Český tenisový svaz

Hankovec Václav

Datum narození:
05.07.1975
Platnost reg. do:
26.11.2019
Klub:
TK Ruzyně Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1996
TC VŠ Praha
 
 
 
210 (9)
1997
TC VŠ Praha
 
 
 
120 (15)
1998
TC VŠ Praha
 
 
 
98 (15)
1999
TC VŠ Praha
 
 
 
140 (12)
2000
TC VŠ Praha
 
 
 
292 (9)
2001
TC VŠ Praha
 
 
 
200 (9)
2002
TC VŠ Praha
 
 
 
151 (12)
2003
TC VŠ Praha
 
 
 
126 (12)
2004
TC VŠ Praha
 
 
 
110 (15)
2005
TC VŠ Praha
 
 
 
103 (15)
2006
TC VŠ Praha
 
 
 
87 (15)
2007
TC VŠ Praha
 
 
 
108 (20)
2008
TC VŠ Praha
 
 
 
130 (20)
2009
TC VŠ Praha
 
 
 
124 (20)
2010
TC VŠ Praha
 
 
 
153 (20)
2011
TC VŠ Praha
 
 
 
223 (15)
2012
TC VŠ Praha
 
 
 
176 (20)
2013
TC VŠ Praha
 
 
 
200 (12)
2014
TC VŠ Praha
 
 
 
245 (9)
2015
TK Ruzyně Praha
 
 
 
185 (12)
2016
TK Ruzyně Praha
 
 
 
250 (9)
2017
TK Ruzyně Praha
 
 
 
290 (9)
2018
TK Ruzyně Praha
 
 
 
176 (12)
2019
TK Ruzyně Praha
 
 
 
166 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.11.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

20
2
01.12.2017

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

14
3
16.12.2017, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 5/-

0
4
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

14
5
13.01.2018, EKonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 500), K: 5/5

20
6
27.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

0
7
10.02.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/6

0
8
16.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

0
9
02.03.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

0
10
10.03.2018

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
11
17.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 600), K: 8/8

0
12
23.03.2018

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
13
31.03.2018, Shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

15
14
21.04.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 400), K: 4/-

0
15
12.05.2018, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 300), K: 4/4

10
16
05.07.2018

TK Benešov (C - 300), K: 5/-

15
17
14.07.2018, O pohár města Louny

TK Louny (B - 400), K: 8/8

0
18
20.07.2018, O pohár Sokola Smíchov I.

Sokol Smíchov I. (C - 350), K: 4/-

15
19
11.08.2018

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 4/4

10
20
16.08.2018

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 8/-

0
21
24.08.2018, O pohár Sokola Smíchov I.

Sokol Smíchov I. (C - 350), K: 5/-

0
22
01.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

15
23
08.09.2018, Vlašimský pohár

Spartak Vlašim (C - 200), K: 4/-

30
24
15.09.2018

Slavoj Čerčany (C - 300), K: 4/-

0
25
22.09.2018

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

20
26
04.08.2018, Rudná OPEN - 9. ročník

LTC Rudná (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
198/25

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.11.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

14
2
01.12.2017

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

0
3
16.12.2017, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 500), K: 5/-

-
4
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

0
5
13.01.2018, EKonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 500), K: 5/5

15
6
27.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
7
10.02.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/6

0
8
16.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

0
9
02.03.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

0
10
10.03.2018

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
11
17.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 600), K: 8/8

16
12
23.03.2018

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
13
31.03.2018, Shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
14
21.04.2018, Baník Cup 2018

Baník Praha (C - 400), K: 4/-

-
15
12.05.2018, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 300), K: 4/4

15
16
05.07.2018

TK Benešov (C - 300), K: 5/-

-
17
14.07.2018, O pohár města Louny

TK Louny (B - 400), K: 8/8

22
18
20.07.2018, O pohár Sokola Smíchov I.

Sokol Smíchov I. (C - 350), K: 4/-

-
19
11.08.2018

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 4/4

10
20
16.08.2018

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 8/-

-
21
24.08.2018, O pohár Sokola Smíchov I.

Sokol Smíchov I. (C - 350), K: 5/-

-
22
01.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

-
23
08.09.2018, Vlašimský pohár

Spartak Vlašim (C - 200), K: 4/-

-
24
15.09.2018

Slavoj Čerčany (C - 300), K: 4/-

-
25
22.09.2018

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

0
26
04.08.2018, Rudná OPEN - 9. ročník

LTC Rudná (C - 300), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
107/15
11.08.2018

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 4/4

4>2 Hankovec, Burger - Emborg, Phan 6:2, 2:6, 1:0
2>1 Štětka, Potůček - Hankovec, Burger 2:6, 6:3, 1:0
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05. 2.třída B
28.4.2018, TK Ruzyně Praha B - TC Pankrác A
3
2.
05. 2.třída B
19.5.2018, TK Start Praha-Topolka D - TK Ruzyně Praha B
0
3.
05. 2.třída B
9.6.2018, TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A - TK Ruzyně Praha B
4
4.
05. 2.třída B
23.6.2018, TJ Tatran Střešovice B - TK Ruzyně Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05. 2.třída B
28.4.2018, TK Ruzyně Praha B - TC Pankrác A
2
2.
05. 2.třída B
19.5.2018, TK Start Praha-Topolka D - TK Ruzyně Praha B
7
3.
05. 2.třída B
9.6.2018, TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A - TK Ruzyně Praha B
0
4.
05. 2.třída B
23.6.2018, TJ Tatran Střešovice B - TK Ruzyně Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18