Český tenisový svaz
Název:
A1 Kvalifikace MČR
Datum:
18.-22.04.
Pořadatel:
TK LTC Děčín (A - 700)
Dotace:
20000
Kódové číslo:
116000
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Schiel Walter
Popovická 41
405 01 Děčín
Tel. (1):
724720714
E-mail:
walterschiel40@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou SMS ve čtvrtek do 18 hodin na telefonu : 724720714
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
 
02.04.2019 15:11:03
2.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
30
30
 
 
18.03.2019 17:22:34
3.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
32
30
 
 
21.03.2019 14:31:33
4.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
 
 
20.03.2019 12:41:38
5.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
04.04.2019 21:10:33
6.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
 
 
04.04.2019 20:51:42
7.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
42
25
 
 
01.04.2019 18:26:05
8.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
 
16.03.2019 22:24:25
9.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
 
04.04.2019 22:09:14
10.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
55
20
 
 
07.04.2019 22:45:05
11.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
57
20
 
 
22.03.2019 12:04:31
12.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
 
21.03.2019 16:52:54
13.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
 
15.03.2019 10:16:09
14.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
 
 
03.04.2019 10:21:51
15.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
70
20
 
 
07.04.2019 15:54:43
16.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
 
19.03.2019 12:40:09
17.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
 
 
03.04.2019 10:50:52
18.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
75
20
 
 
22.03.2019 09:28:43
19.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
 
31.03.2019 01:09:57
20.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
 
06.04.2019 09:07:20
21.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
81
20
 
 
07.04.2019 21:19:06
22.
Rumler Robert 01.12.1993 I.NTC Olomouc
82
20
 
 
17.03.2019 12:51:27
23.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
85
15
24
volná karta
15.04.2019 12:08:04
24.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
15.03.2019 20:59:30
25.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
31.03.2019 14:37:13
26.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s.
91
15
 
 
05.04.2019 21:02:22
27.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
24.03.2019 20:41:38
28.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
104
15
333
 
17.03.2019 09:57:41
29.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
 
04.04.2019 16:52:25
30.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
129
12
325
volná karta
17.03.2019 09:57:47
31.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
 
volná karta
24.03.2019 19:09:00
32.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
volná karta
21.03.2019 14:35:52
33.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
 
02.04.2019 15:34:15
34.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
173
12
8
 
17.03.2019 17:27:02
35.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
192
12
 
volná karta
17.03.2019 19:28:45
36.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
volná karta
11.04.2019 11:40:22
37.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
 
02.04.2019 10:05:13
38.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
 
19.03.2019 08:45:20
39.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
 
01.04.2019 17:26:52
40.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
423
6
19
 
05.04.2019 21:54:47
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
198
12
348
 
31.03.2019 11:12:31
2.
Vyhlas Radek 19.03.1993 Sokol Horní Branná
212
9
 
 
02.04.2019 22:47:48
3.
Puršl Vladimír 02.02.1988 TK Roudnice n.L.
245
9
 
volná karta
11.04.2019 11:42:57
4.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
257
9
178
 
18.03.2019 18:16:44
5.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
293
9
 
 
11.04.2019 11:42:16
6.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
336
6
101
 
16.03.2019 15:47:17
7.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
368
6
 
 
21.03.2019 07:41:25
8.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
 
01.04.2019 17:15:23
9.
Musil Lukáš 12.09.2001 LTK Liberec
428
6
400
 
01.04.2019 07:35:24
10.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
463
4
114
 
06.04.2019 16:02:34
11.
Diushembiev Namazbek 29.09.2000 TCG Karlovy Vary
668
4
523
 
02.04.2019 10:04:26
12.
Lojka Tomáš 22.03.1988 Lob S.A. Bohnice, zs
715
4
 
 
31.03.2019 09:55:52
13.
Karel Daniel 06.09.2000 SK Štětí
914
3
357
 
11.04.2019 11:41:25
14.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
954
3
59
volná karta
15.04.2019 12:08:58
15.
Kunčík Jan 20.03.1993 LTK Liberec
1044
1
 
volná karta
15.04.2019 12:07:27
16.
Ullrych Roman 24.04.2001 TK LTC Děčín
1044
1
454
volná karta
15.04.2019 12:11:02
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
odhlášeno hráčem
02.04.2019 23:10:18
2.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
1044
1
312
odhlášeno hráčem
07.04.2019 22:24:21
3.
Štaubert Pavel 11.01.1996 SK HAMR, z.s.
359
6
 
odhlášeno hráčem
08.04.2019 16:17:06
4.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha
395
6
58
odhlášeno hráčem
11.04.2019 11:08:20
5.
Szic Sandro 09.11.2003 SK Véska
1044
1
617
odhlášeno hráčem
12.04.2019 19:27:09
6.
Rychtecký Tomáš 11.10.1996 TJ Sokol Vysočany
1044
1
 
odhlášeno hráčem
13.04.2019 19:56:57
7.
Holub David 20.12.1997 LTC Humpolec
165
12
 
odhlášeno hráčem
15.04.2019 21:46:59
8.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
124
15
6
odhlášeno hráčem
16.04.2019 12:16:29
9.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
33
30
108
odhlášeno hráčem
16.04.2019 17:30:14
10.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
odhlášeno hráčem
16.04.2019 17:31:54
11.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
odhlášeno hráčem
16.04.2019 18:40:48
12.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
134
12
50
odhlášeno hráčem
16.04.2019 19:47:06
13.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
odhlášeno hráčem
17.04.2019 14:45:35
14.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
407
6
116
odhlášeno hráčem
17.04.2019 14:53:54
15.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
odhlášeno hráčem
17.04.2019 15:30:25
16.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
odhlášeno hráčem
17.04.2019 16:54:26