Český tenisový svaz

Židů Petr

Datum narození:
21.01.2005
Platnost reg. do:
18.11.2022
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Slavoj Žiželice n.C.
124 (25)
741 (4)
 
 
2017
Slavoj Žiželice
108 (30)
649 (4)
 
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
335 (1)
246 (12)
 
 
2019
TJ LTC Poděbrady
 
235 (12)
974 (3)
 
2020
TJ LTC Poděbrady
 
120 (1)
514 (4)
 
2021
TJ LTC Poděbrady
 
 
336 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

16
 Jednotlivci celkem
16/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13 - IV. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - TJ LTC Poděbrady B (5)
1
2.
13 - IV. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Semice a.s. B (6) - TJ LTC Poděbrady B (5)
0
3.
13 - IV. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, TJ LTC Poděbrady B (5) - LTC Houštka C (1)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13 - IV. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - TJ LTC Poděbrady B (5)
1
2.
13 - IV. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Semice a.s. B (6) - TJ LTC Poděbrady B (5)
0
3.
13 - IV. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, TJ LTC Poděbrady B (5) - LTC Houštka C (1)
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
01.08.2020, Doksy dorost 2020

TK Doksy (C - 300), K: 4/4

8>4 Rosický, Židů - Chour, Kec 6:2, 2:6, 1:0 (7)
4>2 Rosický, Židů - Kalaš, Rudolf scr.
2>1 Novák, Pajer - Rosický, Židů 6:2, 7:5
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TJ LTC Poděbrady (3) - TK PTA Kolín (7)
3
2.
24 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, WILSON Tenis Centrum (6) - TJ LTC Poděbrady (3)
3
3.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ LTC Poděbrady (3) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TJ LTC Poděbrady (3) - TK PTA Kolín (7)
3
2.
24 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, WILSON Tenis Centrum (6) - TJ LTC Poděbrady (3)
2
3.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ LTC Poděbrady (3) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (8)
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11