Český tenisový svaz
Název:
Tera Cup
Datum:
15.-18.08.
Pořadatel:
LTC České Budějovice,z.s. (B - 500)
Kódové číslo:
116110
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linha Jiří
Pražská 37
370 05 České Budějovice
Tel. (1):
601 082 917
E-mail:
sport@teniscb.cz
Internet:
www.teniscb.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 16-18 formou SMS na čísle 728 721 625. Losování proběhne v 18:15 v kanceláři klubu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
29
30
 
 
06.08.2020 16:09:29
2.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
09.08.2020 14:52:55
3.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
 
25.07.2020 20:51:29
4.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
77
20
 
 
03.08.2020 14:35:55
5.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
 
24.07.2020 19:27:00
6.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
15.07.2020 22:11:21
7.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
 
05.05.2020 19:45:12
8.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
 
28.07.2020 17:21:45
9.
Mikeš Adam 11.03.1999 TK Strakonice
128
12
 
 
06.08.2020 07:17:11
10.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
 
 
08.06.2020 06:50:17
11.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
 
02.08.2020 12:37:21
12.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
 
11.08.2020 18:10:54
13.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
155
12
 
 
02.07.2020 06:11:50
14.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
 
20.07.2020 23:17:04
15.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
165
12
 
 
26.07.2020 20:06:19
16.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
173
12
 
 
04.08.2020 11:56:50
17.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
 
31.07.2020 16:58:04
18.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
pouze čtyřhra
09.08.2020 19:46:07
19.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
239
9
67
 
24.07.2020 09:41:02
20.
Jirovský Jakub 02.10.1989 LTC Tábor 1903
419
6
 
 
06.08.2020 20:16:44
21.
Sedláček Jan 07.03.2000 LTC Tábor 1903
432
6
 
 
04.08.2020 14:37:17
22.
Hustoles Jan 10.03.1989 LTC Rudná
473
4
 
 
12.07.2020 20:56:31
23.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
498
4
388
 
10.08.2020 18:42:59
24.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
528
4
78
 
09.08.2020 19:45:49
25.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
 
02.07.2020 19:04:31
26.
Hrubý Jan 22.02.1995 TK Žatec
634
4
 
 
12.08.2020 21:53:52
27.
Kozina Štěpán 21.05.1992 LTC Domažlice
650
4
 
 
10.08.2020 10:37:39
28.
Bc. Bayerl Michal 27.04.1984 LTC Velešín
710
4
 
 
10.08.2020 21:18:24
29.
Mach Jan 05.05.2004 LTC České Budějovice,z.s.
773
3
150
 
16.07.2020 19:57:52
30.
Müller Theodor 12.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
798
3
319
 
08.08.2020 17:51:09
31.
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
890
3
256
 
31.07.2020 18:58:45
32.
Homola Patrik 22.02.1994 LTC České Budějovice,z.s.
954
3
 
 
30.07.2020 20:48:16
33.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
 
11.08.2020 18:14:20
34.
Dvořák Štěpán 10.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
1031
3
358
 
31.07.2020 20:18:56
35.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
 
03.05.2020 21:44:08
36.
Velek Zdeněk 10.09.1971 SK TK Vodňany
1032
1
 
 
11.05.2020 20:15:30
37.
Žemlička Josef 22.12.2001 TJ TK MANE Hluboká n.V.
1032
1
767
 
25.05.2020 15:40:29
38.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
1032
1
45
 
13.07.2020 20:20:48
39.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
1032
1
119
 
02.08.2020 18:17:07
40.
Kokeš Daniel 25.08.1999 TK Chomutov
1032
1
 
 
08.08.2020 11:14:55
41.
Drozda Tomáš 22.07.1993 LTC Domažlice
1032
1
 
 
10.08.2020 10:37:51
42.
Midgley Paul 12.11.1995 TC Dvůr Králové, z.s.
1032
1
 
 
10.08.2020 18:43:14
43.
Kuba Jakub 06.04.2005 LTC České Budějovice,z.s.
1032
1
798
 
13.08.2020 11:20:00
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
112
15
 
odhlášeno hráčem
11.07.2020 11:23:35
2.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
odhlášeno hráčem
19.07.2020 21:58:12
3.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
28.07.2020 08:59:11
4.
Vanko Tomáš 29.09.2001 TC BORS CLUB
1032
1
 
odhlášeno hráčem
29.07.2020 15:00:35
5.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
634
4
87
odhlášeno hráčem
31.07.2020 20:25:11
6.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
111
15
 
odhlášeno hráčem
06.08.2020 22:17:38
7.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
890
3
31
odhlášeno hráčem
07.08.2020 06:17:53
8.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
144
12
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 08:33:41
9.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
105
15
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 10:21:10
10.
Čábela Matěj 28.01.1994 SK OAZA Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2020 17:59:14
11.
Brtnický Filip 25.04.1992 TC Realsport Nymburk o.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
14.08.2020 11:39:07
12.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
odhlášeno hráčem
14.08.2020 12:59:07
13.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
odhlášeno pořadatelem
14.08.2020 16:08:01