 16:06:23
5.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
216
12
 
prezentováno
04.11.2019 22:38:22
6.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
prezentováno
09.12.2019 15:35:11
7.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
247
9
 
prezentováno
17.11.2019 07:53:29
8.
Ščurek Oliver 06.11.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
315
9
 
prezentováno
24.11.2019 17:29:50
9.
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
325
9
 
volná karta,prezentováno
13.12.2019 11:04:06
10.
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany
347
6
68
prezentováno
07.12.2019 12:07:39
11.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
434
6
18
prezentováno
27.11.2019 21:26:43
12.
Holub Vojtěch 08.04.2005 TJ Solidarita Praha 10
462
6
235
prezentováno
08.12.2019 09:38:29
13.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
499
6
22
prezentováno
26.11.2019 12:43:22
14.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
514
4
120
prezentováno
02.12.2019 09:13:29
15.
Svoboda Tomáš 28.07.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
558
4
284
prezentováno
01.12.2019 03:20:40
16.
Peroutka Matěj 21.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
578
4
107
prezentováno
03.11.2019 10:58:05
17.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
646
4
 
prezentováno
06.12.2019 17:56:48
18.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
718
4
483
prezentováno
03.12.2019 10:18:49
19.
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
975
3
222
prezentováno
07.12.2019 11:18:57
20.
Škopek Adam 13.04.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
1076
3
523
prezentováno
02.11.2019 19:44:54
21.
Voláček Oliver 10.06.2004 SK OAZA Praha
1077
1
 
 
27.11.2019 14:11:48
22.
Lahoda Šimon 25.03.2005 LTC Modřany 2005
1077
1
502
prezentováno
11.12.2019 08:44:58
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
704
4
 
přijat,prezentováno
11.12.2019 12:09:14
2.
Cevik Mert 24.02.2004 TK Olymp Praha
656
4
 
přijat,prezentováno
11.12.2019 18:14:10
3.
Lazarčík Markus 10.07.2005 TK Zlín
197
12
 
přijat,prezentováno
11.12.2019 18:33:02
4.
Haluzík Martin 20.12.2002 TJ Solidarita Praha 10
273
9
 
přijat,prezentováno
12.12.2019 20:26:33
5.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
462
6
 
přijat,prezentováno
13.12.2019 16:59:13

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
270
9
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 12:04:00
2.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
195
12
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 21:27:14
3.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 18:02:06
4.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
383
6
24
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:04
5.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
718
4
34
odhlášeno hráčem
07.12.2019 16:22:13
6.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 20:06:01
7.
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod
335
9
64
odhlášeno hráčem
07.12.2019 23:37:06
8.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
618
4
70
odhlášeno hráčem
08.12.2019 09:59:57
9.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
470
6
194
odhlášeno hráčem
08.12.2019 10:47:33
10.
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé
295
9
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 11:24:13
11.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
109
15
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 13:30:01
12.
Frýdl Václav 08.12.2002 TO TJ Slovan Varnsdorf
1077
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 09:12:12