Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-16.06.
Pořadatel:
Praha (P - 600)
Místo konání:
K Sadu 590/1
Kódové číslo:
116800
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lenc Jakub
K Sadu 590/1
182 00 Praha 8
Tel. (1):
721 734 250
E-mail:
tenis.pisecna@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Vzhledem k současné situaci je pro letošní rok výjimečně povoleno rozšíření počtu účastníků na 48.

Prezence účastníků je v pátek 12.6.2020
formou SMS na tel. 721 734 250 od 17:00 do 19:00.
Losování proběhne 12.6.2020 v 19:45 v klubovně Tenisového klubu Písečná (K Sadu 590/1, Praha 8).
Hrací plán a program turnaje bude zveřejněn po 20:00.
Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech . Vítěz každé disciplíny získává titul „Přeborník tenisové oblasti Praha 2020“.

Prize money:
Dvouhra: V 5000,- Kč; F 2000,- Kč; SF 1000,- Kč;
Čtyřhra (pro pár): V 2000,- Kč; F 1000,- Kč;

Vrchní rozhodčí: Jakub Lenc
Ředitel Turnaje: Martina Zelenková
Zdravotník: Martina Zelenková
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paroulek Tadeáš 30.12.1999 I.ČLTK Praha
21
35
 
 
02.06.2020 11:26:44
2.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
 
31.05.2020 08:59:16
3.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
29
30
 
 
21.05.2020 16:26:38
4.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
23.05.2020 07:29:03
5.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
17.05.2020 23:03:08
6.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
 
22.05.2020 21:58:23
7.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
23.05.2020 12:30:04
8.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
 
24.05.2020 13:08:40
9.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
102
15
 
 
20.05.2020 08:20:54
10.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
122
15
19
volná karta PTS
08.06.2020 16:02:06
11.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
 
05.05.2020 08:23:18
12.
Řeháček Marek 12.04.1996 TK Sparta Praha
125
15
 
 
23.05.2020 07:48:41
13.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
136
12
 
 
26.05.2020 12:52:27
14.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
146
12
 
 
15.05.2020 21:45:16
15.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
148
12
26
 
20.05.2020 11:47:03
16.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
158
12
 
 
03.06.2020 08:33:28
17.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
volná karta PTS
10.06.2020 09:17:10
18.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
193
12
84
 
25.05.2020 19:45:19
19.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
214
9
96
 
24.05.2020 10:40:57
20.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
214
9
17
 
25.05.2020 21:10:05
21.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
 
30.05.2020 10:15:46
22.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
233
9
 
 
22.05.2020 17:28:26
23.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
242
9
70
 
31.05.2020 12:19:33
24.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
356
6
127
 
08.05.2020 01:53:11
25.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
 
07.04.2020 19:48:01
26.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
426
6
27
 
30.05.2020 13:17:12
27.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
dle nvk
30.05.2020 17:54:28
28.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
521
4
15
dle nvk
15.05.2020 16:46:11
29.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
731
3
36
dle nvk
26.05.2020 21:06:51
30.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
798
3
237
 
25.05.2020 10:59:22
31.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
dle nvk
11.05.2020 18:03:49
32.
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha
1032
1
 
volná karta PTS
08.04.2020 20:16:13
33.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
1032
1
119
 
15.05.2020 09:26:42
34.
Vaja Samuel 08.07.2002 SK Aritma Praha
1032
1
852
 
16.05.2020 16:14:13
35.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
1032
1
349
 
19.05.2020 11:40:39
36.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
dle nvk
20.05.2020 21:43:50
37.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
1032
1
210
 
24.05.2020 13:42:18
38.
Boussier Stephane 12.05.1983 Tenis Cibulka
1032
1
 
 
24.05.2020 22:00:01
39.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
1032
1
45
dle nvk
26.05.2020 11:04:47
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
278
9
48
přijat -rozšíření na 48
27.05.2020 13:16:43
2.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
306
6
77
přijat -rozšíření na 48
13.05.2020 18:39:58
3.
Hračov Stanislav 25.04.1980 TK Start Praha-Topolka
349
6
 
přijat -rozšíření na 48
25.05.2020 10:33:51
4.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
498
4
 
přijat -rozšíření na 48
26.05.2020 22:00:13
5.
Agovič Semi 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
731
3
125
přijat -rozšíření na 48
14.05.2020 16:09:26
6.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
749
3
154
přijat -rozšíření na 48
29.05.2020 21:05:46
7.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
1032
1
383
přijat -rozšíření na 48
26.05.2020 09:19:23
8.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
1032
1
132
přijat -rozšíření na 48
26.05.2020 16:15:24
9.
Michálek Jan 05.05.1989 Tenis Cibulka
1032
1
 
 
12.06.2020 16:14:17
10.
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
603
4
 
 
12.06.2020 16:14:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubánek Miloš 27.11.1961 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
859
3
 
odhlášeno hráčem
18.05.2020 18:07:21
2.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
908
3
8
odhlášeno hráčem
23.05.2020 21:12:42
3.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
200
9
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 21:17:05
4.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Sokol Vysočany
836
3
144
odhlášeno hráčem
29.05.2020 07:22:50
5.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
odhlášeno hráčem
04.06.2020 18:07:21
6.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
191
12
 
odhlášeno hráčem
06.06.2020 19:17:15
7.
Ungerman Otakar 07.12.2004 TK Start Praha-Topolka
1032
1
945
odhlášeno hráčem
07.06.2020 14:55:20
8.
Kubáč Petr 17.06.1985 Orel jednota Praha-Balkán
1032
1
 
odhlášeno hráčem
08.06.2020 14:06:31
9.
Čábela Matěj 28.01.1994 SK OAZA Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2020 13:03:19
10.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
254
9
 
odhlášeno hráčem
09.06.2020 14:30:46
11.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
60
20
 
odhlášeno hráčem
09.06.2020 21:04:10
12.
Barek Svatopluk 03.11.1997 Tenis Cibulka
890
3
 
odhlášeno pořadatelem
10.06.2020 11:35:40
13.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
107
15
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 21:56:58
14.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
1032
1
24
odhlášeno hráčem
11.06.2020 06:41:18
15.
Severa Karel 11.02.1993 TK Horní Měcholupy
280
9
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 13:05:06
16.
Nouza Petr 09.09.1998 SK HAMR, z.s.
14
35
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 19:33:48
17.
Urban Matyáš 23.04.1998 SK HAMR, z.s.
477
4
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 19:46:42
18.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
1032
1
32
odhlášeno hráčem
12.06.2020 17:02:24