Český tenisový svaz

Novák Marek

Datum narození:
12.05.2003
Platnost reg. do:
15.11.2018
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Tenis Dobříš
273 (15)
 
 
 
2015
Sportclub Řevnice o.s.
84 (30)
673 (4)
 
 
2016
TK Neridé
36 (1)
237 (12)
 
 
2017
TK Neridé
 
76 (25)
679 (4)
 
2018
TK Neridé
 
59 (1)
397 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06- II.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenisový klub Mníšek - Sokol Kamýk n.Vlt.
1
2.
06- II.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenisový klub Mníšek - Spartak Rožmitál
0
3.
06- II.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Černošice B - Tenisový klub Mníšek
0
4.
06- II.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenisový klub Mníšek
0
5.
06- II.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
1
6.
06- II.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenisový klub Mníšek - TK Březnice B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06- II.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenisový klub Mníšek - Sokol Kamýk n.Vlt.
1
2.
06- II.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenisový klub Mníšek - Spartak Rožmitál
1
3.
06- II.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Černošice B - Tenisový klub Mníšek
1
4.
06- II.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenisový klub Mníšek
0
5.
06- II.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
0
6.
06- II.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenisový klub Mníšek - TK Březnice B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
14.07.2018, Hořická trubička

TC Hořice (C - 200), K: 4/4

8>4 Kverek, Novák - Tichý, Karavan 7:5, 6:1
4>2 Kverek, Novák - Nápravník, Holub 7:6, 1:6, 1:0
2>1 Wünsch, Jansa - Kverek, Novák 6:2, 6:4
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Rudná - Sportclub Řevnice, z.s.
3
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, F.H.TK Dobřichovice B - Sportclub Řevnice, z.s.
3
3.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Beroun, z.s.
0
4.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - TO SK Mělník
0
5.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
6
6.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - TK Březnice
9
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Rudná - Sportclub Řevnice, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, F.H.TK Dobřichovice B - Sportclub Řevnice, z.s.
0
3.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Beroun, z.s.
9
4.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - TO SK Mělník
0
5.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
5
6.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - TK Březnice
8
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
43