Český tenisový svaz
Název:
Kladenské Bečko
Datum:
05.-08.09.
Pořadatel:
LTC Slovan Kladno (B - 600)
Kódové číslo:
116157
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
neuvedeno
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kothera Martin
Ostravská 3058
272 01 Kladno
Tel. (1):
776 723 667
E-mail:
kotheramartin@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
12.08.2020 00:08:15
2.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
17.05.2020 23:10:08
3.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
30.06.2020 20:52:54
4.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
 
22.06.2020 12:59:34
5.
Potužák David 10.03.1995 TCG Karlovy Vary
96
15
 
 
18.08.2020 23:30:48
6.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
15.07.2020 22:15:26
7.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
 
24.05.2020 13:58:41
8.
Sysel František 18.06.1988 TK Benešov
119
15
 
 
04.09.2020 11:31:20
9.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
 
09.08.2020 14:49:50
10.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
174
12
 
 
03.08.2020 12:45:04
11.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
193
12
84
 
10.07.2020 23:09:05
12.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
200
9
225
 
03.08.2020 17:21:58
13.
Greiff Jiří 01.06.1987 TK Benešov
243
9
 
 
04.09.2020 11:36:29
14.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
254
9
 
 
28.07.2020 00:42:36
15.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
362
6
28
 
01.09.2020 20:01:01
16.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
391
6
 
 
07.06.2020 15:05:36
17.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
 
20.08.2020 14:47:11
18.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
498
4
 
 
01.09.2020 11:01:51
19.
Sembdner Adam 02.09.2004 LTC Slovan Kladno
498
4
438
 
03.09.2020 17:58:27
20.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
 
02.07.2020 18:58:42
21.
Hrubý Jan 22.02.1995 TK Žatec
634
4
 
volná karta
19.08.2020 21:38:38
22.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
672
4
42
 
07.07.2020 18:59:44
23.
Maršoun Marek 19.11.1991 LTC Slovan Kladno
954
3
 
 
03.09.2020 17:57:50
24.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
1032
1
704
 
28.06.2020 20:54:19
25.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
1032
1
45
 
13.07.2020 20:22:09
26.
Jedlička Dominik 12.02.2000 I.ČLTK Praha
1032
1
 
volná karta
08.08.2020 12:56:43
27.
Nový Tomáš 11.04.1983 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
1032
1
 
volná karta
09.08.2020 17:45:46
28.
Fiala Jan 09.03.1997 LTC Slovan Kladno
1032
1
 
volná karta
26.08.2020 10:02:54
29.
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha
1032
1
 
 
31.08.2020 16:05:25
30.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
1032
1
132
 
04.09.2020 11:28:18

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
odhlášeno hráčem
22.07.2020 19:23:31
2.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
191
12
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 19:33:12
3.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
odhlášeno pořadatelem
10.08.2020 13:56:24
4.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
odhlášeno hráčem
17.08.2020 11:14:52
5.
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1032
1
149
odhlášeno hráčem
20.08.2020 17:48:26
6.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2020 09:12:47
7.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
odhlášeno hráčem
25.08.2020 14:46:54
8.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
odhlášeno hráčem
26.08.2020 08:18:19
9.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
26.08.2020 21:15:30
10.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
odhlášeno hráčem
26.08.2020 21:52:21
11.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
odhlášeno hráčem
27.08.2020 09:14:27
12.
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb
108
15
 
odhlášeno hráčem
28.08.2020 11:57:55
13.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
odhlášeno hráčem
29.08.2020 15:36:56
14.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
72
20
112
odhlášeno hráčem
29.08.2020 16:15:36
15.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
Prijat
29.08.2020 17:55:58
16.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
30.08.2020 10:57:20
17.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
150
12
49
odhlášeno hráčem
30.08.2020 11:40:56
18.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
310
6
109
IS: kolizní přihláška
30.08.2020 12:01:03
19.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
296
9
52
odhlášeno hráčem
30.08.2020 22:48:19
20.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
214
9
96
odhlášeno hráčem
31.08.2020 07:51:24
21.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
odhlášeno pořadatelem
31.08.2020 20:36:43
22.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
IS: lhůta 8 dní
01.09.2020 12:21:57
23.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
odhlášeno hráčem
01.09.2020 15:03:57
24.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
59
20
 
odhlášeno hráčem
02.09.2020 08:24:05
25.
Uhlíř Vít 16.10.1996 TK Sport Kolovraty
283
9
 
odhlášeno hráčem
02.09.2020 14:17:27
26.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
odhlášeno hráčem
03.09.2020 12:37:59
27.
Kalivoda Adam 17.04.1997 LOB S.A. Bohnice, z.s.
137
12
 
odhlášeno pořadatelem
03.09.2020 17:56:29
28.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
334
6
43
odhlášeno hráčem
04.09.2020 08:59:13
29.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
odhlášeno hráčem
04.09.2020 15:20:04
30.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
211
9
34
odhlášeno hráčem
04.09.2020 17:03:48