Název: | HIT CUP | Pořadatel: | SK HIT Hradec Králové z.s. | Datum: | 12.-15.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vrbka Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Voborník Jaromír | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Holiš Štěpán | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Knutson Dominik | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | | | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Tomáš | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Řehák Jakub | | 6:4, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | 7:6 (3), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Janis Tomáš | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Sklenka Victor Andrés | 7:6 (4), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Stolín Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Jermář Jan | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Pavel | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hustoles Jonah | 6:3, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Ondřej | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jedlička Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Dopita Marek | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Holub David | | | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Lukáš | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Sidorják Štěpán | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | | 3:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Filip Jakub | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vesecký Karel | | | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Kovalčuk Vladimír | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | | | | |
| | | | | | |
Janoška Lukáš | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šlachta Cyril František | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jedlička Dominik | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Zelený Ladislav | | | 6:4, 3:6, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ventrča Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | | | | 6:2, 4:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Jahelka Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Chaloupka David | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hrubý Jan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vojtěchovský Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Vrbka Jiří | 53 | 25 | Vojtěchovský Lukáš | 64 | 20 | Kubík Kristián | 71 | 20 | Jermář Jan | 81 | 20 | Janoška Lukáš | 86 | 15 | Arendar Roman | 87 | 15 | Januška Adam | 90 | 15 | Stolín Jan | 102 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 112164 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha |
|